"Fudbaleri Espanjola"

Seviljina lob asistencija za kraj Espanjolove crne serije (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | čet. 25.09.14. | 21:43

Serhio Garsija i Stuani presudili Hetafeu

Fudbaleri EspanjolaPosle pet kola španske Primere ekipa Espanjola je konačno došla do pobede, a u veoma lošoj utakmici potez Sevilje u 65. minutu je možda i jedini vredeo tri boda pa je Hetafe poražen četvrti put ove sezone – 2:0.

U siromašnom meču sa slabim tempomi bez velikih uzbuđenja nije bilo puno sadržaja, ali je slabih 90 minuta možda i nadoknadio jedan odličan pas Salva Sevilje u 65. minutu posle kojeg je Serhio Garsija lako matirao protivničkog golmana. Vezista je mekanim lob pasom proigrao napadača u srcu kaznenog, a usledila je rutinska završnica.

Delovalo je kao da će se meč završiti minimalnom pobedom, ali je Espanjol došao do prilike protiv nezainteresovane odbrane Hetafea, a Stuani je posle gužve i jednog izblokiranog pokušaja zatresao mrežu u 82. minutu.

On i Serhio Garsija su postigli po tri gola ove sezone, zajedno šest od sedam golova Espanjola.

Ekipa iz Barselone je konačno došla do prve pobede u ovoj sezoni, a Hetafe je pretrpeo i četvrti poraz u pet kola.