Komentari na vest

Austrijanci potvrdili: Dejan Zukić ponovo u Vojvodini

Aleksandar Pesic

pre 7 dana

Odlicno pojacanje za Vošu, bice jača nego prosle godine

Branislav Jovanovic

pre 7 dana

Odlican potez i kluba i igraca

Dragoljub Bojovic

pre 7 dana

Odlican fudbaler,bas mi milo
m

metalika moj dobar

pre 7 dana

mozda dobar za nasu ligu al da je bolji od toga sta mislis da bi ga austrijanci tek tako pustili ili da ga neko iz nemacke ne bi uzeo ??isto kao i Njegos Petrovic, gde taj preko da igra i da pravi razliku ??

Jovan Mitrović

pre 7 dana

Vojvodina mora da ide na Ol in protiv Fradija, ako ih prođu Tvente nije bauk... i imas Evropu u dzepu, iskreno se nadam da prolaze dalje
V

VladimirNS

pre 7 dana

Uvek se plašim kad navijači blizanaca hvale Vojvodinu, kao simpatišu je i slićno. Tad znam da nema ništa od te sezone. Ali kad zapene i počnu da pljuju (kao u Batino vreme), e onda znam da i uprava radi dobar posao. Zukiću svaka čast!
H

HMMM

pre 7 dana

Zasto pricas bezvezne stvari? Ima nas koji navijamo fer i sportski i uvek za srpske timove u Evropi. Secam se prosle godine kako sam se nervirao protiv Ajaksa, kao da je Zvezda igrala. Indirektno je i za Zvezdu dobro da Vojvodina udje u LE - dize se renome lige, cene igraca, stvara se konkurencija pa ce i nasi morati jace da rade.
ђ

ђорђе

pre 7 dana

Необичан и неочекиван трансфер.

jovan1111

pre 7 dana

Neverujem da je Vojvodina dala mnogo para za njega
m

metalika moj dobar

pre 7 dana

ni ja , danas svi lazu uvelicavaju da dignu rejting klubu.Da sutra naivni roditelj vuce dete tamo

Aleksandar3006

pre 7 dana

Voša se ozbiljno pojačala za Superligu jer na veliku žalost zbog lošeg koeficijenta je dobila aždaje u kvalifikacijama. Nemamo bi sreće na žrebu i ako imamo loš koeficijent opet može da se izvuče protivnik po meri ali naši klubovi baš nemaju sreće i izvlače od svih potencijalnih najteže rivale. Partizan je posle dugo vremena imao sreće da dobije slabijeg rivala. Od našeih timova jedino je Radnički izvukao smešnog rivala Mornar i ispao a prošle godine Ki Klasvik u opšte nije bio naivan rival kao ni Jagelonija Novom Pazaru. Jagelonija tek u četvrtfinalu ispala od Fiorentine, AEK isto u četvrtfinalu LE ispao.
K

Kakav

pre 7 dana

Biznis. Elmer & co prodaju Zuku za milion evra a onda ga posle 2 g vrate za 3.Del Boj i Rodni sa dedom da im pozavide
B

Bojan19919

pre 7 dana

I posle ga prodaju za 5m.Realno ako je Bukinac prodat za 3m. Zukic je msm bio prodat za 900k, sto je realno malo.
N

Nemanja Lazić

pre 7 dana

Odličan transfer Vojvodine
E

EED

pre 8 dana

Odlicno se pokazao u Meksiku!
D

Drale1998

pre 8 dana

Odlicno neko I da se vrati mlad.

wizard 1987

pre 8 dana

kako li ga prodadose...cenili ga na 5 milki...i sad spustili i ode....on je tamo bio top
B

Bojan19919

pre 7 dana

Procitao izjavu njegovog kluba "Usled nekih problema ipak hvala na svemu" Ili tako nesto u tom fazonu.Sad sta se podrazumeva pod tim, ne znam, a msm da je usao i u poslednju godinu ugovora.
D

