Komentari na vest

Abu Fani uzeo ključeve veznog reda, Zvezda varljiva na austrijskoj premijeri

Александар Симић

pre oko 2 sata

Pa to je izgled koji ti se sviđa i to je to

Golub86

pre oko 19 sati

mohamed čam igrao ving beka jel?
S

Saša_PFC

pre oko 20 sati

Imala je C.Zvezda i Glazera kojeg su dizali u nebesa i koji je bio naj bolji igrac u LŠ a sada ne mogu da ga se rese jer je jos jedan u nizu od naj vecih promasaj kluba.Imala je C.Zvezda i Ovusua,Badja,Motiku,Pruceva i takvih preko 70.za 14.godina i svi su odlazili kao promasaji kluba.Postavili su standard Radziva la Pare preko Falćinelija i ostalih pojedinaca i evo stigli do naj novijeg otkrica koji je sa jednom asistwncijom protiv nize ligasa u Austriji vec ga proglasili novim kljucem za LŠ.
B

Bojan19919

pre oko 19 sati

Te koje si nabrojao jesu promasaji, Abu Fani je stvarno odlican igrac, imas i druge koje nisi nabrojao a bili su dobra pojacanja.Kanga, Mateus, Bukari, Djiga je u pocetku bio ocajan, a posle se ispostavilo da je bio doata dobar, imao si i Ben-a koji je msm najbolji strelac-stranac, pa mogu reci i Serif E...Abu Fani jeste odlican igrac, ali da si ga gledao nekada video bi i sam, tako da ne treba u napred otpisivati...
H

Hmmm

pre oko 19 sati

Da nabrajam vase promasaje ili ne? Koga ste vi prodali u zadnjih 5 godina?

ZovuMeKirbi

pre oko 21 sati

Abu Fani pokazao da će biti važan šraf.
C

Claudio Lopez

pre oko 23 sata

Po svemu viđenom Zvezdi trenutno najviše fali brzine napred, sigurni štoperi pozadi i napadač ubica...
Ovaj Enem nema pojma. U svakoj 2oj ligi na balkanu ima bolji napadac
H

Hahahahahah

pre oko 19 sati

Jedini koji nema pojma si ti.
L

Leukemija

pre 1 dan

Za sad nisu losi videcemo

Pančev#9

pre 1 dan

Još jedan dobar Špic fali...
L

Leukemija

pre 1 dan

Nadamo se da ce to izgledati bolje u bliskoj buducnost
M

MilanChe1986

pre 1 dan

Abu fani,prijatno iznenadzenje,onaj bugarin teski promasaj sto se i ocekivalo
N

Nikola2

pre 1 dan

Nadam se da ce to izgledati mnogo bolje u bliskoj buducnosti
K

Ka

pre 1 dan

Prvi kontakt s'loptom(prijateljski) i već veliko pojačanje možemo odma pretpostaviti da je u pitanju menadžersko - medijski igrač(bitno je da se pokaže u utakmicama za bodove i plasman,prijateljske bla,bla,bla

skee

pre 1 dan

Podseca me na nekadasnjeg fudbalera Zvezde Vladimira Bogdanovica! Tako nizak, nabijen, jak. U svakom slucaju kvalitetniji od Handela, moze se lepo uklopiti sa Krunicem i Elsnikom.

kivekive

pre 1 dan

Abu Fani izgleda kao tenk

pre 1 dan

Prva prijateljska utakmica,tj druga prva protiv jedinstva...ovde u komentarima su već uveliko predikcije za maksimalne domete ovog tima,sjajno 🤣🤣🤣
Y

Yt7jag

pre 1 dan

Neki će reći teške noge,početak priprema i.t.d. od četvorice pridošlica on je eto nešto pokazao ali ,Mršavo je to ,mršavo za išta veće od Lige Evrope.... Daj bože da grešim ali po viđenom .

Skorpion77777

pre 1 dan

ovi što pišu da prijateljske utakmice nisu važne važne su....da se igrači iz drugog plana pokažu

Asani Avni

pre 1 dan

solidna prva proba

Radoman Ninkovic

pre 1 dan

Jednom davno je jedan gospodin izjavio...dzaba vam novci moji sinovci
K

KojMoj

pre 1 dan

Stara poslovica kaže pametniji si kad ćutiš
B

Barranjacccc

pre 1 dan

Svi vi koji uzimate prijateljske utakmice za ozbiljno ste mnogo ne ozbiljni. Samo zvanične UEFA utakmice su merilo gde se nalazimo trenutno u fudbalskoj hierarhiji.

proka021

pre 1 dan

Nadir Benbouali napadač Đera dovesti ga umesto Arnautovića
O

Ovi protiv

pre 1 dan

Drugoligasa srednje tabele austrije krenuli da hvali ovog fanija na prvoj utakmici priprema kao da je dao pet gola i sedam asistencija bajernu hahahahahah
B

Bojan19919

pre 1 dan

Ti ili nisi normalan, ili su ljubomoran i zavistan, ili te pucaju kompleksi.U sustini sa tobom nesto nije u redu...
Б

Брате

pre 1 dan

Читам твој коментар, и не контам шта пишеш, замолио бих било кога за превод, ако је то могуће.
G

