""

Zvezda izgubila od Zete

Vreme čitanja: 1min | sre. 21.06.17. | 15:20

Podmlađeni tim crveno-belih zabeležio poraz (1:2) u drugoj proveri na Zlatiboru

Fudbaleri Crvene zvezde koji se pripremaju na Zlatiboru odigrali su danas još jednu prijateljsku utakmicu zatvorenog tipa protiv ekipe Zete iz Golubovaca u kojoj su poraženi 1:2 (0:1). Ovo je bila druga provera za Beograđane na planinskoj lepotici, a posle prošlonedeljnog remija sa selekcijom Užica (1:1) usledio je i prvi poraz.

Trener crveno-belih Vladan Milojević odlučio je da na ovoj utakmici priliku pruži mlađim igračima, pa su se u startnoj postavi našli: Jovan Vićić, Mateus Viveiros, Slađan Rakić, Nemanja Stojić, Aleksa Terzić, Luka Ilić, Ivan Ilić, Jug Stanojev, Stefan Ilić, Lazar Romanić i Dejan Joveljić

Šansu su u nastavku dobili još i golman Aleksandar Stanković, kao i ofanzivni vezista Milan Senić. Zvezda je nastupila u formaciji 4-4-2, igralo se dva puta po 30 minuta, a Beograđane je sa klupe predvodio pomoćni trener Milan Kosanović, dok je Vladan Milojević utakmicu posmatrao sa tribina.

Strelac jedinog gola za crveno-bele bio je Lazar Romanić na pas Joveljića u 59. minutu, a i pored poraza mladi tim crveno-belih nije odigrao loš meč. Zeta je samo strpljivo kaznila promašaje igrača beogradskog tima i upisala pobedu koja će joj poprilično podići moral.

Narednu proveru na Zlatiboru crveno-beli će imati u petak od 18 časova protiv Rudara iz Pljevalja.

(FOTO: FK Crvena zvezda)