Komentari na vest

Ajaks izbegao istorijski kiks, Pas odbranio dva penala za plasman u LK

p

pujaduba20

pre oko 1 mesec

Cestitam ajaksu, jako mi je drago

Marko Maks

pre oko 1 mesec

svaka cast bravo
m

miconis1

pre oko 1 mesec

Ajaks sve dalje i dalje od vraćanja na mesto gde treba da bude
r

racko1234

pre oko 1 mesec

ajax vise nije tim ni za sta
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

pa posustaju, sto to niko ne zna, ali neka se tegnu
N

Natalii29

pre oko 1 mesec

bar da su jedan gol sali ako nista dr

Ranijeri

pre oko 1 mesec

Ajaks pada sve nize i nize
z

zecpripovedac

pre oko 1 mesec

Sta bi sa onakvim klubom
V

Vladica1983

pre oko 1 mesec

propadw ajax....

stefi4321xd

pre oko 1 mesec

Samo neki penali, strasnoooo
@

@

pre oko 1 mesec

strasni su ovi komentari koje ostavljate, jezivo strasni