Gost555

pre 1 dan

Lako je protiv nekog Armenstetena, onaj Djer bi milionerima iz Zupancove ulice dao 3 gola lagano.
J

Jeste

pre 1 dan

Jeste, jeste, videli smo jesenas protiv Steaue, Malmea, Sturma, Lila x2... pa onda Stutgarta, Jang Bojsa, Salzburga, Liverpula ranije... ma zaboravio sam sve pobede. A vi, sa kim igrate? 😃

stefan matic

pre 1 dan

vama je i Macva nepremostiva prepreka

Nebojsa Antic

pre 1 dan

bice zvezda sila al za domace prvenstvo
R

Rectify1995

pre 1 dan

Ovo će biti ključ za Enema ove sezone, mora iz prve prilike pogađati.

Kazeev

pre 1 dan

Deluju dobro za sad videćemo na kvalifikacijama.
L

Logitech

pre 1 dan

Sta cemo videti? Bicete eliminisanic vec u prvom dvomecu, eventualno u drugom. Cim dodje neki Pafos, paf, nema vas vise.
@

@Logirech

pre 1 dan

4 ucesca LS u skorije vreme, nekoliko prolazaka grupe LE, nekoliko upecatljivih pobeda za to vreme... cime bi se vi pohvalili?
L

Logi

pre 1 dan

Logitech, ajde živ bio napiši ime i prezime da te sprdamo kad prođemo :)
W

Walldorf

pre 1 dan

Odavno nismo imali igrača sredine klase Abu Fanija. Čvrst momak, nisko težište, precizan pas, odličan pregde igre. Nekada davno smo imali "Kuleta" Aćimovića, igrača sličnih predispozicija, podseća me na njega. Ono što nam nedostaje je vrhunski štoper i ako to sredimo, imaćemo izvrsnu grupu igrača. Hoćemo li biti i uogran tim, zavisi od Stankovića. Napred ZVEZDA!!!
S

Sada

pre 1 dan

Slazem se, uz to da nam fali i kvalitetno krilo. Nijedan od ovih, ukljucujuci i Ivanica nije dovoljno dobar.
d

delija iz metz-a

pre 1 dan

samo@ ivanic NIJE krilo
O

Ok

pre 1 dan

Ono kad ti Radonjic nije dobar pa dovedes ovog skracenog Grka koji ne pravi razliku nicim. Fani se trudio ali je prosek. Sta je sa Erakovicem toliki ugovor a nema ga na terenu. Oni koji znaju fudbal ovde su Katai, Ivanic i Krunic. Nesto ne volim skracene fudbalere, mozda gresim.
B

Boki13

pre 1 dan

Jedino Abu Fani vredi od dosadašnjih pojačanja, ali igra i dalje katastrofa.
g

goksi63

pre 1 dan

Zvezda je odlicno odigrala mirko ivanic ozbiljno tempira formu posle povrede

Vladimir Pavlovic

pre 1 dan

Jedino Abu Fani vredi od dosadašnjih pojačanja, ali igra i dalje katastrofa. Nije Deki trener za velika dela.
M

Milutin & Dragutin

pre 1 dan

Zvezda Srbija nikad Jugoslavija!

Sladjana Mitrović

pre 1 dan

Svaka čast dobra igra Zvezde

cecaaa111

pre 1 dan

Enem je doktorrr
b

bozazvanipub

pre 1 dan

Deluje dobro, videćemo na kvalifikacijama
D

Djani85

pre 1 dan

Abu Fani će biti vođa ove ekipe za 2 3 godine, zna znanje, nema greške sa njim. Bravo

Milos Miletic

pre 1 dan

Dzabe Abu Fani kad nema odbrane

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🇦🇷

pre 1 dan

Абу Фани је одличан, али одбрана је катастрофална.
K

Kada opet

pre 1 dan

bude promašaj prelaznog roka potpun,biće opet na silu guranje naše dece kao ovih godina i prodaja istih....... I onda priča će se ponoviti narednog leta,živi bili pa videli ......
B

Bokelj

pre 1 dan

Mali Saric je vec ozbiljan igrac...Nadam se da ce mu Stankovic dati sansu da iskaze sav talenat koji posjeduje

Kaki

pre 1 dan

Dobra igra zvezde abu fani najbolji zvezdin igrac na ovoj utakmici sto se mene tice
P

Pedjast3

pre 1 dan

Louizu je top,slijepci.Sve je do trenera .Igra mu 3 mjeseca ne lici ni na sta taman doveli za krila 2 najbolja iz PL ,nema to veze ,covjek nema pojma,ueisace nas sa 3 stopera i bezglavim vracanjem lpte unazad,forsiranjem Kataia i Ivanica i ovih kilavih klinaca.Uvijek ista izjava miramo jace,borbenije,ima tu da se ispravi pa isoravi vise ili daj ostavku molim te.
E

Ehh

pre 1 dan

Ja se ne slazem. Meni se svidja taj italijanski stil sa 3-5-2 ako imas igrace za to. Ko razume videce da mi imamo igrace skladnije za tu formaciju nego za 4-4-2. Loizu je ogranicen igrac, ne moze da pretrci nikoga, ima samo taj centarsut za koji mora da igra Enem u spicu.
G

Gc

pre 1 dan

Pripremna utakmica ,bilo je to ok.. Da, taj Fani nije los,Cam se trudio,ovo ostalih novajlija prosek,bice bolje.

