Komentari na vest
Bajern najefikasniji tim 21. veka
Katarina Radulaški
pre 25 dana
Bayern ima dobre igrace
T
Trololo
pre oko 1 mesec
Bez obzira sto je Torino odigrao 40 utakmica, kakav je to uspeh, u to vreme, toliko golova postici... uostalom, vidimo da su svi ostali na listi iz novije ere. Drago mi je da je makar jedan stari rekord i dalje na snazi!
r
rea
pre oko 1 mesec
U to vreme se, prijatelju moj, fudbal igrao na gol više, neobavezno, amaterski, lepo za oko, pomalo komično i rezultati su bili bolesni, samo je utakmica bilo malo, a onda je, kako se profesionalizovao, postajao dosadan (od sedamdesetih do početka 21. veka), da mi zadnjih 10-15 godina ponovo krenuo da se igra na gol više pojavom supertimova poput Barselone, Bajerna, Reala, Sitija...
Marko Maric 123
pre oko 1 mesec
Bayern je sila fudbala uvek bio.
Deluje da kad god pozele mogu da daju gol u Bundesu. u Evropi se videlo da nece osvojiti posto nemaju jake
meceve u prvenstvu misli su da su nepobedivi.
B
Brko
pre oko 1 mesec
Koje jake mečeve ima PSG u prvenstvu, pa evo drugo finale uzastopno? Dvomeč je bio egal, jedan gol je odlučio. PSG je imao prednost iz prvog meča i rano poveo u Minhenu, a to su vrhunski sačuvali. Istina, crveni su mogli dobiti, bio je čist. Ali nećemo o tome, zasluženo su u finalu
Aleksandar Dilparic
pre oko 1 mesec
Baern 7 plus ha ha
Nrconicar8
pre oko 1 mesec
Masinerija iz minhena svaka im cast!
Batina1
pre oko 1 mesec
Mašina za davanje golova.
filipdjuk11
pre oko 1 mesec
hahahhaha koliko ljudi u komentatima mrzi bajern, a zaboravljaju da je bayern klub navijaca i ne zavisi od arapskih para i da to treba postovati i silu kakvu su oni izgradili... Kazu PSG je pregazio leverkusen 7:2 pa koliko je para taj psg potrosio na transfere i u cijem je on vlasnistvu i sta je bio pre para iz katra. I pritom taj psg je ispao od Dortmunda u ligi sampiona pre 2 sezone toliko o tome i toj dominaciji
S
Staskin
pre oko 1 mesec
Sve si u pravu...ja najvise volim i obozavam bundesligu....imaju najbolje navijace,najlepse stadione i svi klubovi sz zdravi i u vlasnistvu navijaca i ne zavise od tudjih arapskih para!
n
nuki63
pre oko 1 mesec
Nemačka medicina je najbolja na svetu
Elvis Fejzic
pre oko 1 mesec
Bayern je bio mašina ove godine . Šteta što ih je zaustavio PSG. Bila bi to najbolja sezona nekog kluba ikad
p
petrovicgoran22
pre oko 1 mesec
kad ja odigram 6+ nema golova, kad ne odigram padnu 6+ hahaha
N
Nezzz63
pre oko 1 mesec
Svaka čast, ali ipak nisu za poređenje španska i nemačka liga.
Z
Zuksec
pre oko 1 mesec
Pa i nisu bundesliga je mnogo bolja a spanska propada i tek ce jos vise propasti dok bundesiga se uzdize...po stabilnosti i po svemu drugom bundesliga je odmah iza premijer lige!

Semir88
pre oko 1 mesec
Hari Kejn je najbolji napadač u poslednjih nekoliko godina. Zagarantovanih 30 golova u sezoni, retko se povređuje.
S
Srdjan90
pre oko 1 mesec
I dalje nisu uspeli da prestignu rekord modernog fudbala, računajući i lige izvan lige petice, a to je rekord naše zvezde crvene iz prethodne sezone i 123 postignuta gola...
Danijel Balind
pre oko 1 mesec
Bravo Torino...
D
Djani85
pre oko 1 mesec
Tsc od Evrope da ispadanja, strašno kako tako padaju brzo
Marija Avramovic
pre oko 1 mesec
potpuna besmislica....smesno
F
FYI
pre oko 1 mesec
Nije Valantinom nego Valentinom, amateru.
Urke97
pre oko 1 mesec
Kod njih nema ovi sto placu da namešteno kao kod nas
n
nofx
pre oko 1 mesec
zato što kod njih nije, a kod nas jeste namešteno
F
Fanste933
pre oko 1 mesec
hahaha smešno ali okej
M
Meštar od butige
pre oko 1 mesec
Bundesliga je slaba. Koliko su dominantni i gaze svake godine uzeli su 3 lige šampiona u 26 godina, isto koliko i Barsa, da ne pričamo o Realu i njihovoj dominaciji.
B
Barselonaa
pre oko 1 mesec
Je uzela 4 u poslednjih 20
P
PD
pre oko 1 mesec
Pa ne razumem šta je tu tačno dokaz da je bundes liga slaba? To što su uzeli samo 3 lige šampiona i igrali još tri finala, i skoro svaki put bili u završnici? Pa samo je Real uspešniji od njih u 21 veku a taj tim i njihove titule ne bih baš da komentarišem zbog svima poznatog načina na koji su neke od njih osvojili. Za ostatak nemačkih timova, takodje srazmerno ulaganjima i potrošenom novcu, bundes liga je imala solidnog uspeha u Evropi. Nekoliko timova je još igralo u završnici lige šampiona u 21 veku, Dortmund dva finala, Levetkuzen jedno, zatim Lajpcig u polufinalu, pa ranije i Šalke itd. Da su Nemci dozvolili da im gazde klubova budu Arapi, Ameri, ranije Rusi i itd. sigurno bi imali u više uspeha. Inače Bajern bi svih ovih godina koliko je bio dominantan u bundes ligi bio konkurentan i u bilo kojoj drugoj ligi u Evropi. Sportski pozdrav
N
Nemanjasabac
pre oko 1 mesec
Jeste bajern ispao od pariza, ali i dalje mislim da su mnogo bolji klub od njih....
D
Daleko
pre oko 1 mesec
Od toga budes je precenjen i na tome se temelji hajp bajerna.. Pogledaj utakmkcu ove sezone lever psg rezultat 2 7 pa shvati sta bi psg radio u toj ligi
@
@ssss
pre oko 1 mesec
Istorijski gledano jesu,ako si na to mislio.Trenutno je PSG bolji.
.
............
pre oko 1 mesec
Potpuna besmislica




_(1)_(1).jpg.webp)



