"OČAJ NA LICU GASPERINIJA"

Toneli rukom doneo bod Empoliju (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 20.10.14. | 22:27

Podelili su bodove Đenova i Empoli posle veoma sumnjivog gola koji je postigao štoper Empolija - 1:1

OČAJ NA LICU GASPERINIJAUspeli su fudbaleri Empolija da se izbore za bod na Luiđi Ferarisu i tako favorizovanoj Đenovi pokvarili planove.

Ruku na srce, fudbaleri i navijači Đenove imaju puno pravo da budu besni na sudiju Serveljeru koji ih je ozbiljno oštetio kada je priznao gol Empolija koji je Lorenco Toneli, rukom ubacio u mrežu domaćina.

Ne tako atraktivan meč odigrali su Đenova i Empoli. Međutim daleko od toga da nije bilo uzbuđenja. Bertolaci je u 14. minutu efektinim pogotkom doveo Đenovu u vođstvo, posle mora se priznati smušene reakcije odbrane Empolija. Ključni momenat se desio u 78. minutu kada je posle kornera i gužve u petercu domaćih, Toneli rukom ubacio loptu u mrežu Đenove i tako doneo bod svom timu.

Besneli su posle meča na sudiju Đenovljani a najviše trener Gasperini, no to im nije pomoglo da bilo šta promene. Empoli je odneo bodove sa Luiđi Ferarisa.