Nikola Durmisevic

pre 1 dan

dobar igrac samo tako da nastavi
R

Ru99

pre 1 dan

Videcemo kako ce se pokazati na zvanicnim utakmicama u evropi
P

Pedjast3

pre 1 dan

Za ove sto spominju sezonske ,premium zapad u digitalnoj i fizickoj formi zadnjih x godina,digitalna od kako je dostupna zadnje 2 ili 3 g.Pozdrav.

Kazeev

pre 1 dan

pa da ali ovo je drugoligaška ekipa
B

Bata Krstaja

pre 1 dan

Ljudi bi kupovali sezonske karte pa makar ne išli ni na jednu utakmicu kada bi znali da će sve pare završiti u klubu a ne na privatnim računima pojedinaca
H

Hmmm

pre 1 dan

A mislis da se sezonci Visle, Legije, Aik Stokholma, Hajduka, Bazela, Kopenhagena, Brondbija toliko kao ti pitaju oko toga? Mislim da preterujemo sa tim, ko planira da krade ukrasce koliko moze. Ovo je ljubav i postovanje medju mene i kluba, zato ja uzimam sezonsku svake godine.
1

1/1

pre 1 dan

Znaci i tebi ide deo kolaca!?, Hmmm

Željana Bućinac

pre 1 dan

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde
b

bojanboskovic

pre 1 dan

Biće to sve ok 😀
ponovo ista prica nemamo bekove .dovedite ih posle kvalifikacije umesto sad da se uigraju
e

ecka siti

pre 1 dan

Ako zvezda ima nesto,to su onda bekovi. . .

rusbre

pre 1 dan

levo su tiki, nažalost povređeni avdić i strika koji je pretalentovan očigledno. desno seol, stanković koji je dobar za sls i papović koji se nameće. imamo najjače bekove u zadnjih 10 godina

Aleksandar Virijevic

pre 1 dan

Zvezda je mašina istinska!
D

DDS900

pre 1 dan

Fani je odlican igrac i mozda najvece pojacanje zvezde.
K

Kupite Sezonske

pre 1 dan

Pa ako ce mo realno, Kad bi ste svi vi "strucnjaci za fudbal" iz fotelja sa telefonima u rukama KUPILI SEZONSKE karte, bar 100.000 vas,onda bi Uprava i Terza imali dovoljno novca da vam ispunjavaju sve te zelje o Skupim pojacanjima i da zadrze najbolje Mlade igrace svake godine! Ovako kad se ne udje u LS naravno da moramo da prodamo pojedine igrace da bi klub preziveo godinu,jer nam na godisnjem nivou treba minimum 70 mil da isplatimo plate igracima i zaposlenima,omladinska skola,odrzavanje stadiona,putovanja,vracanje starih dugova od pre 20 godina...itd itd Odakle pare za sve to kad nema igranja LS, pa mora od prodaje igraca,nema odakle drugde! Kupite lepo Sezonske karte Svi pa pomozite finansiski klubu ako necete da se mladi igraci prodaju,Tako se voli i pomaze klub za koji navijas a ne pametovanjem po internetu!
N

Nanas

pre 1 dan

Terzo,ti li si ??? Takav marketing on sam sebi ne bi napisao ,ovako kao ti sto si napisao...,i mislis da mi svi ne volimo Zvezdu,ili da je volimo manje od tebe ??? Cuj molim te,kupite sezonske pa ce Terza da dovede...daj ,ne budi smesan....ali dobro,bice u "grupi" zadovoljni kako si branio bossa...
M

Marko1105

pre 1 dan

Decace, navescu ti jedan apsolutno istinit primer! Pre nekoliko godina imali smo priliku da vratimo Darka Lazovica. Odgovor uprave je, izmedju redova bio da je skup. Laz! U tom momentu, Lazovic je imao godisnji ugovor od 600.000 evra neto po sezoni. Zvezda je tada pocela da placa igrace i miliom godisnje (o Arnautovicu necu sad, nije tema). Lako se sve moze proveriti. Podaci o platama u Italiji su dostupni javno. Tako da...uprava ima neku svoju politiku. U vecini klubova u Seria A na primer, plate su manje nego najmanje 10 igraca Zvezde!
B

BlaBlaBla...

pre 1 dan

Имаш вест на моцарту где је Дарко Лазовић изјавио да још није спреман за нашу лигу, а не да је спорна његова плата...слично и Ристић, Грујић...Јовићев менаџер није хтео итд...само се рете а свака шуша са два клика може да вас демантује...тако да не се ри и не лажи..мрзи до подне себе од подне цео свет и дођи овде да пљујеш по звезди, а чланска од 1800 ти прескупа, ниси ти звездаш, неко те слагао ...
@

@blablabla

pre oko 21 sati

Ko tebi daje pravo da si prostak. Sto ti vise volis klub jer su te okacili na sipku na severu i dali dzeparac. Terajte se bre vise. Katastrofa je ovaj prelazni rok. Poslednji kvalitetan fudbaler koji je doveden u klub je Krunic. Covek rasprodao sve klince, sklonio Miloja iz cije kuhinje izlaze poslednji Kostov i Avdic i nema vise lezi lebu. Ne interesuje me samohval Stankovica da je trenercina ne bi ga najurili iz predhodnog kluba da je tako. Posao trenera je zanat nema veze sa necim nekad. Prestanite da se uvlacite jedni drugima. Rezultati su merilo rada. Ljudi imaju pravo da kritikuju.

