""
""

Totenhem razbio PSŽ, pamtiće se bomba Eriksena sa 35 metara! Ono što je Trap radio odavno nije viđeno... (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 23.07.17. | 08:57

Nemački golman za samo 45 minuta na terenu uspeo da se obruka kao niko u skorije vreme...

Ako se po jutru dan poznaje, a znamo da vrlo često to ume da bude pravilo, onda navijači Totenhema mogu s velikim optimizmom da čekaju predstojeću sezonu! Prvi trijumf na pripremama protiv malo poznatog tima iz Hong Konga (4:1) verovatno ih nije previše uzbudio, ali zato ovo noćas protiv Pari Sen Žermena... Obećava, nema šta.

Nejmar se igrao s novom odbranom Juventusa (VIDEO)

Pevci su razbili ekipu Unaja Emerija sa 4:2, uz prelepe pogotke Kristijana Eriksena - skoro nismo imali prilike da vidimo takvu bombu - i Tobija Aldervajrelda - nešto manje atraktivan - odnosno neviđene gluposti koje je za samo 45 minuta na terenu napravio Kevin Trap.

Koliko god da Nemac nije mogao apsolutno ništa da uradi dok ga je primao sa blizu 35 metara od Erksena, samo nekoliko trenutaka kasnije imao je sve vreme ovog sveta i mogao da bira rešenja, a on je uspeo da prilikom ispucavanja napuca Erika Dajera i zabije sebi loptu u mrežu. I kao da mu to nije bilo dovoljno. U 46. minutu izleteo je bespotrebno izvan šesnaesterca, dirao loptu rukom, a onda i srušio Harija Kejna. Potez ne za jedan, nego za dva crvena kartona.

Tako užasnu partiju nekog golmana na ovom nivou fudbala zaista odavno nismo imali prilike da vidimo... Do kraja utakmice Totenhem je pomenutim projektilom Aldervejrelda i onda golom Kejna iz penala rešio pitanje pobednika.

TOTENHEM - PARI SEN ŽERMEN 4:2
/Eriksen 11, Dajer 18, Aldervajreld 82, Kejn 88pen - Kavani 6, Pastore 36/

Totenhem: Loris, Voker-Piters, Karter-Vikers, Fertongen, Dejvis, Dajer, Dembele, Onoma, Eriksen, N'Kudu, Jansen. Igrali su još: Vorm, Vanjama, Aldervajreld, Tripije, Oukli-But, Kejn, Vimer, Ali, Vinks.

Pari Sen Žermen: Trap, Dani Alves, Markinjos, Kimpembe, Kurzava, Mota, Rabio, Guedeš, Lo Selso, Pastore, Kavani. Igrali su još: Matuidi, Hese, Areola, Nkunku, Di Marija, Juri.

(foto: Action Images)

EngleskaEvropaFrancuskaKevin TrapKristijan EriksenLiga 1međunarodni fudbalPari Sen ŽermenPremijer ligaPrijateljske utakmice