Komentari na vest

AEK i Nikolić se sklonili sa Zvezdinog puta

[email protected]

pre oko 1 mesec

kako kod okrenuli zvezda bi bila veci favorit od aek-a,i svakako je bolji tim
M

Markomili

pre oko 2 meseca

Dobro je, idemo dalje

M Nalog

pre oko 2 meseca

hvala nikolicu legendo,bravo

PsyhoDelija

pre oko 2 meseca

Moja želja je opet Liga Evrope, znam da je LŠ sami krem, vrhunac,spektakl,ogromni novac samo za ulazak pa ne moraš ništa da uradiš...Ali ovamo si konkurentan, možeš proći grupu...

Danilo Pavlovic

pre oko 2 meseca

Hvala Nikolicu ...svaka čast

Meda74

pre oko 2 meseca

Sa ovim timom teško u LŠ
B

Boy358

pre oko 2 meseca

Mi ako budemo igrali kao u Bg protiv Lila onda nam nista nece pomoci pa ni da nam sve nameste

Marko Zigerige

pre oko 2 meseca

Komšije vama bi mnogo bolje bilo da igrate ligu Evrope ili konferencija koju možete da osvojite, a ne lš gde samo keš dobijete i osvojite neki čudesan bod.

Noki71

pre oko 2 meseca

Po trenutnoj projekciji,sramota bi bilo da se neostvari plasman u grupnu fazu.

nenanena2

pre oko 2 meseca

Dejan Stanković nije kalibar trenera koji Zvezdu može uvesti u LŠ
A

Andrija666

pre oko 2 meseca

Ladno ljudi misle da je zvezda jača od Aek- a.... Oni će se pojačati na leto za par igrača i lagano ulaze u ligu šampiona! Podrazumeva se na pojačanja kao što ke bio Jović itd... Neće sigurno kupiti Babiku, Ivanića itd...

[email protected]

pre oko 2 meseca

2. kolo teže od 3. i 4. Neverovatno.
G

Gost27

pre oko 2 meseca

Samo teoretski, pravljena je projekcija po tome da će sve povlašćene ekipe izbaciti nepovlašćene. Može lako da se desi da Arhus, Mjalbi, Ševa i ostale mine izbace Linkoln i neke druge slabije povlašćene ekipe pa će u stvarnosti tu doći do raznih pretumbavanja.

kiboooo

pre oko 2 meseca

Teško ce Zvezda u lš
S

Siniša_Rs

pre oko 2 meseca

Ovo ako Dejan ne prođe, protjerati ga trajno sa Marakane! pozz

Marko Golubovic

pre oko 2 meseca

reeom idealno: nju sejnts, šamrok, celje..
k

kvarachelia

pre oko 2 meseca

Ovo nije bas sasvim tacno. Da bi AEK bio nosilac prvak Madarske ne sme da bude Ferencvaros, Austrije Sturm i Skotske Seltik. Ako jedno od ova tri uslova izostane, AEK nece biti nosilac. Naravno postoji i mogucnost da Zvezda, Dinamo, Slovan ili Leh ispadnu u drugom kolu.
G

Gostgost

pre oko 2 meseca

Realno, izbeci Arhus, Tun, Mjalbi, Ber Sevu, Omoniju i Viking. Ajde, i Lask. Nije to puno za zeleti. I lagana setnjica. Mada, dosta toga ce zavisiti od toga ko ostaje, ko ide, kad ko dolazi i odlazi...
M

Mile g

pre oko 2 meseca

Ali slavija nece. Svi u Beograd! Zlo sa rajka mora pasti
V

Vanjaxd

pre oko 2 meseca

Dobro je bila bi to mina
D

Dzi

pre oko 2 meseca

koja mina ekipa koju trenira nikolic a prvi strelac joj luka jovic...
n

nedasindjelic

pre oko 2 meseca

Nikolic bi dotukao zvezdu iskreno
D

Dzi

pre oko 2 meseca

ma nas svi uvek pobede ..
П

Па...

pre oko 2 meseca

...исто као и Боде 😂😂😂
b

boca2343

pre oko 2 meseca

IZbegli siguran poraz
D

Dzi

pre oko 2 meseca

da, jaci smo objektivno, imammo daleko veci kontinuitet uz sve minuse...oni su nesto kao hajduk split prosle godine
N

Nismo mačiji kašalj

pre oko 2 meseca

Kako nama tako i našim protivnicima tada.Ne treba kukati i prizivati maler.

