""
""

Tako blizu, a tako daleko: Bašakšehiru je 2:0 bilo malo protiv Bešiktaša (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 14.02.16. | 20:01

Malo je nedostajalo da Bešikštaš doživi katastrofu na gostovanju malom gradskom rivalu Bašakšehiru, ali je kao i mnogo puta do sada jedan turski velikan u završnici meča uspeo da se iščupa iz kandži poraza – 2:2 u 21. kolu Superlige.

Ono što će svakako da zabrine navijače Orlova je činjenica da je njihov tim drugi put za samo četiri dana ostao bez trijumfa, jer je prethodno u kupu izgubio od Konje.

A Bešiktaš je i večeras stajao na ivici provalije sve do 78. minuta kada je gubio sa 2:0 i teško da je iko na stadionu Fatih Terim mogao da zamislim da će se gosti izvući.

Međutim, samo pet minuta bilo je potrebno Bešiktašu da stigne do izjednačenja. Prvo je u 78. minutu Čenk Tosun smanjio zaostatak, a zatim je Atiba Hačinson izjednačio i ispostaviće se doneo bod.

Prethodno, Edin Viska je još u 25. minutu obradovao navijače domaće ekipe, a pola sata kasnije Mahmut Tekdemir ih je bacio u delirijum.

Bešiktaš posle ovog remija ima četiri boda manje i dve utakmice manje od prvoplasiranog Fenerbahčea.