"KURANJI OPET POGODIO"

Surovi policajci iz Moskve petardirali četu iz podnožja Urala (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 07.12.14. | 15:57

Preskupi Dinamo se poigrao sa nesrećnim Amkarom i poslao ga u Perm sa pet komada u mreži

KURANJI OPET POGODIODinamo iz Moskve održava korak sa liderima ruske Premijer lige, pošto je na Himki Areni, Amkar poražen sa možda i previsokih 5:0. Bio je to lagan trijumf Moskovljana, a u listu strelaca se upisalo pet različitih fudbalera.

Goste je otvorio Kuranji sjajnim udarcem glavom već u 22. minutu, a u čemu su mu ozbiljno pomogli defanzivci Amkara, koji su ga ostavili samog kao duha, a iskusnom Nemcu obično treba i mnogo manje kako bi postigao pogodak.

U drugom poluvremenu, Dinamo je pokazao svoju dominaciju sa čak četiri gola. Seriju je otvorio Valbuena u 48. minutu, istu nastavio Džudžak u 67, da bi pobedu začinili još Kozlov i Jusupov.

Dinamo je tako nastavio sjajnu seriju koja je počela 6. novembra kada je savladan Eštoril, pa sada plavo-beli Moskovljani u poslednjih sedam utakmica imaju šest pobeda i jedan remi. Amkar je bez pobede već šest utakmica.