"Igrači Viljareala"

Remi Malage i Viljareala i dva prelepa gola na Rosaledi! Ali, Sevilja slavi (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 10.01.15. | 19:59

Prema prikazanoj igri, nerešen ishod bio je najrealniji...

Igrači ViljarealaU borbi Malage i Viljareala na La Rosaledi profitirali su samo Sevilja! Posle remija viđenog u derbiju gornjeg dela tabele (1:1), fudbaleri dva tima još jednom su pružili priliku crveno-belim Andalužanima da u naredna dva kola (ima dva kola manje prim. aut.) pobegnu prvim pratiocima i naprave lepu zalihu bodova pred odlučujuće borbe za mesto koje vodi u Ligi šampiona. Ujedno i preteknu Valensiju, koja ima jedan bod više.

Meč na Rosaledi obeležila su dva prelepa pogotka, od kojih je prvi viđen u mreži domaćina. U poslednjim sekundama prvog poluvremena Đonatan Dos Santos iskoristio je smušenu reakciju protivničke odbrane i bombastičnim volej udarcem matirao Karlosa Kamenog

Međutim, u 60. minutu viđen je još lepši pogodak, u dva poteza! Antunes je poslao fantastičnu dugačku loptu, zavarao odbranu gostiju, a u celoj gužvi snašao se Nordin Amrabat, koji je iskusno lobovao Asenja i postavio konačni rezultat utakmice.