""
""

Stari as Jagr rešio triler u Edmontonu

Vreme čitanja: 1min | čet. 07.02.13. | 10:09

Dalas pobedio Oilerse golom češkog veterana u prdužetku, gostujuće pobede slavili i Boston i Anahajm

Minule noći u NHL karavanu su odigrana samo tri meča i u sva tri su slavili gosti! Najuzbudljivije je bilo u Edmontonu gde su Dalas Starsi pobedili tek posle produžetaka. Prva trećina nije donela pogotke, a već u četvrtom minutu drugog perioda domaći dolaze do prednosti. Starsi su do kraja druge trećine uspeli da preokrenu rezultat u svoju korist preko Bena i Roja. Ipak u trećem periodu Edmonton je poravnao i otišlo se u produžetke. Igrao se tek drugi minut produžetka kada je veteran Jaromir Jagr donio vrednu pobedu Starsima.

Daksi iz Anahajma su slavili na gostovanju u Koloradu sa 3:0. Gosti su već posle prvih 20 minuta vodili sa 2:0 golovima Surija i Koivua.  Montreal Kanadijensi su poraženi na svom terenu od Boston Bruinsa sa 2:1. Domaća ekipa je povela u drugom periodu sa 1:0. Strelac je bio Suban. Ipak gosti u trećoj trećini uspevaju da preokrenu preko Seguina i Krejčija.