Petah Tikva pukla za sedam minuta

Vreme čitanja: 1min | pet. 28.12.18. | 18:30

Lider Nazaret Ilit bez greške...

Novo kolo u drugoligaškom rangu u Izraelu donelo je još jednu pobedu lidera Hapolea Nazaret Ilita, koji je kao gost u derbiju porazio imenjaka iz Aškelona sa 1:0.

Za pogodak odluke pobrinuo se defanzivac gostiju Ohad Rabinovič koji je pogodio mrežu Aškelona u 29. minutu. Razočaravajući dan za sve fanove Hapoela iz Aškelona zaokružio je grčki napadač Sotiris Ninis koji je isključen u završnici utakmice pa su domaći bili bez šanse da dođu do izjednačenja.

Razočarani su ovog popodneva i fanovi Hapoel Petah Tikve. Navijačima Partizana dobro poznati protivnik iz prošle decenije zabeležio je danas novi poraz i to u gostima protiv Ramat Gana od 2:1.

Gostima iz Petah Tikve nije pomoglo ni vođstvo iz prvog poluvremena do kojeg su stigli sa bele tačke, pošto su u nastavku za samo sedam minuta primili dva gola i izgubili utakmicu.

IZRAEL 2 - 17. kolo