Vedrana Majstorovic

pre 1 dan

Vau kakva pobeda nad drugoligasem.
m

milena11.11.

pre 1 dan

Ozbiljna ekipa bi ovima dala osam komada,kupovati igrače na kilo i ugrađivati se u ugovore dolazi do izražaja protiv ozbiljnih ekipa.
Z

Zera666

pre 1 dan

To je priprema nista to ne znaci
sve mi se cini da ce ovaj prelazni rok biti kao prethodni

Ivica Doya Gašić

pre 1 dan

Odmah vidim dugogodišnji problem naš - i dalje nemamo pravo, kršteno krilo, levo i desno! jbgaa..ne može Mića Ivanić doveka da nas vadi

Predo8

pre 1 dan

Videćemo pri nekoj ozbiljnijoj proveri
D

De jaan

pre 1 dan

Kakva uprava i sportski sektor takva i ekipa. Na kraju ce pred kraj prelaznog roka da pljunu 10 miliona na nekog bez koljena i poslije ce da gledaju da ga se rijese.
Ž

Želje i pozdravi

pre 1 dan

Naravno,dovoljno je samo poželiti i eto ti tima na nivou Arsenala i PSŽ.Ali ta uprava ne zna i ne želi to da uradi.
P

Podrska za Upravu

pre 1 dan

Kad vidim ovde da ljudi koji fudbalsku loptu ni na fizičkom šutnuli nisu pisu reč "promašaj" muka mi je stvarno! Pa bre oni u Mančesteru su u zadnjih 5 godina potrosili čak Milijardu evra na pojačanja i skoro sve igrače promašili, A ovde se napada Terza i Uprava zbog samo 2 igrača a ovamo sto je 20-30 drugih igrača Pogodjeno i sto su nam doneli čak 6-7 Duplih Kruna, Pet odigranih LŠ i Sest odigranih LE..itd To nikom nista aa...licemeri Pa ne može se sve pogoditi,Ne postoji ni jedan klub u Evropi i na Svetu koji uvek pogodi 100% sva pojačanja koja dovede u kub! Tako isto je i u košarci...omašili smo Grejema,ali zato Karter,Nvora,Batler,Izundu...itd Pun Pogodak!

Milica03

pre 1 dan

Odbrana mora da se pojaca
P

Pedjast3

pre 1 dan

Naprotiv pojacanja su OK!Medjutim trener ne gradi igru oko njih neko i dalje sve vrti od Ivanica i Kataia koji igraju fudbal sami za sebe i izmedju sebe i vide samo jedan drugog.E to je problem, nemoguce da svako ko dodje u Zvezdu bude promasaj,promasaj su treneri koji ne znaju da naprave igru.Svaki je gradi oko matorih Ivanica i Kataia.Svake pripreme nam sluze da seKatai ispucava,i da se povede 10 tak klinaca za koje znas da ti nece biti ni na klupi ni u prvenstvu ,a kamoli u kv.za Evropu.Jos kad udju ponasaju se kao babe bar da grizu.I tako svake pripreme odu u propast ,jer se na n a njima uigravaju Katai i Ivanić i jos neki penzioneri i ovi tinejdzeri koii nece igrati ni domacu ligu ,a oni koji ce da nose breme na pripremam statiraju pa kad dodje stani pani gdje Krunic ,gdje ovaj onaj.Eno nek mu Saric nose kvalifikavije ,Gudelj i Gastarov sve zajedno sa Mirkom i Saletom.Samo napripremama statiraju.Eto zato stagniramo.Nije do pojacanja.Ne pljujte.Meni su sva 4 OK.Ali.....
m

milos987

pre 1 dan

Odbrana mora da se pojaca
O

Ocekujem

pre 1 dan

Da struka preporuci kupovinu nekog od austrijskih igraca, jer oni su u stanju da uoce nekog igraca tek kad se on pokaze protiv nas.
m

mmyyaat

pre 1 dan

za ocekivati je jos pojacanja
m

mmyyaat

pre 1 dan

za ocekivati je jos pojacanja

Danilo Pavlovic

pre 1 dan

Buce Zvezda opet prvak

butler

pre 1 dan

sto je najgore uvalicemo enema za ozbiljnu lovu
g

gosttt

pre 1 dan

Sreca pa je glavni navijac zvezde jer ovako su konkurentni samo za austrijski drugu ligu
p

plavacc

pre 1 dan

sa ovom igrom lagano i u prvu
G

Goxxx902

pre 1 dan

A za sta ste vi konkurentni svega ti ?!?!? Za 4.finsku ligu???
K

Kisa

pre 1 dan

Kako si ualljucio Murinjo.Onda ostali gde su za cetvrtu ligu.Vidi se da se nerazimes u fidbal pripreme noge jos tesle prva utakmica a u tim utakmicama promeni se brdo igraca a najvaznija stvar da se niko ne povredi.
0

