"Ćezare Prandeli"

Šok za Prandelija: Galatasaraj izgubio od novajlije u ligi Balikešira (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 20.09.14. | 20:56

Gosti izgubili iako su dominirali tokom cele utakmice

Ćezare PrandeliGalatasaraj se dobro pojačao ovog leta, zamenio Roberta Manćinija Ćezarom Prandelijem, ali to ipak nije dovoljno da turski gigant dominanto počne sezonu, a u trećem kolu su čak doživeli poraz i to od Balikešira sa 2:0.

Italijanski stručnjak je u startnoj postavi imao Buraka Jilmaza, Veslija Snajdera, Brumu, Džemailija, Musleru, ali to nije bilo dovoljno da se izbegne poraz protiv domaćina iako su gosti imali daleko veći broj šuteva – 3:19.

Ipak, jedina dva precizna šuta igrača Balikešira su zatresla mrežu Muslerinog gola. Prvo je Jildrim uz dosta sreće u 22. minutu doneo prednost svojoj ekipi.

Konačni rezultat postavio je Gokan Unal 22 minuta kasnije odličnim volej udarcem iz kaznenog pošto je lopta iznenada došla do njega i tako obezbedio prvu pobedu svoje ekipe u novoj sezoni.

Izgleda da je pred Prandelijem veliki posao.