Rakun07

pre oko 2 meseca

Za razliku od pre cini mi se da je sada povoljan zreb za Crvenu zvezdu nije bas lak ali nije ni toliko pretezak....

perazdera6

pre oko 2 meseca

Realno dosta povoljan zreb

Noon 1

pre oko 2 meseca

Ide zvezda u ligu sampiona sigurno

Marko Kocić

pre oko 2 meseca

Sve u svemu i nije tako loše
1

12345678900

pre oko 2 meseca

mi ne mozemo novi pazar kuci da dobijemo...
П

Па...

pre oko 2 meseca

...ви стварно не можете 😂😂😂 зато сте трећи.

milkica12

pre oko 2 meseca

I bolje sto su se sklonili s Zvezdinog puta
S

Slaviša Trifunović

pre oko 2 meseca

Bravo,sve čestitke!
p

pis men

pre oko 2 meseca

Iako nam odlično ide otkad je aktuelni predsednik države doveo svog kuma u svoj omiljeni klub, srećan sam što izbegavamo strašnog trenera Nikolića.
m

milan.gudovic

pre oko 2 meseca

Ukoliko Zvezda ozbiljno ne dovede kvaliteta pojacanja, svaki protivnik ce joj biti izazovan... a vremena nema puno do pocetka kvalifikacija
t

tamara94493

pre oko 2 meseca

Super je bila bi to mina
П

Па...

pre oko 2 meseca

...све честитке навијачима Партизана на титули АЕК 😂😂😂 Успесима нема краја, можда и Панатинаикос донесе радост у кошарци па сезона буде комплетна 😂😂😂
p

pitanje

pre oko 2 meseca

da li ovo znaci de se vec zna da su CELJE ili Omonija ili koji su vec u toj poslednjoj rundi sigurni protivnici Zvezde za ulazak u grupnu fazu? tj nema neko kolo posle toga ili jos neki klubovi pored napomenutih?
П

Па...

pre oko 2 meseca

...није АЕК и Николић, него АЕК и Јовић. Не сећам се да је неко величао Пиксија кад је Митровић давао голове 😂😂😂

Matija Milutinovic

pre oko 2 meseca

Bravo za marka nikolica titulaaa
D

Daki1984

pre oko 2 meseca

Sa ovim kadrom za sad ne verujem da ce daleko...

Aleksandar Vulovic

pre oko 2 meseca

Doktore Nikolicu, vrati se u Partizan!!!
Z

Zasto?

pre oko 2 meseca

Zasto da se vrati? Da ga pljuje polusvet ovde?

Jovica99

pre oko 2 meseca

Ide Zvezda u Ligu Šampiona sigurno, biće još pojačanja, ako sad ne udju bilo bi sramota...
П

Па...

pre oko 2 meseca

...да, ако не уђу онда је срамота, а ако уђу онда ћете писати да је боље играти Лигу Европе 😂😂😂
š

šteta

pre oko 2 meseca

Timovi iz drugog kola su opasniji nego ovi iz trećeg. Baš mi je žao što su izbegli Aek, da ih "ćelavi prepotenko" kako su ga onomad nazvali, vrati na fabrička podešavanja. Čisto da stavi do znanja kolika je trenerčina u odnosu na njihove vedete, velikog Milojevića koji baš svuda niže uspehe i još većeg neimara, Stankelu.
П

Па...

