Komentari na vest
Atletiko oslabljen, ali spreman za Arsenal: Petnaestogodišnje muke po Bilbau
S
Staniša Žugić
pre 2 meseca
Bilbao je sva tri gola primio posle katastrofalnih grešaka odbrane a ne neke smišljene akcije
Noki71
pre 2 meseca
Motivacija od strane trenera biće najbitniji faktor za mec lige šampiona Colo je jači i spremice ekipu vrhunski.
m
miconis1
pre 2 meseca
Bice to 180 minuta izuzetno teskih za gledanje
S
Spasovski92
pre 2 meseca
Atletiko ima kvalitet da prodje Arsenal
K
Katastrofa.
pre 2 meseca
Bilbao je sva tri gola primio posle katastrofalnih grešaka odbrane, a ne neke smišljene akcije. Arsenal će ih premlatiti kao vola u kupus. Trener potroši 420 miliona eura i nema ništa osvojeno.
nikoladj789
pre 2 meseca
procice Arsenal,na iskustvo pre svega,i sto imaju boljeg trenera.
Goran Jovic
pre 2 meseca
Atletiko madrid bukvalno može da izvuče povoljan rezultat protiv svakog ali i da se osramoti
a
aleks04
pre 2 meseca
Ovo ne vredi ni gledati.
S
Slaviša Trifunović
pre 2 meseca
Ipak do pobede Ateleko Madrid.
Jelena Doncic
pre 2 meseca
Atletico Madrid ima napad koji može da „ubode“ bilo koga, ali ima i odbranu koja prečesto poklanja golove. Protiv ekipe kao što je Arsenal FC, to je kombinacija koja ne ostavlja mnogo prostora za greške.
Ukratko: rezultat je dobar, ali poruka iz utakmice je jasna – ako se defanzivni problemi ne srede, Liga šampiona neće čekati
m
mm17
pre 2 meseca
Mislim da ce biti bas dosadna utakmica.
Ivan Todorović
pre 2 meseca
Protiv arsenala ne zna se koja ekipa ce da se brani
a
alealek
pre 2 meseca
dobijaju polufinale
S
Staniša Žugić
pre 2 meseca
Ovde bi bilo do sad jedno 150 komentara da Arsenal kojim slučajem nije osvojio sva tri boda
Danilo0907
pre 2 meseca
Svaka cast majstori nisam se nadao preokretu bravo
Zivot je igra
pre 2 meseca
svaka čast mudra odradili posao i okrenuli.

FiumenBG
pre 2 meseca
bice zanimljivo, arsenalu je verujem prioritet premijer liga ali i u ls je zavrsnica.. atletiko nezgodan.. videcemo
T
Tln
pre 2 meseca
Cuj prioritet premijer liga???....boze sacuvaj. Evo na primjer da navijas za Vojvodinu, sta bi volio, da uzmu prvenstvo ili da osvoje LS? Kako mozete da pisete takve gluposti nikad mi nece biti jasno.
o
obicancovek
pre 2 meseca
Englezima je PL vaznija.
S
Suki9666
pre 2 meseca
Освојиће атлекито лигу шампиона, заслужили су
Kanidja99100
pre 2 meseca
atletiko prolazi arsenal u ligi sampiona
bet366.dx.am
pre 2 meseca
Serlot najbolji igrač Atletika ubedljivo, ma i cele lige.
Р
Радамел
pre 2 meseca
Добар јесте, али зна и њега да нема често. Алварез је ипак доста квалитетнији и битнији за тим, ја бих рекао да је Љоренте најбољи играч Атлетика, такође и Гризман.

Semir88
pre 2 meseca
Serlot je napadač kakvog bi svaka ekipa trebalo da ima. On u tandemu sa Halandom biće prava opasnost za sve na Mundijalu.
d
dragiludi
pre 2 meseca
uspeo je atletiko madrid da okrene u drugom poluvremenu,svaka im cast!
Nemanja Simic
pre 2 meseca
Atletiko lako do finala Lige šampiona
nikoladj789
pre 2 meseca
nisu trebali da prodju ni Barselonu,provukli se!!
Nikola Milicevic
pre 2 meseca
Džabe se ložite hejteri. Ovde bi bilo do sad jedno 150 komentara da Arsenal kojim slučajem nije osvojio sva tri boda. Stoji činjenica da nisu igrali sjajno, hajde da sačekamo šta će Siti uraditi protiv Evertona, jer ih očekuje sve samo ne lak meč. Tu je takođe i Bormut u gostima i Aston Vila kod kuće. Ima Siti zanimljiv raspored i detalji mogu da odluče titulu.
F
Fru
pre 2 meseca
Atletko Madrid najveće razočaranje u Španskom fudbalu. Koliko novca je uloženo, malo su dali.
K
Kung8989
pre 2 meseca
Dobra utakmica i mislim da su bolji od Arsenala i bez brige Madridjani
HamzatCimaev
pre 2 meseca
solindno odigrao atletiko madri, uspeo da okrene iz dvojke u keca.
N
Nsik
pre 2 meseca
Serlot protiv Arsenala verovatno neće igrati (možda kod kuće, u gostima nema teorije). Velika šteta ako nema Lukmana, jer Arsenal je bez Timbera i od tad su katastrofa, otkad se povredio 8 utkmica 4 poraza, Vajt nema taj ritam, pa ni kvalitet i mislim da bi preko Lukmana moglo mnogo da se uradi, na suprotnom boku je realno Simeoneov sin lagan zalogaj za Inkapijea.
t
tiesto
pre 2 meseca
Koliko negledljiv fudbal igra ovaj Atletiko
Р
Радамел
pre 2 meseca
Друже гледаш небитну утакмицу за Атлетико, где само гледају да сачувају играче и не пренатрпају амбуланту.




.jpg.webp)



