
""
Tenis u Pioniru – prvi put posle Bobe, Ivaniševića i Orešara!
Vreme čitanja: 1min | uto. 22.12.15. | 17:58
Poslednji put Dejvis kup meč u Pioniru odigran je u februaru 1989. godine u okviru prvog kola Svetske grupe između Jugoslavije i Danske
Izabrane vesti
Srbija, kao domaćin izrazila je želju da ovaj susret bude odigran u Pioniru, a definitivnu odluku o tome donela je Međunarodna teniska federacija (ITF).
Poslednji put Dejvis kup meč u Pioniru odigran je u februaru 1989. godine u okviru prvog kola Svetske grupe između Jugoslavije i Danske.
Tadašnji tim Jugoslavije činili su: Slobodan Živojinović, Bruno Orešar i Goran Ivanišević, predvođeni selektorom Radmilom Armenulićem.
Jugoslavija je tada pobedila Dansku 4:1.
(FOTO: MN Press, arhiva)
Komentari / Podeli vest
tagovi
Sledeća vest
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.
utorak | 30.06.2026.




.jpg.webp)




