""

Žulj stao na Fortunu, Bohum došao iz dva u jedan (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | sub. 18.02.17. | 14:56

Odigrana dva meča u Cvajti

Ovog prepodneva odigrana su dva meča u Cvajti, a obeležio ga je preokret Bohuma koji je slavio protiv Vurcburgera s 2:1. Gosti su poveli u 26. minutu posle autogola Huglanda i taj rezultat je bio aktivan sve do 84. minuta kada je Feilant prvo izjednačio, da bi Vidra tri minuta kasnije doneo sva tri boda Bohumu.

Preokreta nije bilo u duelu Grojter Firta i Fortune Dizeldorf (1:0). Domaćin je došao do sva tri boda pogotkom Austrijanca Roberta Žulja u 41. minutu.

Generalno, viđena je velika borba timova iz sredine tabele koji se bore za opstanak i da budu što dalje od zone ispadanja.

Vurcburger je 9. na tabeli sa 28 osvojenih bodova, Grojter Firt je 10. sa jednakim brojem bodova, Fortuna Dizeldorf je na 12. mestu sa 26 bodova, a toliko ima i Bohum.