Komentari na vest

Aleks Interov za 23.000.000 evra: Peta najskuplja prodaja u istoriji Briža!

S

Stribor

pre 21 dana

Kako bi dobro bilo da mu daju broj 5! Ocev dres!

Inter

pre 21 dana

Bilo bi dobro, ali posle Galjardinija ne mogu da smislim taj broj 😀

sorak96

pre 22 dana

Neka I treba da plate...nadam se da ce ostaviti trag kao i tata u italiji :)
i

icapopara75

pre 22 dana

Bravo majstore samo napred, bolje nego ćale !!!

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 22 dana

Станковић ће се без проблема изборити за првих 11 у Интеру.

S. Jovanovic

pre 22 dana

Samo napred, decko!

gajo krusica

pre 22 dana

@muaa. Calhanoglu je u top 10 centralnih veznih u Evropi, sto statistika pokazuje. Njemu samo povreda neka moze napraviti problem, a igrac koji bi njega mogao da izbaci iz startne postave realno ne postoji u Seriji A, a i sire. Njegov pas, prekid, osecaj za prostor, to je unikat.

Marko Pavlovic

pre 22 dana

Kebab doner. 🤣🤣🤣

gajo krusica

pre 22 dana

@muaa. Calhanoglu je u top 10 centralnih veznih u Evropi, sto statistika pokazuje. Njemu samo povreda neka moze napraviti problem, a igrac koji bi njega mogao da izbaci iz startne postave realno ne postoji u Seriji A, a i sire. Njegov pas, prekid, osecaj za prostor, to je unikat.

M Nalog

pre 22 dana

talenat je mali,uskoro u zvezdz
B

Branimir Milev

pre 22 dana

bice on ozbiljan igrac

Ciba1985

pre 22 dana

Samo da mu se pruzi sansa... Jezim se kad cujem da ce Mihitarijan da produzi ugovor jos godinu dana, moze samo da krade minute mladjim i perspektivnim igracima. Videcemo, poznaje klub, trenera, ne treba mu vreme za privikavanje... Moze da bude pravo pojacanje
m

muaaa

pre 22 dana

Mislim da su i Mihtarjana i Calhanoglua produzili radi dubine na klupi. Nece se njih dvojica nesto puno naigrati sl sezone pored ovih novih pojacanja, a i skloni su povredama vec mnogo.

Inter

pre 22 dana

muaa@ Calhanogluu (jos) nije produzen ugovor.

Mihajlo Milenkovic

pre 22 dana

Srecno u nastavku karijere i nadamo se medju najboljima u ligi.
Z

Zoii

pre 22 dana

Inter je uzeo bio 2 miliona sto ga pozajmio Lucernu...onda ga prodao za 9.5 Brizu uz tu vec poznatu klauzulu od 23 miliona. Ubaceno je da Inter ima 15% od narednog transfera...2+9.5+3.5...zaradili su na njemu 15 miliona...vratili ga za 23. Na papirima ih u konacnici kosta 8 miliona eura. Danas Stankovic na TM vredi 31.5 miliona. Ovo je najbolji primer kada imas dobrog direktora poput Marote koji o svakom potezu razmislja. Za Aleksandra bi sada najbolje bilo da ostane i uz Calhanoglua izgura jednu sezonu, a vec sledece garantovano moze uzeti mesto startera. Decak je odlican igrac i sigurno da je blistava buducnost pred njim uz Boziju pomoc u da ga zdravlje sluzi.
Z

Zapamtite

pre 22 dana

retko se desi da pročitate ovako kvalitetan komentar

Inter

pre 22 dana

Koliko se secam i Lucernu je nesto malo vise placeno za re-otkup. Mislim da je na isti nacin otisao u Lucern kao i u Briz, samo pod drugim finansijskim uslovima.

Sterlings Braunfels

pre 22 dana

Srećno nadam se da će uspeti da se izbori za mesto u startnih 11.

malibibi991

pre 22 dana

Ovo je sitna lova za nekog ko je prešao 20 godina,za današnje cene igrača.
g

gx

pre 22 dana

jedini nas ponos trenutno,srecno mali.

