"NAVIJAČI BURSE"

Pukla petarda u Bursi, Karabukov beg sa dna (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 07.12.14. | 14:29

Zeleno-beli izrešetali Kasimpašu, produžili niz bez poraza – 5:1 (3:0)

NAVIJAČI BURSEKasimpaša je naletela na minu u Bursi, pa se kući vraća sa pet golova u mreži. Domaći su od samog starta nametnuli paklen tempo, prejak za Kasimpašu, te su tako produžili seriju bez poraza koja sada broji sedam utakmica.

Golovima Fernandaa i Žosuea iz penala, Bursa je već na poluvremenu vodila 3:0, pa je još tada bilo jasno da će sva tri boda ostati na domaćem terenu. Puno je uloženo u ovaj tim Burse, dovedeni su Beluši, Žosue, Fernandao, Bakambu i još nekoliko ozbiljnih igrača, pa je bilo pitanje vremena kada će milioni početi da igraju.

Do kraja je mreža gostiju napunjena do vrha, a utešni pogodak za Kasimpašu, postigla je nekada velika nada evropskog i svetskog fudbala, Rajan Babel, u 87. minutu utakmice za konačnih 5:1.

Derbi začelja igrali su Rize i Karabuk, a gosti su ubedljivom pobedom najavili beg sa dna. Karabuk je odigrao sigurno najbolju utakmicu sezone, i tako prekinuo očajan niz od četiri utakmice bez trijumfa. Dva gola Akpale i jedan gol Ajika, bili su sasvim dovoljni za lagan trijumf gostiju u Rizi – 0:3.