""
""

Nica nastavlja da pobeđuje, Liga šampiona na dohvat ruke

Vreme čitanja: 1min | ned. 14.04.13. | 16:23

Da li će se najelitnije evropsko klupsko takmičenje igrati i na Azurnoj obali naredne sezone

Da li ćemo naredne sezone gledati Nicu u Ligi šampiona? Kako je krenulo sva je prilika da hoćemo. Tim sa Azurne obale razbio je nemoćni Sošo na svom terenu i preskočio Lion na tabeli Lige 1, stigavši tako do pozicije broj četiri – 3:0.

Iako posle prvih 45 minuta nije delovalo kao da će Nica ubedljivo savladati goste, dva brza pogotka polovinom drugog poluvremena otklonila su svaku sumnju u pobedu ekipe sa juga Francuske. Prvi pogodak pao je u 51. minutu, kada je Traore zatresao mrežu, a samo osam minuta kasnije Digard je duplirao prednost. Do kraja meča viđen je još jedan pogodak, a strelac je bio Dario Cvitanič u 84. minutu.

LIGA 1 – 32. KOLO