0 trofeja

pre 1 dan

Kad pocinje proslava 20 mesta u EL i 3 mesta u fudbalu i Nula trofeja ove sezone i u Fk i u KK..zna li se datum?
M

Ma vazi...

pre 1 dan

Kakvi god da smo, i ko god za nas da navija, vi ne mozete centar da nam predjete i derbijima, tako da ne znam za sta se tacno bunite
Б

БАСТА БАСТИЋ

pre 1 dan

мЕНИ ЈЕ ЖЕЉА ДА ДОВЕДУ РИКАРДА МОРУ ИЗ ПОРТА,АЛИ ОН КОШТА 8О МИЛИОНА ,ТУ НИ МАЂИЈА НЕ ПОМАЖЕ.ШАЛУ НА СТРАНУ ,ТАКО ИГРАМО СПОРОО И ПРЕДВИДИВО ДА ЈЕ ТОСМЈЕШНО .ЕНЕМ ЈЕ САО ЗАХВАЉУЈУЋИ СНАЗИ И СПРЕТНОСТИ ГОЛ.МИ НЕМАМО НАСРЕДИНИ И ПО КРИЛИМА БРЗИНЕ ЧАК НИ НА ИГРИ 1 НА 1 ЧАМ И БАЛОВ ПРОМАШАЈИ У НАЈАВИ
3

38°

pre 1 dan

To niko ne pominje!
N

Nezzz63

pre 1 dan

Zvezdin tim je oformljen za Ligu Evrope, ništa više od toga.

gemathegreat

pre 1 dan

Ne nego treba da bude oformljen za intergalaktički kup. Gde ti sezonska ???
K

Kratak size

pre 1 dan

Ubedljiva pobeda nad drugoligasem

Slavko Ćosić

pre 1 dan

Potpuno nebitan rezultat samo za statistiku . Pripreme i služe za to .
Ш

ШидНавијаЗаЗвезду

pre 1 dan

Полако почиње загревање за најбитнији део сезоне, плеј оф за Лигу шампиона. Напред Звезда !!!
m

mrva zemunac

pre 1 dan

ja kad sam rekao da će abu fani biti pojačanje, vi se smejete i ističete kako je visok 164cm... 20cm niži od vas a vi možete samo da mu se sagnete...
@

@Zvezda le

pre 1 dan

Grobarcicu tuzni raspali sto vise nisu Mile led?
N

Nele0209

pre 1 dan

Samo napred zvezdaleee, sa ovakvom igrom daleko će doguramo

gemathegreat

pre 1 dan

Ti nećeš ni dotle a oni mogu i dalje od toga.
N

Natalii29

pre 1 dan

bilo je napeto ali uspeli su na keaju
V

Vladica1983

pre 1 dan

ko jos ovo gleda....
Z

ZVEZDA LUX

pre 1 dan

ABU FANI dobar…ostalo gde su ih samo nasli. Mozda Bugarin nije los ali ovo ostalo pa to je tuga. Saric je za Loizu izmislio Fudbal.
napred Zvezda ..

cima88

pre 1 dan

Barem je zvezda uspela da pobedi

Bosque

pre 1 dan

U ovakvom sistemu,upravu samo zanima afirmacija igraca u LS i da ih sto bolje prodaju. Bas ih briga za uspeh kluba. Moderni fudbal je postao kao stocna pijaca. Ogromna lova je privukla samo pokvarene duse,normalni se ne cuju.
G

GeOs

pre 1 dan

Ok, slazem se donekle. Ali sta je uspeh tima ? Sta ocekujes ? Da osvojimo LS ? Da se plasiramo dalje , a to ne uspevaju 5-10x skuplji timovi ? Pa to je na zalost prijatelju moj maksimum , da se plasiramo u LS. To je taj uspeh koji spominjes. Vise nije ni realno ni moguce. Mozes jedne sezone da napravis cudo, ali to je izuzetak, a izuzetak potvrdjuje pravilo.
П

Па...

pre 1 dan

...што не пратиш аматерски бокс? Озбиљан сам. Ту скоро уопште нема новца, функционери су често бивши боксери, све се ради из љубави. Није фудбал за тебе.

