""
""

Podela bodova u Orduu i Ahisaru

Vreme čitanja: 2min | pon. 21.01.13. | 21:07

Mersin posle četiri vezana poraza konačno došao do vrednog boda u susretu sa Ordu koji će biti od velikog značaja u borbi za opstanak, dok su Mrkela i Čaušić meč Eskišehira odgledali sa klupe

Fudbaleri Mersina i Ordua odigrali su utakmicu bez pobednika (1:1) u pretposlednjem meču 18. kola turskog Super liga. Strelac za Mersin bio je Nduka Ozukvo u 42. minutu, dok je za Ordu gol postigao Samil Cinaz tri minuta pre kraja meča.

Ovim bodom Mersin je prekinuo negativan niz od četiri poraza i posle 18 kola ima 16 bodova, samo tri manje od Kajzerija, prve ekipe iznad zone ispadanja.

Srpski internacionalci Milan Stepanov i Milan Mitrović proveli su na terenu svih 90 minuta i imali solidan učinak na meču.

U poslednjem meču 18. kola Ahisar na svom terenu nije uspeo da napravi iznenađenje i savlada Eskišehir, pošto su gosti autogolom Ugur Derimoka dva minuta pred kraj došli do boda.

Jedini pogodak za domaće postigao je Kenan Ozer u šestom minutu susreta. Posle ovog kola Akisar je i dalje na dnu tabele i ima isti broj bodova kao Mersin, dok je Eskišehir preskočio Genčlerbirligi na poziciji broj osam i sada ima 25 bodova. Srpski tandem u Eskišehiru Andrej Mrkela i Goran Čaušić meč je odgledao sa klupe.