Vanarama kolaž: Brekli Tan bez milosti, Ist Tarok nastavlja poteru

Vreme čitanja: 2min | uto. 15.08.17. | 23:25

Zanimljiv fudbal u četvrtom kolu engleske šeste lige

Vanarama ludilo! Engleska šesta liga svakako ne odiše vrhunskim kvalitetom, igrači treniraju jednom nedeljno, ali se igra interesantan fudbal. To je potvrđeno i večeras u četvrtom kolu -  maksimalan učinak u diviziji Sever zadržala je ekipa Brekli Tauna, dok je na Jugu Ist Tarok nastavio poteru za prvim mestom.

Fudbaleri Breklija na svom terenu su upisali minimalac protiv Naniton Tauna - 1:0. Jedini pogodak na utakmici na stadionu Sent Džejms Park postigao je defanzivac Elis Majls već u 11. minutu.

Maksimalan učinak u ovoj ligi, doduše sa utakmicom manje, ima i Spenimor Taun koji je kod kuće bio ubedljiv protiv Bredforda sa 3:0. Dvostruki strelac na Brueri Fild stadionu bio je Glen Tejlor i to za samo dva minuta, u 42. i 43. Konačan rezultat postavio je Endru Džonson u sudijskoj nadoknadi prvog poluvremena.

Kada je u pitanju Divizija Jug, ekipa Ist Taroka je kod kuće u sjajnoj utakmici pobedila Brejntri sa 5:3. A na poluvremenu je bilo 2:2. U nastavku meča domaćin je u period od 70. do 87. minuta postigao čak tri gola i na kraju čak došao do ubedljive pobede. Dvostruki strelac za domaćina na stadionu Rokeri Hil u Koringemu bio je Sem Higins u osmom i 70. minutu.