""
""

Ovo se zove timska igra! Cela ekipa Brage učestvovala kod postizanja gola (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | čet. 09.04.15. | 23:02

Svih 11 igrača Brage imalo kontakt sa loptom u akciji koja je prethodila pogotku Ze Luisa u kup meču sa Rio Aveom

Fudbaleri Brage napravili su veliki korak ka finalu portugalskog kupa, u prvom meču polufinala pobedili su Rio Ave sa 3:0, a prvi od tri gola koje je postigao Ze Luis zaslužuje posebnu pažnju.

Naime, cele ekipa Brage je učestvovala u akciji, odnosno imala kontakt sa loptom, a sve je počelo od čuvara mreže Kričijuka.

Ovaj pogodak pao je u 16. minutu, a Ze Luis, reprezentativac Zelenortskih ostrva potom je protivničku mrežu još zatresao u 27. i 51. minutu.

Svakako bi revanš polufinala koji se igra 30. aprila biti formalnost, pogotovo ako Braga bude odigrala kao u prvoj utakmici.