Komentari na vest

Aston Vila se pita - šest Engleza u Ligi šampiona ili slavlje u Portugaliji, Norveškoj i Grčkoj?

M

Mirko12345

pre oko 1 mesec

pola LŠ Englezi

stefi4321xd

pre oko 1 mesec

Izgubiće, 100%....
i

ilija1990

pre oko 1 mesec

Kao veliki navijac Aston Vile nebih volio da vila izgubi,al mislim da ce se gvardiola zeljeti oprostiti od Sitija pobjedom i da ce krenuti da najacim sastavom da bi do nje i dosao. Ako se to desi bilo bi mi drago da Trešnjice udju u Ligu Sampiona jer su jako simpatičan klub i na vitalitijunse niko nebi prosetao lako do bodova i pobjede.
k

koja moja

pre oko 1 mesec

Ajde dajte jos mesto i vulverhemptonu u ligi sampiona, postala sprdacinanod takmicenja

Aleksandar Bezbradica

pre oko 1 mesec

Navijamo za Aston Vilu da ne izgubi u poslednjem kolu premijer lige

Sterlings Braunfels

pre oko 1 mesec

Englezi neće sami sebi pucati u noge gubi Vila sigurno.
t

tnt 1234

pre oko 1 mesec

Zasto bi Vila namerno izgubila? Pare od tv prava nistu iste ako 5. ili 6. Par miliona eura je u pitanju. Ima Vila da igra za sebe. Nece se sklanjati.

Meda74

pre oko 1 mesec

Skoro se sve tu zna Vila gubi.

igor1981

pre oko 1 mesec

Realno neće englezi kalkulisati...
m

mille grobar

pre oko 1 mesec

Ipak je nasa "prezident liga" interesantnija 😂

Bojan Lordinho

pre oko 1 mesec

Ma biiiitno je da je "moj" United u LŠ i da je isored svih ocekivanja ove godine,a titulu je mogao da uzme i Brighton 👌👌👌😇

Bojan Lordinho

pre oko 1 mesec

*ispred . Pardon za pravoposne istrazitelje ☺️

Bojan Lordinho

pre oko 1 mesec

A vidi redakciju i Tobdzije sto divljaju s minusima hahahahahaha jooooj Srbijo mati....
D

Daki1984

pre oko 1 mesec

bice prava drama do kraja jer svi imaju veliki

mladen misic

pre oko 1 mesec

Ima da gori zadnje kolo

Izbistanin

pre oko 1 mesec

Preterali su ako mogu i deset mesta da im daju u ligi šampiona.
B

Bacoglavac

pre oko 1 mesec

Апсолутно не зависи све од Астон Виле, могу да изгубе и 10:0, уколико Ливерпул не победи, остаће на четвртом месту на крају сезоне
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Realno je da Siti dobije Vilu, cisto sumnjam da Gvardiola nece dobiti zadnji mec na klupi Sitija. Liverpul bi bilo redno da pobedi kuci i ovo je u sustini najrealniji scenario

Acaredstar1

pre oko 1 mesec

e zato ja volim engleze i premier ligu i da najaca liga na svetu nema im ravnoga
J

Jolika1985

pre oko 1 mesec

Zanimljiva situacija sve je jasno

[email protected]

pre oko 1 mesec

Igrači Aston Vile su još pod utiskom finala, neki možda i manurni, igraju utakmicu koja im ne znači apsolutno ništa, te je moguća rotacija. Sa druge strane oproštaj Pepa, igra se na Etihadu, mislim da će se potruditi da mu upriliče dostojanstven ispraćaj, što podrazumeva pobedu. Očekujem da će igrači i sam Pep dati sve od sebe. Na kraju Liverpul i Brenford. Od tog meča jednako zavisi. Da li verujem da će Liverpul juriti pobedu po svaku cenu, kad mu x završava posao, a verovatno i minimalni poraz zbog gol razlike, ne baš.
g

gnrslash

pre oko 1 mesec

Nema to veze, dosta kosa sezona za nas, vec imamo 20 poraza mora Slot da popravlja utosak. Idemo na pobedu ovde bez dileme

manci44

pre oko 1 mesec

Izvini al kometar ti kao da je Aston vila trebalo joj ili ne neki favorit ,nije cak ni lroc ni doc tome,sad da li ce rotiraju igraju radi reda to je do njih ,jedino je sigurno da ce primiti bar 2 gola..

