Komentari na vest

Bajern najefikasniji tim 21. veka

Katarina Radulaški

pre 25 dana

Bayern ima dobre igrace
T

Trololo

pre oko 1 mesec

Bez obzira sto je Torino odigrao 40 utakmica, kakav je to uspeh, u to vreme, toliko golova postici... uostalom, vidimo da su svi ostali na listi iz novije ere. Drago mi je da je makar jedan stari rekord i dalje na snazi!
r

rea

pre oko 1 mesec

U to vreme se, prijatelju moj, fudbal igrao na gol više, neobavezno, amaterski, lepo za oko, pomalo komično i rezultati su bili bolesni, samo je utakmica bilo malo, a onda je, kako se profesionalizovao, postajao dosadan (od sedamdesetih do početka 21. veka), da mi zadnjih 10-15 godina ponovo krenuo da se igra na gol više pojavom supertimova poput Barselone, Bajerna, Reala, Sitija...

Marko Maric 123

pre oko 1 mesec

Bayern je sila fudbala uvek bio.

[email protected]

pre oko 1 mesec

Deluje da kad god pozele mogu da daju gol u Bundesu. u Evropi se videlo da nece osvojiti posto nemaju jake meceve u prvenstvu misli su da su nepobedivi.
B

Brko

pre oko 1 mesec

Koje jake mečeve ima PSG u prvenstvu, pa evo drugo finale uzastopno? Dvomeč je bio egal, jedan gol je odlučio. PSG je imao prednost iz prvog meča i rano poveo u Minhenu, a to su vrhunski sačuvali. Istina, crveni su mogli dobiti, bio je čist. Ali nećemo o tome, zasluženo su u finalu

Aleksandar Dilparic

pre oko 1 mesec

Baern 7 plus ha ha

Nrconicar8

pre oko 1 mesec

Masinerija iz minhena svaka im cast!

Batina1

pre oko 1 mesec

Mašina za davanje golova.

filipdjuk11

pre oko 1 mesec

hahahhaha koliko ljudi u komentatima mrzi bajern, a zaboravljaju da je bayern klub navijaca i ne zavisi od arapskih para i da to treba postovati i silu kakvu su oni izgradili... Kazu PSG je pregazio leverkusen 7:2 pa koliko je para taj psg potrosio na transfere i u cijem je on vlasnistvu i sta je bio pre para iz katra. I pritom taj psg je ispao od Dortmunda u ligi sampiona pre 2 sezone toliko o tome i toj dominaciji
S

Staskin

pre oko 1 mesec

Sve si u pravu...ja najvise volim i obozavam bundesligu....imaju najbolje navijace,najlepse stadione i svi klubovi sz zdravi i u vlasnistvu navijaca i ne zavise od tudjih arapskih para!
n

nuki63

pre oko 1 mesec

Nemačka medicina je najbolja na svetu

Elvis Fejzic

pre oko 1 mesec

Bayern je bio mašina ove godine . Šteta što ih je zaustavio PSG. Bila bi to najbolja sezona nekog kluba ikad
p

petrovicgoran22

pre oko 1 mesec

kad ja odigram 6+ nema golova, kad ne odigram padnu 6+ hahaha
N

Nezzz63

pre oko 1 mesec

Svaka čast, ali ipak nisu za poređenje španska i nemačka liga.
Z

Zuksec

pre oko 1 mesec

Pa i nisu bundesliga je mnogo bolja a spanska propada i tek ce jos vise propasti dok bundesiga se uzdize...po stabilnosti i po svemu drugom bundesliga je odmah iza premijer lige!

Semir88

pre oko 1 mesec

Hari Kejn je najbolji napadač u poslednjih nekoliko godina. Zagarantovanih 30 golova u sezoni, retko se povređuje.
S

Srdjan90

pre oko 1 mesec

I dalje nisu uspeli da prestignu rekord modernog fudbala, računajući i lige izvan lige petice, a to je rekord naše zvezde crvene iz prethodne sezone i 123 postignuta gola...

Danijel Balind

pre oko 1 mesec

Bravo Torino...
D

Djani85

pre oko 1 mesec

Tsc od Evrope da ispadanja, strašno kako tako padaju brzo

Marija Avramovic

pre oko 1 mesec

potpuna besmislica....smesno
F

FYI

pre oko 1 mesec

Nije Valantinom nego Valentinom, amateru.

Urke97

pre oko 1 mesec

Kod njih nema ovi sto placu da namešteno kao kod nas
n

nofx

pre oko 1 mesec

zato što kod njih nije, a kod nas jeste namešteno
F

Fanste933

pre oko 1 mesec

hahaha smešno ali okej
M

Meštar od butige

pre oko 1 mesec

Bundesliga je slaba. Koliko su dominantni i gaze svake godine uzeli su 3 lige šampiona u 26 godina, isto koliko i Barsa, da ne pričamo o Realu i njihovoj dominaciji.
B

Barselonaa

pre oko 1 mesec

Je uzela 4 u poslednjih 20
P

PD

pre oko 1 mesec

Pa ne razumem šta je tu tačno dokaz da je bundes liga slaba? To što su uzeli samo 3 lige šampiona i igrali još tri finala, i skoro svaki put bili u završnici? Pa samo je Real uspešniji od njih u 21 veku a taj tim i njihove titule ne bih baš da komentarišem zbog svima poznatog načina na koji su neke od njih osvojili. Za ostatak nemačkih timova, takodje srazmerno ulaganjima i potrošenom novcu, bundes liga je imala solidnog uspeha u Evropi. Nekoliko timova je još igralo u završnici lige šampiona u 21 veku, Dortmund dva finala, Levetkuzen jedno, zatim Lajpcig u polufinalu, pa ranije i Šalke itd. Da su Nemci dozvolili da im gazde klubova budu Arapi, Ameri, ranije Rusi i itd. sigurno bi imali u više uspeha. Inače Bajern bi svih ovih godina koliko je bio dominantan u bundes ligi bio konkurentan i u bilo kojoj drugoj ligi u Evropi. Sportski pozdrav
N

Nemanjasabac

pre oko 1 mesec

Jeste bajern ispao od pariza, ali i dalje mislim da su mnogo bolji klub od njih....
D

Daleko

pre oko 1 mesec

Od toga budes je precenjen i na tome se temelji hajp bajerna.. Pogledaj utakmkcu ove sezone lever psg rezultat 2 7 pa shvati sta bi psg radio u toj ligi
@

@ssss

pre oko 1 mesec

Istorijski gledano jesu,ako si na to mislio.Trenutno je PSG bolji.
.

............

pre oko 1 mesec

Potpuna besmislica