"Vucinic"
"Vucinic"

Vučinić spremio Juventus za Bajern, Bjanki spasao Bikove u poslednjoj sekundi (VIDEO)

Vreme čitanja: 2min | sub. 06.04.13. | 22:47

Navijači se 72 minuta dosađivali u Torinu, a onda za 11 minuta videli tri gola u meču u kome su njihovi ljubimci savladali Peskaru 2:1

VucinicIako se dugo igrala sa živcima navijača, Stara dama je na kraju zavela i Peskaru. Fudbaleri Juventusa su do završnice meča sa fenjerašem Serije A skakutali po nervima vernih pristalica, međutim, osvajanjem tri boda napravili su još jedan bitan korak ka odbrani Skudeta, pošto sad beže drugoplasiranom Napoliju 12 bodova.

Crno-beli su odigrali više dosadnu utakmicu, pa su tek u 72. minutu slomili otpor ekipe sa Jadrana. I to sa bele tačke. Precizni izvođač jedanaesterca bio je Mirko Vučinić, da bi samo šest minuta kasnije crnogorski reprezentativac duplirao vođstvo i najavio da Italijani spremno čekaju revanš sa Bajernom.

Gosti na čijoj je klupi 90 minuta presedeo na srpski štoper Uroš Ćosić uspeli su samo da ublaže poraz, preko Kaskjonea.

U drugom subotnjem meču Bolonja i Torino odigrali su 2:2, što je rezultat koji odgovara obema ekipama, jer ostaju u bezbednoj  zoni. Domaći tim bio je vrlo blizu pobede, ali je Bjanki u četvrtom minutu nadokande pogodio za konačnih 2:2.

Torino je vodio od 25. minuta pogotkom Bareta, zatim je usledio preokret domaćina u režiji Konea i Guarentea, ali Bikovi se nisu predavali i bukvalno u poslednjim sekundama stigli su do vrednog boda.