P1ksy89

pre 22 dana

Srecno mladi Stanke!
1

101

pre 22 dana

Srecno Stankovicu,i da nadmasis oca!!!!!!
a

avax88

pre 22 dana

Neka mu je sa srećom, samo da ne ostane na klupi.

Miloš Milovanović

pre 22 dana

Nije to ništa...ček da tata uzme državni tim
l

lolcina

pre 22 dana

Odlicna smena veznog reda. Sucic/Barela - Stankovic - Dzons, vezni red za narednih 6-7 godina.
Z

ZorzVea

pre 22 dana

И после Ц. Звезда не прави озбиљне играче, продукт наше школе игра у Интеру.
l

lolcina

pre 22 dana

Stankovic je produkt omladinske skole Intera legendo.

Inter

pre 22 dana

Stankovic nije video skolu od CZV. Braca Stankovic su odrasla u svakom smislu u Italiji.
J

Ja Sam Gile Interista

pre 22 dana

Gazi, decko! Bice on top u Interu. Konacno su poceli da koriste svoje talente. Prvo Pio, sada i Stankovic. Konacno daje sansu mladim igracima da pokazu sta znaju. Srecno Decko !
1

101

pre 22 dana

Interova omladinska skola daje top igrace: Di Marco,Espozito,Stankovic. Kao Ajax:)
I

Ivana10

pre 22 dana

Lako se nasi snadju u Italiji a on će tamo biti svoj na svome nadam se velikoj karijeri i svu sreću mu želim

Goran Jovic

pre 22 dana

Добро се показао у Белгији, надам се да ће исто тако у Италији

Slavko61

pre 22 dana

Sa srećom momak, nadam se da je dobar potez
h

h. o. r. i. 91

pre 22 dana

I nije neki igrac,ne vredi toliko
m

metalika moj dobar

pre 22 dana

ma da bre samo iskoriscavajte reprezentaciju u licne interese .Ovaj i brat igraju juce i protiv onog plemena pre neki dan maksimalno nebi li se cena digla i prodali brze bolje . Protiv plemena golman Stankela celih 90 minuta !! pa sto si vodio drugog golmana na toliki put ??

Ivan L

pre 22 dana

Briga mnogo Inter za te utakmice, oni su videli odavno sta su trebali da vide.
1

101

pre 22 dana

Ajde!!! Da mali Stankovic nije igrao u dbeklu repke 5-1, Inter ga ne bi otkupio:):):) Bilo bi mu bolje da ne igra za takvu repku, da se ne bruka.
m

metalika moj donbar

pre 22 dana

@ 101 ...nije juce prodat to je jasno al se decko gura vec duze vreme . Znas koliko reprezentacija donosi i menja na cenu i interesovanje za igraca. Ceo onaj kamion drva sto je vozen na ovaj put ce sad biti prodat .Kazahstan, Uzbekistan,madagaskar , gde vec ...arapi zude za takvima . Ja kazem da mu cale nije Deki dal bi se tako lako probio ??aj realno kazi.

Inter

pre 22 dana

Reprezentacija sa ovim nema nikakve veze, Stankovic je produkt Interove skole, nije ni mogao otici u Briz bez prava na re-otkup, vec tada Inter nije bio spreman da ga se odrekne. Par utakmica u reprezentaciji, nazalost raspaloj, u kojima je cak i bio dobar nemaju nikakve veze sa ovim re-otkupom.

Uskekruske

pre 22 dana

Skup aa nije neki igrač
D

Daki1984

pre 22 dana

Treba mnogo da radi, da bi se uporedio sa tatom.

Dejan Nikolic

pre 22 dana

Decko vredi,svaka cast,zelim mu mnogo uspeha
Mislim da je to ipak preterano
Misli, možda voli Inter ali ja ne bih tamo, nadam se da će dobiti šansu.

