"Vebo"
"Vebo"

Vebo pokazao ko je paša: Fenerbahče iz keca u dvojku! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | pon. 16.09.13. | 21:10

Kamerunac u poslednjih 20 minuta postigao dva gola i preokrenuo rezultat u gostima protiv Kasimpaše - 3:2

VeboOno što je Fenerbahče radio prošle, nastavio je i u aktuelnoj sezoni. Prelazi iz keca i dvojku i obratno postali su zaštitni znak turskog velikana. Kasimpaša je dva puta vodila protiv istanbulskog kluba, ali onda se probudio Pjer Ačile Vebo. Kamerunski napadač je prvo u 74. izjednačio rezultat, a onda u drugom minutu sudijske nadoknade ponovo savladao švedskog golmana Isaksona za konačnih 3:2. Duel je bio izuzetno broben što svedoči čak devet žutih kartona...

Fenerbahče  je sa nova tri boda skočio na drugo mesto odmah iza Bešiktaša, dok je Kasimpaša ostala na šestoj poziciji, što sigurno ne zadovoljava čelnike ovog kluba uzimajući u obzir pojačanja u minulom prelaznom roku. Pored golmana Isaksona i strelca prvog gola Donka, za Kasimpašu igraju  Argentinac Skarione, Portugalac Kastro i Holanđanin Babel, ali ne vredi - zna se koja dva kluba gazduju u Turskoj.