Damir Jovic

pre oko 1 mesec

Kakve sve kalkulacije ovde postoje,treba fakultet da bi povezao.
B

Bajo ALL in

pre oko 1 mesec

Ako je mogao jedan Brest da se klepa sa gigantima u Ligi sampiona ne viđu zasto ne bi mogli Galebovi...tipujem na njih jer imaju stabilnu druzinu klepe djavole a trešnje opanu u Šumarku ...Iraola ide ...oticice i najbolji igraci i topovska hrana i vjerovatno sunovrat u 2 ligu...OVAKO BRAJTON OZBILJAN TAKMAC mozemo se mi čerečit odje ali premijer liga dje se totenhem i west hem bore za slamku ubjedljivo najaca liga ove sezone ...pa kristal bi isamarao pola Evrope ali ali globalno kvalitet fudbala razdvodnjenj i sve vise i vuse ce kao i danasnji raspad od Nba ...nikad gora engleska je jopet ubjedljivo najaca liga ako uzmu kristal i Arteta mozemo se prevrtat ali TO JE TO i bez toga izbaci me Zg 80 oko 10 blokova
s

subliminalno

pre oko 1 mesec

ovo su neke šifre, neka poruka u poslednjoj rečenici

Veljaa13

pre oko 1 mesec

ovakve situacije bas pokazu koliko je fudbal povezan i kako jedan rezultat moze da promeni mnogo toga

Bojan76

pre oko 1 mesec

bice prava drama do kraja jer svi imaju veliki motiv i ogromne interese u ovoj borbi

Nadja17

pre oko 1 mesec

ako englezi dobiju sest predstavnika u ligi sampiona to bi jos jednom pokazalo koliko je premijer liga mocna

Natasa27

pre oko 1 mesec

aston vila sada drzi sudbinu mnogih klubova u svojim rukama i zato je cela prica jos zanimljivija
D

Dekija92

pre oko 1 mesec

Mislim da Siti dobija jer se Pep opraša. A Vila je jos pod slavljem od osvajanja.

Mirko Zlatanović

pre oko 1 mesec

dobra sezona za aston vilu

[email protected]

pre oko 1 mesec

mamestice Englezi da dobiju mesto vise u LS sve je to marketing
F

Fakt

pre oko 1 mesec

Sigurno će se gledati da objektivno prvih 6 predstavljaju Englesku u LŠ jer su to tokom sezone i zaslužili.Kako će to biti manifestovano na terenima i na koji način videćemo!
D

Dunga

pre oko 1 mesec

Čitav svijet namješta. Red bio bio onda da i englezi izadju u susret sami sebi. To jest Bormut sigurno da zaslužuje ove godine Ligu Šampiona kad mu se vec otvorila takva situacija. Mislim da Siti dobija jer se Pep opraša. A Vila je jos pod slavljem od osvajanja. Jedino Liverpul tu moze zeznuti da ne dobije.
m

mr_wolf

pre oko 1 mesec

Naravno da ce Villa da izgubi od Sitija , naravno da ce imati 6 predstavnika , nisu budale da to ne iskoriste. Sve ce biti podredjeno takvom scenariu danas. Totenhem ce se spasiti bodom.
b

borovo

pre oko 1 mesec

Dajte im 17 mesta u Ligi Šampiona i 5 mesta za Čempionšip da i oni osete najjače takmičenje.Valjda će onda biti zadovoljni.
Z

Ziz

pre oko 1 mesec

Pa ljudi su ta mjesta izborili na terenu, čitaš li ti uopšte tekst. Niko ovde nikome na lijepe oči ne daje mjesta vec na osnovu rezultata.

bet366.dx.am

pre oko 1 mesec

Namestiće Englezi to, ko će kome ako ne svoj svome
d

dekadent

pre oko 1 mesec

Iskreno bih voleo da vidim Bornmut u Ligi Sampiona, a mislim da su sanse da se to danas "nasteluje" prilicno velike.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Gubi Aston Vila sigurno obezbedili su ligu šampiona
N

Nemanja Lazić

pre oko 1 mesec

Mjenjaće oni ta pravila ponovo

klackalica535

pre oko 1 mesec

Siti dobija zasto bi sebi skinuli jedno mesto u LS