pre oko 2 meseca

...и нама је жао више него теби 😂😂😂 а "ћелави препотенко" га је назвао тренер који није радио у Звезди. Ваша легенда нека се јави кад из првог кола уђе у Лигу шампиона и победи Ливерпул, а не да се користи резултатима Олимпијакоса.
S

Scaloneta

pre oko 2 meseca

Milojević je razlog zašto niste videli titulu 9 godina i nećete verovatno još 9. To što je napravio u kvalifikacijama 2017, 2018 i 2019 godine je stvorilo ovoliku razliku izmedju Zvezde i Partizana. A Nikoliću svaka čast, odličan trener, svuda osvaja trofeje, samo vi baš i nemate neku korist od toga.
K

Kostakis

pre oko 2 meseca

Много си тужан,почни да гледаш филмове,ако наставиш да мрзиш Звезду завршићеш код мог другара Сошића на бувљаку ,продаваћете лонце и шерпе бабама,тако да немој то.

Savo Vukovic

pre oko 2 meseca

Балканска веза функционише

Nadja17

pre oko 2 meseca

Deluje da će sada imati lakši put oko nekih poteza i pregovora.

Bojan76

pre oko 2 meseca

otvara se dosta prostora za Zvezdine planove.
S

Sima Arauho

pre oko 2 meseca

Završava tetrapak Zoki tu grupe nema ga hvali.

Ilija

pre oko 2 meseca

Marko Nikolić je trenerčina
P

Pfc

pre oko 2 meseca

I opet nece zvezda ući u ls, a mag će opet servirati priču kako je zvezda ima biznis plan hahahahaha
П

Па...

pre oko 2 meseca

...то пишете сваке године, а Звезда је играла Лигу шампиона 4 пута у последњих 10 година 😂😂😂
S

Scaloneta

pre oko 2 meseca

Kako misliš "opet", Zvezda je igrala LŠ i pretprošle i sezonu pre toga. Nama je igranje u LE postalo incident, mislite malo o tome
E

Ej

pre oko 2 meseca

Sa ovim kadrom za sad ne verujem da ce daleko...
N

Neverovatno

pre oko 2 meseca

Koliki su kompleksi komšija malih da na vesti o osvajanju titule aek-a oni spominju Stankovića Milojevića da spominju kako je on oteo "nameštenu titulu" opasni kompleksi komšija malih

Dusan Petrovic

pre oko 2 meseca

Čestitke na tituli za braću

Nadica Stefanovic

pre oko 2 meseca

ma trebali oni da im padnu pa da ih oderu
E

Ehhh

pre oko 2 meseca

Jel ovo najveći uspeh grobarcica u Evropi u zadnjih 6 godina? Titula Nikolića? Pošto druge uspehe nemaju?
m

maloKoncentracije

pre oko 2 meseca

Ne, ovo je najveći uspeh cigančića, pošto nema drugih uspeha u Evropi, trenera nema, a bivši igrači greju klupe. Osim Jovića. Zato je ovo najveći uspeh cigančića. Eventualno, ako Gvozdenović, kao bivši igrač, uzme titulu u Albaniji.
N

Neverovatno

pre oko 2 meseca

Koliki su kompleksi komšija malih da na vesti o osvajanju titule aek-a oni spominju Stankovića Milojevića da spominju kako je on oteo "nameštenu titulu" opasni kompleksi komšija malih
M

Mokict

pre oko 2 meseca

Ma nek igra ligu evrope, kakva liga sampiona, da se brukamo.
d

dekirambo

pre oko 2 meseca

Prvu rundu Zvezda prolazi lagano. Sve cemo ih pobediti. Napred Zvezdo.
b

bbgarko

pre oko 2 meseca

Pa i bolje sto su se pomerili ,inace bi ih zgromili

Benny Ben

pre oko 2 meseca

I dalje 10 tekmi dok ne dođemo do grupe LS...