Ilija

pre 22 dana

Precenjen je jako prevelike su to pare
M

Mala matura

pre 22 dana

Minus za ,,pismenost".

kiboooo

pre 22 dana

Danas te pare nisu nista za fudbalera

Usput

pre 22 dana

Ne smem ni zamisliti kakvi bi komentari bili da je neki naš klub prodao igrača a zatim ga platio sledeće sezone duplo više.
S

Sima Arauho

pre 22 dana

Jeste da ne pratim klub Briž (realno ko ga prati sem Belgijanaca) ali druže on u reprezentaciji nije pokazao da vredi 23 miliona DINARA a kamoli Evra!!!
G

Gost13

pre 22 dana

To što vi očekujete da gomila momaka između 18-22 godine vadi fleke odmah nakon što su godinama brljali oni koji sebe smatraju "zvezdama" a u stvari su suprotno baš, to je vaš problem. Dečko je odličan igrač.
L

Lusiliu

pre 22 dana

Hoce inter da zameni cakanoglua,mktarijana,barela nije star ali je toliko potrosen,ocajan ove sezone,di marko izduvao a bio je najuticajniji.....sucic,stankovic,jones nisu ni blizu...a to je srce tima
m

milos111106

pre 22 dana

Odličan potez, još bolji igrač
C

Coleus

pre 22 dana

Vrlo dobar i vaspitan momak, a bice i sjajan igrač. Drugačiji tip veznog od Dekija, ali mislim da može imati i bolji karijeru od oca. Korak po korak, sjajno vodjena karijera za sad.
B

Baća Espino

pre 22 dana

Bolju karijeru od oca 🤣 pa nijedan naš fudbaler taj kontinuitet niti je imao, niti će imati. Pogledaj s kojim aždajama je Dejan igrao u Laciju i Interu, mnogo, mnogo toga mora da se poklopi da bi mali mogao u isti kontekst s ocem.
C

Coleus

pre 22 dana

Mali ima 20 god, a ne 33 pa da tako pises. Vreme ce pokazati, a ja kazem da ima perpektivu i potencijal da bude bolji.
D

Dejanii

pre 22 dana

Zap mi je sto se vraća u propalu Serie A. Radije bih ga gledao u PL gdje ne znaš ko je bolji.
Ozbiljan igrac bez greske , onim partijama u brizu i ocekivano bilo kako je covek odigrao sezonu , stvarno svaka cast . Ja verujem da ga nece prodavati , nego ce cak i biti starter u interu .

daganma

pre 22 dana

Bravo momak pokidajjj
l

ljudi ne prate fudbal

pre 22 dana

2 stvari, prva- da neki nas klub uradi nesto ovako kao Inter ne bi moglo da se zivi od komentara lopovi, pranje para, hapsi ih sve...drugo-da zvezda izvuce briz u, recimo, plej ofu za ligu sampiona, koliko bi procentualno ljudi mislilo da smo apsolutni favoriti i da je bruka ako ih ne prodjemo...
m

milutin 15

pre 22 dana

vidim neće niko da odgovori,druže ja nisam siguran da briz ima uopšte veće budžet od zvezde,kada je braga razbila zvezdu,portugalski mediji su pisali,kako braga sa mnogo manjim budzetom, jako ovde se vesto sakriva da zvezda i za evropske uslove ima jako dobar budžet,bez pravih evropskih rezultata,jer Srbija sve fudbalske bovce je uložila u zvezdu
B

BvB

pre 22 dana

@Milutin, Briz je za Stankovica dao preko 10 miliona eura. Bukvalno su druga liga u odnosu na nas.

Slobodan Milojkovic

pre 22 dana

Treba mnogo da radi, da bi se uporedio sa tatom.

nadama

pre 22 dana

Svaka čast samo da mu daju dobru minutazu
M

Ma da bre to

pre 22 dana

Kad pogledas koliko su oni platili ovog decka i koliko nama pune glavu da ce prodati kostova ili avdica koji nisu ni blizu stankovicu....
G

Gostgost

pre 22 dana

Oni su ga platili toliko jer su stavili tu klauzulu, inace bi kostao znatno vise. I da, i Avdic i Kostov su nekoliko godina mladji od njega.