Vaskon

pre 1 dan

Bože pomozi da bude bolje...
G

GOST 510

pre 1 dan

Zvezda je pokazala da bi bila konkurentna u II austrijskoj ligi.
П

Па...

pre 1 dan

...Звезда је и петардирала вицешампиона Бундеслиге 😂😂😂
j

jel

pre 1 dan

Nesto se ne secam da je protiv Zvezde uspevao da prodje bilo ko iz austrijske prve lige.
H

Hahahahah

pre 1 dan

Da da, zato smo pobedili prvaka Sturm na njihovom terenu i prosli Salzburg u dvomecu malo ranije.
m

mr.Š

pre 1 dan

bravo,pade mi napamet posle tvog komentara,zadnje pripreme tvog kluba,razvalio vas neki osrednji klub iz Slovenije,po tebi i tvom zaključku vi niste ni za slovensku ligu
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Sa vidimo i to čudo...
w

wcbeen

pre 1 dan

Uzas, moramo da se kvalifikujemo u LS ove godine
П

Па...

pre 1 dan

...не морамо, али хоћемо 😂😂😂
M

Markokmet

pre 1 dan

Za prvu utakmicu ovo nije bila losa igra
T

Trn

pre 1 dan

Liga konferencija nam ne gine sa ovom ekipom. Pojacanje jedino Abu fani ovi ostali ocajno
П

Па...

pre 1 dan

...подсети ме, кад смо последњи пут играли Лигу конференција? 😂😂😂
m

ma kako da ne

pre 1 dan

Zato sto ne znate da gledate karakteristike igraca,nego vas jedino zanima da li je neko od njih dao gol,posle tri treninga.
m

misa mitrovic

pre 1 dan

Zvezda dovela nepoznata pojačanja tesko će biti u kvalifikacijama
j

jbt

pre 1 dan

Pa Mesi i Ronaldo matori,a Jamal nije u formi.
Z

Zvezda le

pre 1 dan

Sreca da zivimo u Srbiji i da je glavni nas najveci navijac pa nam je titula svake godine resena pre pocetka prvenstva jer drugacije da igramo sa ovim timom bilo koju ligu poput austrije, borili bi se za sredinu tabele... Sramota!
m

ma

pre 1 dan

Zato i tucemo njihovog sampiona u Gracu.
b

bad

pre 1 dan

koliko glup komentar,da Bog sačuva!
K

Komsijeeee

pre 1 dan

Sramota da se pretstavljate kao nasi navijaci. Sturm smo pobedili ove sezone, Salzburg eliminisali pre toga. Sta bi vise???
G

Gosttt

pre 1 dan

Brate, jeste vas navijac, daje vam 40 miliona evra godisnje. I ne brini, ne provaljuje se da si Grobar, samo nastavi
B

Bojan19919

pre 1 dan

Kao sto sam i rekao, Abu Fani ce biti super pojacanje za Zvezdu, gledao sam ga vise puta dok je igrao u Ferencvarosu i odmah sam znao da ce biti i vise nego dobar za Zvezdu.Ne vezano za Zvezdu mogli ste napraviti objavu za Teodoru Kostovic, koja je prvi put usla u glavni zreb nekog od grem slemova, ima svega 18god. i veliki je talenat, zasluzila je da se objavi tekst o njoj.
O

Oji

pre 1 dan

Daj druze nemoj zaebavati koja Teodora nek je ziva i zdrava,al pusti
J

Jorkširac

pre 1 dan

Štoper, levo krilo i defanzivni vezni pod hitno moraju da se dovedu. Elšnik je već duže vreme mislima u drugom klubu kao i Duarte. Treba ih pod hitno prodati. Rodrigao - nema kvalitet ni za LK prodati ako je istina da ima ponuda. Arnautović, Katai, Veljković su prespori za evropski fudbal. Bugarin pojma nema. Ovoj ekipi najviše nedostaje brzina na štoperskim pozicijama i neko ko može dobijati duele u veznom redu.
j

jbt

pre 1 dan

Jedini ko ovde stvarno pojma nema si ti.
G

Goxxx902

pre 1 dan

I ti si to sve zakljucio posle prve pripremne utakmice? Pa ti si rodjen za trenera, svega mi...
N

Ništa se nije promenilo

pre 1 dan

Klub - uprava i trener koji posle sramotnog odnosa prema grbu tokom prolećnih utakmica, pa i na finalu kupa, dozvole sebi da ne mogu da pobede prvi tim austrijskog drugoligaša i ne zaslužuju da igraju LŠ. I današnji nastup je poikazao da se ništa nije promenilo. Abu Fani je odskočio od tima prepunog metiljavcima i igračima koji i fizički više liče na to da su u školi igrali lastiš, a ne fudbal. A odnos prema utakmicama i grbu to je posebna tema, a na to prethodnih meseci nisu reagovali ni klub eventualnim kaznama, niti navijači očitavanjem bukvica.
В

Вајду...

pre 1 dan

...га, то ти је најреалније.
b

bad

pre 1 dan

o čemu bre breskvice,kako ne mogu da ga pobede,kada je Zvezda pobedila,čemu frustracija?
K

Koja83

pre 1 dan

Rodrigao doktorski pas i asistencija, njega treba definitivno zadrzati, jeste da je spor, medjutim da je brzi gledali bismo ga evropskim velikanima.. .
N

Nanas

pre 1 dan

Sramota da niko od administratora na sajtu,ceo dan ne zeli da pusti poruku,u kojoj se pitam zbog cega ne objavite vest kako je srpska zastava sinoc oduzeta od BH navijaca,je li to ne smete zbog yugonostalgicara i ljudi koji podrzavaju "komsije" da objavite ??? Ozbiljan portal bi pustio komentar,i ne bi pravio cenzuru.
Н

