Komentari na vest

Atletiko ponovo baca pogled ka Parizu: 25.000.000 za Enrikeovog džokera

A

Amajlije draft 1.pik

pre 15 dana

Dobar igrač + za "male" pare...bravo za ekipu koja ga dovede. Da Partizan ima para ladno bi ga doveo trener-kapitenu Iliću kao poklon :)

Damir Jovic

pre 15 dana

Bolje za njega da ode u Madrid pa da se pokaže,PSG ima dobar vezni red i teško je izboriti start.
N

Nikola27A

pre 15 dana

nije sve u parama, mora da ide
j

jokicvv.

pre 16 dana

Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ
B

Buca95

pre 16 dana

Dobro pojacanje za 25 miliona,boljeg ne mogu da nadju za taj novac.Samo da ga Simeone ne ugusi.
m

mixica

pre 16 dana

Odlican igrac ne znam zasto ne igra kod Enrikea u zadnje vreme
K

Kop

pre 15 dana

Vitinja, Neves,Luiz, realno nema mesta za njega.
M

Mara992

pre 16 dana

Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ svako ko ga dovede napraviće odlican potez

Milos Manojlović

pre 16 dana

ne vredi on te pare

Leukemija

pre 16 dana

Dobar je igrac sad dal vredi toliko ima mnogo mnogo bolji
V

Vladava

pre 16 dana

okej je igrac skroz, moze da prodje
Ne vredi toliko, bar moje misljenje.

Batina1

pre 16 dana

Ovaj je rođen za Atletiko i Simeonovu palicu.
P

Predikat

pre 16 dana

dobar igrac ali nije vredan tih para

Zvezdas1989

pre 16 dana

Nije vredan,pa kakve sve prevare idu za 50+ miliona.Ovo je top igrac za te pare
D

DjolePartizan12

pre 16 dana

Mnogo za njega, ali, dobro, danas se ne pita ko koliko košta, samo se plati.
L

Lupas gluposti

pre 16 dana

Mnogo 25 mil za njega, a nije mnogo 120 za enca, za kaiseda, za grilisa, za isaka 150, virca 120, u moru nenormalnih transfera ovo je mala cifra, samo je po meni greska atletiko jer nece osvojiti nista, mada naosvajao se trofeja tako da sad moze i bez njih

TheStefanK

pre 16 dana

Po meni nije los igrac