""

Žuta podmornica potopila Granadu, prestigla Real i nastavila sezonu iz snova! (VIDEO)

Vreme čitanja: 1min | pet. 04.10.13. | 21:59

Viljareal se trenutno nalazi na trećoj poziciji na tabeli Primere

Fudbaleri Viljareala nastavljaju svoju rapsodiju u Primeri! Poraz od Betisa u prošlom kolu nije omeo četu Marselina Garsije Torala da eventualno doživi veliki pad u formi i prekine sjajni niz, već su momci u žutim dresovima otresli Granadu sa 3:0 i tako učvrstili svoju poziciju u samom vrhu tabele!

Gosti iz Granade uspeli su da odole napadima Viljareala svega 30 minuta, a onda je Bruno Sorijano iskoristio dodavanje Kanija i sa nekih 17 metara poslao neodbranjiv projektil u bliži ugao golmana Fernandeza.

Od tog trenutka sve je išlo kao po loju. Već u četvrtom minutu drugog dela igre bilo je 2:0, a strelac Đovani dos Santos. Jonatan Pereira je odlično ubacio loptu sa leve strane, a bivši veliki talenat Barselone se lepo snašao i loptu prosledio u mrežu.

Tačku na ovaj susret stavio je Tomas Pina u 83. minutu, posle nekoliko odličnih driblinga Kanija i fenomenalne asistencije.

Villarreal 3-0 Granada (Goal Tomas Pina) by all-goals

Viljareal je petim trijumfom ove sezone pretekao Real Madrid na tabeli i sada ima 17 bodova, dok je Granada na 12. poziciji sa svega osam.