""
""

Zulte je majstor plej-ofa: Moćni Standard pao u Varegemu, sledi novi napad na titulu!

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.04.14. | 22:57

Izabranici Frenkija Durija savladali su favorizovani Standard na Regenbogstadionu i prišli večerašnjem rivalu na samo četiri boda zaostatka - 2:0

Prošle sezone su plej-of završili na drugom mestu, iako su se ozbiljno bili nameračili na šampionsku titulu, a ove sezone ponovo najavljuju da bi ova završnica sezone mogla da pripadne upravo njima.

Fudbaleri Zulte Veregema savladali su favorizovani Standard na Regenbogstadionu i prišli večerašnjem rivalu na samo četiri boda zaostatka.

Utakmica je prelomljena u drugom poluvremenu, posebno nakon gola Idrise Sile u 48. minutu, koji je potpuno isekao rivala. Samo 20 minuta kasnije Sven Kums je na asistenciju Azara i definitivno rešio pitanje pobednika, ali i postavio konačan rezultat.

Ovaj kiks vodećeg Standarda u nedelju bi mogao da iskoristi Klub Briž i eventualnom pobedom u Briselu preuzme lidersku poziciju.