Komentari na vest
Atletiko ponovo baca pogled ka Parizu: 25.000.000 za Enrikeovog džokera
A
Amajlije draft 1.pik
pre 15 dana
Dobar igrač + za "male" pare...bravo za ekipu koja ga dovede.
Da Partizan ima para ladno bi ga doveo trener-kapitenu Iliću kao poklon :)
Damir Jovic
pre 15 dana
Bolje za njega da ode u Madrid pa da se pokaže,PSG ima dobar vezni red i teško je izboriti start.
N
Nikola27A
pre 15 dana
nije sve u parama, mora da ide
j
jokicvv.
pre 16 dana
Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ
B
Buca95
pre 16 dana
Dobro pojacanje za 25 miliona,boljeg ne mogu da nadju za taj novac.Samo da ga Simeone ne ugusi.
m
mixica
pre 16 dana
Odlican igrac ne znam zasto ne igra kod Enrikea u zadnje vreme
K
Kop
pre 15 dana
Vitinja, Neves,Luiz, realno nema mesta za njega.
M
Mara992
pre 16 dana
Odlican igrac koji nema svoje mesto u PSZ svako ko ga dovede napraviće odlican potez
Milos Manojlović
pre 16 dana
ne vredi on te pare
Leukemija
pre 16 dana
Dobar je igrac sad dal vredi toliko ima mnogo mnogo bolji
V
Vladava
pre 16 dana
okej je igrac skroz, moze da prodje
Ne vredi toliko, bar moje misljenje.
Batina1
pre 16 dana
Ovaj je rođen za Atletiko i Simeonovu palicu.
P
Predikat
pre 16 dana
dobar igrac ali nije vredan tih para
Zvezdas1989
pre 16 dana
Nije vredan,pa kakve sve prevare idu za 50+ miliona.Ovo je top igrac za te pare
D
DjolePartizan12
pre 16 dana
Mnogo za njega, ali, dobro, danas se ne pita ko koliko košta, samo se plati.
L
Lupas gluposti
pre 16 dana
Mnogo 25 mil za njega, a nije mnogo 120 za enca, za kaiseda, za grilisa, za isaka 150, virca 120, u moru nenormalnih transfera ovo je mala cifra, samo je po meni greska atletiko jer nece osvojiti nista, mada naosvajao se trofeja tako da sad moze i bez njih
TheStefanK
pre 16 dana
Po meni nije los igrac








