""

TO JE FUDBAL! Bolonja – Roma 3:3 (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 27.01.13. | 14:31

Fantastičan meč na Renato Dalari, u kojem su oba tima u finišu meča mogla do trijumfa

Kada igraju Bolonja i Roma spektakl je zagarantovan! Okršaj ovih timova na Reanato Dalari završen je rezultatom 3:3, iako su u finišu oba tima mogla do trijumfa.

Reviju pogodaka u Bolonji otvorio je Florenci, koji je nakon briljantne akcije Frančeska Totija doveo Vučicu u vođstvo već u devetom minutu.

Lukavi Alberberto Đilardino je u 17. minutu doneo izjednačenje svom timu, ali je Roma preko Osvalda već u narednom napadu ponovo došla u vođstvo.

Da se ekipa Stefana Piolija ispraksovala za preokrete protiv Rimljana, pokazalo se u nastavku meča. Izjednačenje domaćem timu je doneo Gabijadini u 26. minutu, da bi Paskuato u 54. konačno konačno doveo Bolonju vođstvo.

Roma nije posustajala, Toti je u 74. minutu spakovao pogodak mladom Tahcidisu, nakon čega su i jedan i drugi tim krenuli na sve ili ništa.

Roma je u finišu potpuno potisnula domaćina, ali je Bolonja bila znatno bliža trijumfu. Fenomenalni Alesandro Dijamanti je u finišu meča dva puta žestoko uzdrmao prečku Rominog gola, pa su Rimljani ipak zadovoljni otišli kući.