""

Nastavlja se crna serija Zvezdinih trenera u Belgiji

Vreme čitanja: 1min | sub. 06.12.14. | 22:33

Lirs vezao sedmi, a Mehelen šesti meč bez pobede u Pro ligi

Lirs je vodio, izgledalo je nakon vodećeg gola Kuemahe u 49. minutu da će puleni Slaviše Stojanovića konačno prekinuti katastrofalan niz rezultata, ali su u završnici meča ponovo pali i u poslednjim trenucima meča doživeli poraz na gostovanju Ostendeu - 2:1 (0:0).

Ovo je bio osmi uzastopni meč Lirsa u svim takmičenjima bez pobede, odnosno šesti poraz u poslednjih sedam prvenstvenih mečeva, pa ukoliko žele da zadrže kakve-takve šanse za opstanak, pod hitno moraju da počnu seriju pobeda u Pro ligi.

Boban Bajković je ponovo bio među stativama poslednjeplasiranog tima belgijskog šampionata, ali nije uspeo da spreči sačuva svoj tim od novog poraza.

Mehelen je doživeo težak poraz u Kortrajku (3:0), ali još uvek nije toliko blizu opasne zone. Ipak, ovo je pulenima Aleksandra Jankovića bio šesti vezani meč bez pobede ekipe za koju su večeras svih 90 minuta igrali Ivan Obradović, Miloš Kosanović i Dalibor Veselinović.

Mehelen u narednom kolu na svom terenu dočekuje Gent, dok Lirs kod kuće čeka Vesterlo.