Не брини

pre 1 dan

Толико нас воле да ће сигурно направити још таквих свињ..ија. Тек ће онда бити брукања београдских југоносталгичара са памћењем златне рибице. Отишли су од нас, тако су хтели, нека им је срећан пут. Моје срце је уз Републику Српску а Сарајево за оно: "нико те никад неће мрзет' ко ја..." може слободно да оде у... заборав.
П

Па...

pre 1 dan

...страшно, катастрофа, брука 😂😂😂 Опште је познато да је најважније бити у топ форми у јуну на почетку припрема 😂😂😂 Авај, победили смо само гол разлике. Управа под хитно да прочита коментаре и реагује 😂😂😂 Терзићу, реагуј, хоћемо још минимум 10 играча. Да буду млади, али искусни, да буду квалитетни, али јефтини, да буду Срби, али германско-бразилског менталитета 😂😂😂 Хоћемо и да продамо наше, али не најбоље, него најгоре и то минимум 10 пута скупље од ових које доводимо 😂😂😂 У супротном нећемо доћи на стадион, мада ни овако не долазимо 😂😂😂 Чуј ме, Терзићу!
M

Mamma mia

pre 1 dan

Ti ili si sin Kostadin ili si na platnom spisku porodice Terzić.
M

MihailoR

pre 1 dan

...sve ispod toga je apsolutno neprihvatljivo...
Z

Zvezdaš u srcu

pre 1 dan

Ništa ovo ne valja.
N

Nonšalantno kao i uvek

pre 1 dan

Kilav tim, malo muškaraca, to je Zvezda koju gledamo mesecima. Moramo se otarasiti i tereta Kataija i Ivanića i umesto njih dovesti igrače koji umeju da trče i da se bore i da se potuku. Brdo igrača sa ovog SP iz autsajderskih reprezentacija bi više pružilo za Zvezdu od većine sadašnjih igrača.
j

jbt

pre 1 dan

Prebaci njih dvojicu u koji god hoces tim u ligi,osvojice titulu. Toliko se ti razumes u fudbal.
в

варено

pre 1 dan

Овај мали Шарић обећава .Све у свему дуупло голо на премијери.Ако се не доведу оба крила још један нападач и игграч середине терена биће големи проблема ако се по јутру дан познаје,такође фали и задњи везни
M

Marko206

pre 1 dan

Pa slovan ce da nas rasturi ako smo sa ovima jedva izvukli pobedu.
П

Па...

pre 1 dan

...ето ти прилике да зарадиш на кладионици 😂😂😂 Тражи паре од родитеља и све на њих 😂😂😂
T

Tvrdjava

pre 1 dan

Enem moze da postane vrhunski spuc
S

Strašno

pre 1 dan

Blamantna igra i nastavak blamantnog nastupa pojedinaca koji traje mesecima. Jedini koji pokazuju želju konstantno su Mateus na golu i Tiknizjan na boku, tu je i Seol. Enem ima snage i voli da igra. Abu Fani odskače od tima koji mesecima pokazuje da ne želi da igra ništa sem derbija i Evrope. To je problem kluba i navijača koji ne kažnjavaju takav pristup. Potrebno je mnogo pojačanja i borbenih igrača, igrača koji imaju više muških hormona.
r

rokenrol

pre 1 dan

Mozda zelim previse...,ali ovo nema veze sa ozbiljnim fudbalom.Ako su ovo pojacanja,nama ce uspeh biti Liga Evrope.Mi svake sezone dovodimo sve losija pojacanja,ova danasnja predstava ne daje optimizam..,samo dva igrace nam nedostaju od prosle sezone(Seul,Arnautovic),Amsteten se okupio pre neki dan,igra ravnopravna,nije se videla razlika,a trebala je.. !!!Deki ako sam odlucuje,koga ce dovesti..,onda si jos zelen,za ovaj posao,ali ako ti Marin i ostali sefovi dovode,bez tvog znanja,onda to javno komentarisi,ovo ti se nece dobro zavrsiti.Enem i Balov jedini koji imaju buducnost,ovi ostali nisu za Zvezdu!!
K

Kuki2121

pre 1 dan

nek hvala nek ide kuci
j

jovandimitrovic

pre 1 dan

bravo zvezdoooooooo
T

Toliko od mene

pre 1 dan

Ovi luzeri koji kritikuju igru na pripremama i nikad dalje nisu stigli od međuopštinske lige,ako su uopšte i igrali fudbal neka bolje ne komentarišu jer nemaju pojma!
j

jbt

pre 1 dan

Svaka cast na komentaru.Mada mislim da oni ne znaju ni kog oblika je fudbalska lopta,kakva bre medjuopstinska liga.
C

CaleB pravi

pre 1 dan

Svake godine smo sve slabiji i slabiji...Od pojačanja ništa, osim Abu Fanija, koji nešto i pokazuje...Balov, Čam i Loizu - ništa...nula. Kad nam je golman najbolji igrač - šta dalje da se priča ?