Dejan23

pre 8 dana

dobro pojacanje skroz za Vosu
M

Marko2333

pre 8 dana

preslabo skroz, skrooooz
@

@Marko2333

pre 7 dana

плачи плачи од муке
V

Veljabatica

pre 8 dana

dobro pojacanje za VoSUUU
j

jokabejbe

pre 8 dana

dobrodosao nazad junace i zelimo ti jos bolje igre
S

Stojankamasina

pre 8 dana

Vojvodina ulaze odlicnoooo bravo
T

Tamara238

pre 8 dana

Dobrodosao momak nazad ajmo ajmo
n

nuki63

pre 8 dana

Dobro se Voša pojačala za sledeću sezonu. Može parirati Ferencvaroši

Elvis Fejzic

pre 8 dana

Veliko pojačanje za Vojvodinu. Igrač sa iskustvom u jakim utakmicama i mlad
S

Slava222

pre 8 dana

Dejan Zukic legendiceeee
D

Djordje135

pre 8 dana

Dejan zukic to je tk hajajs

Nrconicar8

pre 8 dana

Bravo voso odlicqn transfer odlican igrac!

Nebojsa Antic

pre 8 dana

kvaalitetno pojacanje za vojvodinu

ZIVAND

pre 8 dana

Bravo, ozbiljno pojačanje, još Tadić i Liga Evrope realna faza.....
m

mozzart50

pre 8 dana

Sve najbolje i srecno u Vojvodini!

Dakara

pre 8 dana

Srecno Deki u Vosi !!!
D

Dexterijus

pre 8 dana

E sad, ovo je vec lepo od Vojvodine, ali realno, treba da ponovi rezultat u domacoj Ligi, I onda I sledeceg leta ovakav kvantni skok da naprave, pa Tek onda da ocekuju reziltate u Evropi

Bibras Natho

pre 8 dana

Slabo..preslabo..
P

Predrag Petrovic

pre 8 dana

vojvodina opasno ulaze u tim ove sezone

Dusan Milenkovic

pre 8 dana

strasno pojacanje

Mozzart nalog

pre 8 dana

ma to je smejurija bre

user7777

pre 8 dana

Dobar potez zbilje svaka cast!
m

menkopenko

pre 8 dana

Neka je sa srećom
T

Tamma8

pre 8 dana

Pa te pare za FK Vojvodini zna se od čega su i ko su finansijeri kluba. Ali se u Evropi sve vidi
G

Gx

pre 8 dana

Ja ga ne razumem...iskren da budem,pametnije bi mu bila zvezda igrao bi Evropu i bolje je za njegovu karijeru,kad vec nije izabrao bundesligu a imao ponude...korak nazad sa ovim potezom..
I

Ima nas

pre 8 dana

Otadzbina je Otadzbina
S

Studenti pobeđuju

pre 7 dana

Al' samo jedna je shvaćaš, varoš u koju se vraćaš.
d

djosha

pre 7 dana

Burazeru nije sve u parama i to gde ce da igra evropu ili ne, decko je dete Vojvodine i to je jedini klub gde moze da igra. Ne vole svi blizance kao sto ti mislis…
Г

Гост 1914

pre 8 dana

Прави Војводинаш,одличан Играч-ЛЕГЕНДА !!! Ане онај Иванић и Катаи-ФУЈЈЈЈ !!!🇮🇩
m

ma nemoj

pre 8 dana

Nisi mi nesto gadljiv na bivse igrace Zvezde, a Ivanicu i Kataiju mozes da onako vojvodinaski, (au koji glup izraz), pljunes pod prozor.
m

mareska1

pre 8 dana

Je l' stojiš mirno, dok tim drhtavim glasom izgovaras preizmena Ivanić i Katai?
@

@gost

pre 8 dana

Ne smetaju ti bivsi igraci Zvezde poput Nikolica, Savicevica, Petrovica, Vukanovica, Mitrovica... 🤣🤣🤣
B

Balada

pre 7 dana

@gost: Ivanić i Kataji su deca Vojvodine, a od ovih što si nabrojao ni jedan nije dete Zvezde.
B

Branimir Milev

pre 8 dana

Dobra pojačanja ima Voša, svaka im čast
P

Pep

pre 8 dana

Vojvodina bolje igrače dovodi od zvezde hahahaha sramota
F

Flaki

pre 8 dana

Sine, ovaj je sporiji od sporog Elšnika, gde ovaj batica da igra u Zvezdi, igrač u rangu Vulića koji je bar igrao u Seriji A i B.

stefan nikolic

pre 8 dana

srecno majstore
Z

Zokili

pre 8 dana

Dobro dosao nazad u Vosu, nek mu je sa srecom
S

Srpska Atina

pre 8 dana

Dobrodošao kuci zuka, ubrzo ce i Tadic...