""

Šampion je pao - Kluž bez milosti prema Vitorulu (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 22.07.17. | 22:04

Univerzitatea u Krajovi osvojila samo bod protiv Konkordija

Šampion je u nokdaunu. Ekipa Vitorula doživela je poraz od Kluža sa 2:0 u utakmici drugog kola rumunske Lige 1, dok je Univerzitatea iz Krajove na svom terenu osvjila bod protiv Konkordije.

Ekipa Vitorula ništa drugo nije ni mogla da očekuje kada je za 90 minuta uputila samo dva udarca ka protivničkom golu.

Domaći Kluž bio je borbeniji, očigledno je više želeo pobedu i takav pristup mu se na kraju isplatio. Već u 17. minutu španski internacionalac Urko Vera je doveo Kluž u vođstvo.

Imao je Vitorul u drugom poluvreme neka prilično jalove pokušaje da se domogne izjednačenja, ali... Tačku na sve dileme stavio je Džeremi Bokila golom osam minuta pre kraja.

U prvoj današnjoj utakmici Univerzitatea je bodom protiv Konkordije napravio kakvu takvu uvertiru za susret sa Milanom u kvalifikacijama za Ligu Evrope sledećeg četvrtka.

Baluta je u 14. minutu postigao vodeći gol za tim iz Krajove, ali je devet minuta kasnije Kristesku postavio konačan rezultat.