Furtula

pre 22 dana

Decko precenjen iskreno ne vredi
I

Igornopolis

pre 22 dana

precenjene su tvoje hejterske mozdane celije..
k

kontradiktoransiili

pre 22 dana

Napravi i ovaj pare preko tate...eto sta znaci da imas jaka ledja da mu nije tate igrao bi bez plate Svaka cast zasluzeno
I

Iiaj

pre 22 dana

Hakan,Barella,Zielinski a kao druga opcija Sucic,Stankovic i eventualno Jones . Odličan vezni red Intera za sljedeću sezonu.
D

Džukela klasična

pre 22 dana

Čestitke momčino!!! Mislim prvi put u istoriji da ćemo gledati srpski derbi u Della Madonnina, Aleksandra i Strahinju. Falio nam je igrač iz najjačih klubova u veznom redu.

Pule

pre 22 dana

Samo da dobije pravu sansu decko je odlican igrac

Violeta Bačević

pre 22 dana

imao je i od koga da nauci

Vaskon

pre 22 dana

Srećno bilo!!!Nadam se svemu najboljem!

Petar Delpaj

pre 22 dana

Drago mi je zbog Alekse, bravo
B

Bravo

pre 22 dana

Lepa prica da otac i sin zaigraju za isti klub. Pritom to nije bilo koji klub nego jedan od najvecih u Italiji. Mogu samo da zamislim kako se Deki oseca. Bravo momak!

Meraklija

pre 22 dana

i svetu!!!! Inace, sve najbolje Srbendo u Interu!

wizard 1987

pre 22 dana

cun pomesana osecanja....mnogo se oni sekiraju za ooraz repke....potpisao za jedsn od najacih evropskih klubova..nista pomesano nije...samo sreca

Gatsby82

pre 22 dana

Volim Inter, posebno kada su igrali Mihajlović i Stanković.Bilo je tu još mnogo naših igrača Jugović, Kumanović, Vidić...Uvek je bilo gotivnih igrača kao Bobo Vijeri, Kambijaso, Havijer Zaneti. Posebno njihov niz bez sreće i titule, me je posebno privoleo da budem njihov fan. E u zadnjim godinama mi je nekako bezličan, kao i cela italijanska liga. Eto sad ponovo razloga da navijam svim srcem

bez_EU4ije

pre 22 dana

Prošle sezone ga Inter prodao za manje od 10 miliona, a ove ga vraćaju za 23 miliona 🤡 Great success!
F

Forza Kalco

pre 22 dana

I? Da je ostao u Interu ne bi mogao da dobije sansu pored Zjelinskog, Barele, Calhanoglua itd, odlican potez intera. Ako se pokaze vracaju ga nazad ako ne prodali su ga i tjt, sada opet mogu da ga prodaju za najmanje 40 ako zele i opet ce biti u plusu 25 miliona, ali ja bih ga ostavio jer je dobar igrac.

Usput

pre 22 dana

Isto tako su mogli da ga daju na pozajmicu i sad im samo dođe bez da plate 23 miliona. Pritom ako nije mogao prošle godine igrati pored nabrojanih igrača,neće moći ni ove. Nisu dobro procenili, nazovimo to pravim imenom. Zamisli da je Terzić prodao Kostova OFK-u za 500 000 i sad ga vratio za 4m kakvu bi podršku u javnosti dobio.
T

Tritin

pre 22 dana

Ako ga opet prodaju,lud je da mi milijardu nude da ze vise vrati 3 puta ga preprodavaju
J

Jan Ceulemans

pre 22 dana

Bravo, Mali Deksa! Bravo za ćaleta i ujaka! Napred Zvezda!
B

Benvenuto!

pre 22 dana

Forza Inter 🖤💙
k

kikica1971

pre 22 dana

Odlican potez Intera ako mu daju sansu u prvoj postavi pokazace talenat koji ima
m

milos4637

pre 22 dana

Nepotizam na delu, dokaz da Vase dete nece uspeti u fudbalu..
7

77777554

pre 22 dana

++++++++++++++++11
M

Marko dekijev čovek

pre 22 dana

Srecno mali .. slusaj mistera .. 🐍🐍
Bravo mali, samo napred.