Komentari na vest

Adio Bijeloviću, dobrodošlica Nikoli Stankoviću

Б

Блок

pre oko 4 sata

Где је онај момак шпиц,мислим да је на позајмици из Војводине?
D

Dulealas

pre oko 4 sata

Srexno stankovicu sve najbolje
R

Repac grizojajac Plandište

pre oko 6 sati

Toliko će biti neizvesno u SLS ove godine, da se za opstanak jedino neće boriti Zvezda, Voivodina i Partizan! Svi ostali su u istoj koži! Prvih 7-8 kola će možda donekle razbistriti situaciju, ali neizvesnost će potrajati. Biće velike smene trenera, a ekipe će igrati oprezno, sa pojačanom odbranom. Od savremenog fudbala viđenog na SP, neće biti ništa! Ovo će biti dokaz da su srpski treneri operisani od savremenog fudbala!
E

Eks

pre oko 8 sati

Dobar momak ali Pandurović loš čovek.

Aleksandar Virijevic

pre oko 10 sati

Ne vidim kako sa ovim igračima planiraju da opstanu u Ligi.
P

Pekisla

pre oko 10 sati

Ispadaju ,kao iz voza ....