Sasa Maksimovic

pre 1 dan

daj boze da pogode sa pojacanjima do sad je sve bilo polovicno i ne mogu da pogode pojacanja
S

Svaki prelazni

pre 1 dan

rok isti ......No,da se ne osuđuje odmah na prvu ........
A

ABBA

pre 1 dan

Polako ljudi tek je prva utakmica, setite se kako je Fiorentina izgledala protiv nas, pa na kraju igrali finale LK, cini mi se.

Petar Kocevic

pre 1 dan

bravo bravo napredak
!

!!!

pre 1 dan

mora Stankovic da prestane da fossira 3 stopera u zadnjoj liniji kada za to igraca nema, drugoligaši prosecni timovi se setaju i daju nam golove , Raskinite sa Rodrigaom i dovedite kvalitetnog stopera i vratite se u standardnu formaciju. Gubimo igraca u sredini npr Kostova zarad tri stoopera koje ne donose nista timu
d

darkok

pre 1 dan

Hahahaha protiv amatera iz druge austrijske lige jedva pobedili tim od 3.000.000e a zvezda vredi 120.000.000e bruka,sad kada opet krenu kvalifikacije ispadaju u trecem kolu
b

bad

pre 1 dan

pa da po tebi smo trebali da pobedimo 17-0 da bi ti i tad rekao eto pobedili amatere,isto je druže ti botuješ i može da bude kako hoćeš ti ćeš naći zamerku!
S

Strucno sp

pre 1 dan

Ovaj tim bi cak i Katar razbio 5-0
H

Heeoed

pre 1 dan

I sta nam je to Balov doneo??? Apsolutno nistaa

panic1971

pre 1 dan

Biće ovo dobro,treba vremena da se uigraju
N

Nenad Petrovic

pre 1 dan

Od samog starta žalbe...

ShoMi_1994

pre 1 dan

Polako, tek su pripreme, bice to sve dobro
H

Heroo

pre 1 dan

Ovo je ocajno bilo .... Uprava spava , Sredina terena kao i na proleće ne postoji, svako moze lagano da stvori sansu ...Rodrigao i dalje u zvezdi?? Stavite neverovatno
П

Па...

pre 1 dan

...иди гледај Телеоптик 😂😂😂
G

Gavrilo69

pre 1 dan

Ma to je normalno kad imaš trenera koji nema veze sa poslom koji radi. Vidiće se na zalost. Ne gine nam liga konferencije
m

mr.Š

pre 1 dan

ajde važi Gavrilo,mislim da si jedan od većih stručnjaka na ovom portalu i zato ti svi mi verujemo slepo!
П

Па...

pre 1 dan

...то пишете већ десет година 😂😂😂 Колико пута смо играли Лигу конференција у том периоду 😂😂😂
B

BokiUSA

pre 1 dan

Pripreman mec niko povredjen rezultat nije bitan. Ovi mladji moraju mnogo bolje. Svi do reda kilavi.
B

Blaki

pre 1 dan

Sad ide ono teške noge, biće bolje. Pa onda naletiš na Kiprane, Izraelce i ispadneš.
H

Hmmm

pre 1 dan

Abu Fani je mnogo korisniji igrac od Elsnika i to ce nam biti veliko unapredjenje. Nazalost Loizu je ogranicen fudbaler i tu smo se zeznuli. Cam deluje solidno samo da se jos vise opusti.
o

oce to

pre 1 dan

Loizo je najbolji igrac od svih pojacanja.
D

Dejanii

pre 1 dan

Jbg niko normalan ne sudi samo po jednoj utakmici. Serifa smo pljuvali čitavu polusezon, možda čak i čitavu sezonu , a onda je proradio i postao neko koga je teško zamijeniti.
H

Hmmm

pre 1 dan

Ja sam neko ko reaguje na stalne provokativne kritike mahom od komsija, dakle daleko od toga da sam hejter. Ajde dajte mi neki razlog da verujem u Loizua - jel moze nekog da pretrci, po cemu je bolji od Milsona? Meni je vec sada nase dete Saric bolji od njega?
D

Dzoii

pre 1 dan

Sa ovakvom odbranom nećemo ni trece kolo otoci... Nadam se da neko ima mozga u upravi da to vidi
П

Па...

pre 1 dan

...извини, Капело, нисам те препознао 😂😂😂
P

Pixy

pre 1 dan

Provizije zaslepe moždane vijuge.
N

No comment

pre 1 dan

Odbrana sramotna, nikada odbrana nije izgledala gore
!

!!!

pre 1 dan

mora Stankovic da prestane da fossira 3 stopera u zadnjoj liniji kada za to igraca nema, drugoligaši prosecni timovi se setaju i daju nam golove , Raskinite sa Rodrigaom i dovedite kvalitetnog stopera i vratite se u standardnu formaciju
K

Kostakis

pre 1 dan

Као што сам и раније рекао Балов је пресмешан
П

Па...

pre 1 dan

...ево сад ће Терзић да раскине уговор, чим прочита твоје коментаре 😂😂😂

Pa dodo sam

pre 1 dan

Pripremni meč, ali i pored toga lik deluje izgubljeno..
K

Kostakis

pre 1 dan

Ne radi se o tome Vinetu,radi se o tome da ti podržavaš svako pojačanje samo zato što igra kod nas.