""
""

NEKA DRHTI JUVE: Bajern - HSV 9:2!!! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 30.03.13. | 20:20

Bavarski gigant iživljavao se nad bivšim prvakom Evrope uoči prvog četvrtfinalnog meča Lige šampiona sa šampionom Italije

Šta li posle ovoga što je večeras video na Alijanc areni misli Antonio Konte? Fudbaleri Bajerna, Juventusovi rivali u četvrtfinalu Lige šampiona, do vrha su napunili mrežu Hamburgera u poslednjem subotnjem meču Bundeslige (9:2) i još jednom potvrdili da su trenutno najmoćnija ekipa na svetu!

O samom toku utakmice ne treba previše trošiti reči. Bavarski gigant je za 45 minuta postigao pet golova i potpuno ponizio nekadašnjeg šampiona Evrope, a za ono što se u nastvaku dešavalo na terenu teško je pronaći prave reči.

Zvezda je bez dileme bio četvorostruki strelac Klaudio Pizaro, koji je stigao čak i petom da zatrese mrežu HSV-a.

Ovo je deseta uzastopna pobeda Bajerna u Bundesligi koja samo potvrđuje da ove sezone tim iz Minhena potpuno zasluženo preuzima krunu od Borusije iz Dortmunda...

Kada su u pitanju srpski internacionalci Rajković i Kačar, oni su dobili šansu da zaigraju, ali kao i svi ostali u gostujućem taboru bili su bez ikakvog učinka. Ovaj prvi igrao je od 57. minuta, dok je bivši fudbaler Vojvodine odigrao poslednjih desetak minuta.

Naredni meč Bajern igra 2. aprila, u utorak, a rival mu je Juventus u okviru četvrtfinala Lige šampiona.