[email protected]

pre oko 2 meseca

oterase ga grobari los trener,ali prvo budzet
M

Markomare1982

pre oko 2 meseca

Tesko ce Zvezda ove sezone do Lige Sampiona.
D

DS1989

pre oko 2 meseca

Konkretno zbog cega? Pa Zvezda je u LS ulazila kada su azdaje bile nasprem ovih timova...
i

iveljaaa

pre oko 2 meseca

Olaksan je put do LS sad mnogo nego pre
E

Etoo

pre oko 2 meseca

Uči u LS je preteško jer imaš uvek super motivisane ekipe koje to žele ,i zato će da ispadaju u kvalifikacijama 80% njih koji su tobože favoriti, u drugom kolu previše mina...
S

Svastaa

pre oko 2 meseca

Pišete o Aeku koji u dve utakmice sa Pao jedva pobedio jednom u poslednjem minutu, a Pao prosek proseka...

DankaT

pre oko 2 meseca

Au svaka cast brate🙂
8

88dst19

pre oko 2 meseca

Laki su protivnici,trebalo bi da Zvezda prodje bez problema

Dajana09

pre oko 2 meseca

Ako je tu luka jovic na zime

Dramaturg89

pre oko 2 meseca

Ako dodjemo do 4og kola, najbolje bi bilo da nam dodje Celje.

Goran Ivanovic

pre oko 2 meseca

Ok je to bio vi nezgodan

50 miliona razloga

pre oko 2 meseca

Vi mislite da ce Harts osvojiti titulu, tesko mada bih voleo...
G

Gost 976

pre oko 2 meseca

Tetrapak Zoki napravio dobar put zvezdi
S

Statler

pre oko 2 meseca

Ma otvorio nam put do finala iako mislim da će nam dodeliti pehar i bez učešća u LŠ.
M

Markokmet

pre oko 2 meseca

Crvena Zvezda se netreba plasiti nikog u kvalifikacijama za Ligu Sampiona ima dobar tim sa jos nekoliko pojacanja bice to jos bolje

Zeljko Pavlovic

pre oko 2 meseca

I bolje za Zvezdu, odvalio bi ih AEK...
o

onako usput

pre oko 2 meseca

Hajde trk u neki žbun sakrij se, ne brukaj se javno
m

majster

pre oko 2 meseca

Mora zvezda da se proseta kroz kvalifikacije ma ko bio protivnik

Nenad_999

pre oko 2 meseca

Ako treba da se brinemo zbog aek-a bolje da igramo lk i sa klubovima sa malte
S

Slavuj

pre oko 2 meseca

Ma ne trebate se plašiti Aeka, šta je to za vas kada ste od fudbala odučili strašni Pfafos. Ili ipak niste?

EtoileRougeTV

pre oko 2 meseca

@Slavuj Lil, Malme, Sturm, Steaua, Lech, Young Boys, Stutgart, Bodo, Trabzon, Ferencvaros, Rendzers, Ludogorets, Braga, Gent, Slovan, Olimpijakos, Liverpul, Keln, Krasnodar, Sparta Prag.. Da ne spominjem nereseno protiv Milana, Napolija, Arsenala, Salcburga itd

Boki Nikcevic

pre oko 2 meseca

Au svaka čast br
m

maloKoncentracije

pre oko 2 meseca

I bolje da se izbegnu u kvalifikacijama, pa možda u ligaškom delu da se susretnu, i da nam Jović zavuče tri komada :D
D

Dejanii

pre oko 2 meseca

Šteta! Bas sam priželjkivao AEK da ih razvalimo

Alen Nuka

pre oko 2 meseca

Realno ciganima nikad laksi put do Ls
O

O čemu ti

pre oko 2 meseca

Prvaci danske ,švajcarske ,Austrije švedske u drugom kolu je tebi nikad lakši?

[email protected]

pre oko 2 meseca

Super nezgodni su

wizard 1987

pre oko 2 meseca

zemlja kalkulacija ..