Komentari na vest

Adejemi - tri iznuđena penala za 24 minuta: Nisam ljut na Bajern, čekam da me pozovu da se vratim

A

Aba

pre gotovo 5 godina

I opet ce reci bayern krade od konkurencije
a

aa

pre gotovo 5 godina

Adayemi-Musiala.....sta dalje reci

Ujka Zitko'93 RB Leipzig

pre gotovo 5 godina

Dodji u Leipzig,ima da nam legnes ko budali samar
R

Realan skroz

pre gotovo 5 godina

Kome vama, crna ti majka??? Ko ste to vi???
k

kikiki

pre gotovo 5 godina

ovaj mali kida, a ako vec mora da ide bolje i u bajern nego u barsu raspalu..jer sam cuo da ga barsa bas trazi