""
""

Voši bod na „krovu“: Subotić promašio preokret u 91. minutu, Lukovićeva stativa u 93! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | ned. 10.09.17. | 21:17

Zanimljiv okršaj na Voždovcu, posebno u drugom poluvremenu – 1:1

Remi u derbiju osmog kola Superlige između Voždovca i Vojvodine (1:1), mada su i jedni i drugi mogli do slavlja u poslednjim trenucima utakmice.

Utakmica na krovu Tržnog centra stadion bila je izuzetno dinamična, a posebno u drugom poluvremenu, kada su se probudili novosađani. Voždovcu je pripalo prvih 45 minuta, pa je domaćin apsolutno zasluženo stigao do vođstva zahvaljujući Aleksandru Ješiću.

Ipak, Lale su dominirale u nastavku meča i izjednačile u 69. minutu golom debitanta Danijela Avramovskog, koji je iskoristio dobar centaršut Nemanje Subotića.

Subotić je tada bio jedan od junaka gostiju, ali je u 91. minutu prerastao u tragičara, pošto je propustio priliku da donese potpuni preokret Vojvodini kada je izašao sam pred Zorana Popovića.

Ipak, u 93. minutu je do tri boda mogao Voždovac. Andrija Luković je probao lukavo da pogodi mrežu Rockova iz slobodnog udarca, ali je lopta udarila u spoljni deo stative i promene rezultata nije bilo.