""
""

KPR ne ume da opstane! Maloni gurnuo Policajce u Čempionšip! (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | ned. 07.04.13. | 19:19

Ekipa Harija Rednapa sa igračem manje došla do vođstva golom Remija u 85. minutu, ali je u četvrtom minutu nadoknade usledio sjajan pogodak škotskog reprezentativca iz slobodnog udarca – 1:1

Kakav šok na Loftus Roudu u Londonu. Domaći Kvins Park Rendžers je osvojio samo jedan bod protiv Vigana u meču sezone sa direktnim konkurentom za opstanak u Premijer ligi (1:1), iako je do 94. minuta imao sva tri boda u džepu.

Da neće ići sve onako kako je poželeo menadžer domaćih Hari Rednap bilo je jasno u 21. minutu, kada je Bobi Zamora nesmotrenim startom nokautirao Žordija Gomeza i dobio direktan crveni karton.

I pored toga domaćin u nastavku meča nije bio inferiorniji rival, strpljivo čekao svoju šansu i iskoristio je, činilo se, u pravom trenutku. Gosti su očajno izveli slobodan udarac u 85. minutu, što su domaći iskoristili na fenomenalan način i došli do vođstva nakon furioznog kontranapada i sjajnog idarca Remija.

Ipak, taman kada je izgledalo da će izabranici Harija Rednapa doći do veoma vrednih bodova usledio je slobodan udarac za goste, koji je u efektan gol pretvorio Melouni. Veliki deo krivice za primljeni pogodak KPR-a ide i na dušu Adela Tarabta, koji se sagnuo u živom zidu i praktično pustio loptu da ode u ka golu Žulija Cezara.