""

To još nije viđeno: Nojer prešao na viši nivo fudbala, počeo da izvodi i aut (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 29.03.15. | 20:46

Šta će sledeće smisliti nemački golman?

Do sad smo ga gledali kao trećeg štopera, čoveka koji u Bajernu i reprezentaciji Nemačke aktivno učestvuje u igri, istrčava, uklizava, igra podjednako dobro nogama, kao što brani, a na utakmici protiv Gruzije Manuel Nojer je prešao na viši fudbalski nivo.

Nojer je u 36. minutu prvog poluvremena kvalifikacionog susreta sa Gruzijom izveo aut i time ilustrovao dva detalja: koliko je domaćin bio bezopasan, ali i koliko u Nojeru ima samopouzdanja kad je sposoban da istrči čak skoro 40 metara od svog radnog mesta kako bi pomogao saigračima da ubrzaju napade.

Ispalo je dobro, jer je Pancer divizija slavila u Tbilisiju 2:0, a Manuel Nojer je još jednom impresionirao svetsku javnost, koja se pita: šta će sledeće smisliti?

reprezentativni fudbalFudbalska reprezentacija NemačkeNemackaManuel Nojerkvalifikacije za Evropsko prvenstvo 2016EvropaBajern Minhen