""

Oluja Zagleblja pred dolazak Partizana! Gol Dabrovskog je savršenstvo! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 17.07.16. | 17:23

Ekipa iz Lubina za pola sata počistila Koronu Kilce – 4:0

Partizane, pazi se! Zagleblje je kod kuće sasvim druga ekipa, drugačija i opasnija od one što smo videli u Humskoj! Rival crno-belih u drugom kolu kvalifikacija za Ligu Evrope sjajno je startovao u novom prvenstvu Poljske – 4:0.

Oluja u Lubinu oduvala je sa terena nejake igrače Korone Kilcea! Bila je to klasična demonstracija sile, dokaz da će crno-beli biti na velikom ispitu u četvrtak. Da će Korona doživeti debakl u Lubinu nagovešteno je već u prvom minutu. Tada je Pjatek pogodio doveo Zagleblje u vođstvo, a već u 16.minutu domaćin je duplirao prednost. Strelac je Janus iz penala.

Imaće Partizanovi skauti šta da prenesu šefu stručnog štaba Ivanu Tomiću. Zagleblje je delovalo moćno, poigravalo se sa dezorjentisanim rivalom. To se najbolje videlo u 24.minutu. Strelac je bio Daborvski, ali akcija koja je prethodila golu može se nazvati fudbalskim savršenstvom. Posle prekida i slobodnog udarca odbrana Korone je prevarena serijom tačnih pasova i dodavanja. Dabrovskom je ostao samo lakši deo posla.

Poluvreme je iz snova zaokružio je još jednim golom Pjatek. Dovoljno da se raspali optimizam navijača Zagleblja.