"Andreas Dimitrelos"

Pozlilo mu zbog huligana: Predsednik AEK-a završio u bolnici (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pon. 15.04.13. | 17:04

Andreas Dimitrelos primljen je u bolnicu zbog bolova u grudima, dan pošto su navijači atinskog kluba izazvali nerede i prekid meča sa Pantrakikosom

Andreas DimitrelosPredsednik atinskog AEK-a Andreas Dimitrelos primljen je u bolnicu zbog bolova u grudima, dan pošto su navijači tog kluba izazvali nerede i prekid meča sa Pantrakikosom. Dimitrelos je napustio Olimpijski stadion u nedelju sa ostalim zvaničnicima kluba neposredno pre upada navijača AEK-a na teren i prekida utakmice.

Tom prilikom su besni navijači atinskog kluba jurili po terenu igrače oba tima pošto je njihov tim u odlučujućem susretu za opstanak u Super ligi primio gol u 87. minutu.

Neredi u AtiniPosle 90. minutnog odlaganja, glavni sudija Stavros Triconis objavio je da je utakmica prekinuta, a zvaničnici AEK-a će u utorak odgovarati zbog ovog incidenta pred Disciplinskom komisjom Super lige.

Panatinaikos je prošle godine u sličnom incidentu u meču sa Olimpijakosom bio kažnjen oduzimanjem pet bodova, porazom 0:3 i igranjem utakmica bez prisustva publikom na četiri meča.

(FOTO: sport-fm.gr)