Komentari na vest

Bajern velike stvari radi u tišini i senci Mundijala - završen i Braun!

Lea Marjanovic

pre 2 dana

Dobro pojacanje za bayern
l

losmi899

pre 16 dana

i opet ce doci u LS i biti rutinski eliminisani. Kad unistis konkurenciju nemas sa kim da igras. Od kada nema jakog tima u nemackoj, Bajern se u LS ne vidi.
N

Nikola27A

pre 16 dana

gde bi drugo takav igrač nego u bajern

Slavko61

pre 16 dana

Kao i uvek, pokupiti sve što valja po nemačkim klubovima

Radojkovic Milos

pre 16 dana

Bajern mašina ozbiljna

Goran Jovic

pre 16 dana

Добро млади играч
н

нс бој

pre 16 dana

Људи пишу глупости,ко је крив Ајнтрахту што не прода тог играча преко.Па Ајнтрахт је узео преко 500 милиона у последњих 3-4 године и кога је довео од појачања,никог,само таленте на којима ће у будућности зарадити.И мени се не свиђа што Бајерн нема комкуренцију,ал шта да ради кад ни једна екипа нема спортске амбиције да нешто освоји,већ само финансијске да зараде.Сами раде као развојни клубови,ту Бајерн није крив. Шта је Леверкузен урадио кад је освојио титулу,распродао све што може,а за преко 200 милиона, колико је потрошио на појачања,није довео ни једног играча инстант појачање већ све таленте за будућу зараду.Тако да су им Грималдо,Шик и даље главни играчи. Дортмунд је толико продавао да сад не може да дође до тог квалитета.Лајпциг има Салзбург па прави те таленте,ал их све прода чим добије добру понуду,иако су пуни пара. Немачки стил је зарада и стабилност изнад свега.

jovan1111

pre 16 dana

opet ce pokupiti dobre igrace iz Bundes lige

Danilo Pavlovic

pre 16 dana

Sjajan mladi igrac

urosh

pre 16 dana

Бајерн је одувек паметно радио, никад нису јурили за играчима од по 100+м и нису се разбацивали, иако имају новац, за разлику од Енглеза.

Mirko Zlatanović

pre 16 dana

osvaja bajern iduce godine sve
A

ApsolutnoJa

pre 16 dana

Nasli zamenu za Stanisica koji je bio pored Upamekana najslabija karika u odbrani, jos samo stopera da nadju i dobri su.

Aboubakar Oumarou

pre 16 dana

Nisu našli! Braun je levi bek, zamena za Alfonsa Dejvisa...
P

Providno providno

pre 16 dana

Nek dovodu Pavlovica ipak je odveo Como u ligu sampiona

filipdjuk11

pre 16 dana

kao da drugi ne kupuju igrace iz svoje lige nego je to vecito Bayern. Kakvi komentari svaki put.
K

KRKI 888

pre 16 dana

Volim Bajern zbog ofanzivnog fudbala bez dileme, posle Borusije Menhengladbah. Ali da se razumemo, kad oslabiš konkurenciju tako što im pokupiš najbolje igrače a usput si i najbogatiji klub, ti bukvalno i nemaš dostojnog protivnika. U bundesligi narednih 10 godina niko neće prići Bajernu po pitanju titule ni blizu. Sportski pozdrav svima!
r

rea

pre 16 dana

Čekajte, znači Bajern kada dovede igrača Ajntrahta, to je slabljenje konkurencije, a Siti kad dovede najbolje igrače Kristal Palasa i Burmuta, to nije slabljenje, to je fantastičan transfer jer dovode domaće igrače? Ili Kada Barselone dovede Pedrija iz Las Palmasa, to je savršen transfer jer dovodiš mladog domaćeg igrača, a nikako slabljenje konkurencije?
k

keciksdvaplus

pre 16 dana

dokle god duva promaja pozadi, kao sto duva, tesko ce osvojiti ligu sampiona
d

duvajtega

pre 16 dana

a sto kimic gorecka i pavlovic zajedno ne mogu 3 na nozi to nista, ne mora vezni red da se pojacava.

Matija Milutinovic

pre 16 dana

Bajern osvaja dl godine ls

Bojan Ivanovic

pre 16 dana

Dobar posao odradjen

Monaah

pre 16 dana

Oduvek rade ove poslove ispod radara, pogotovo po Nemackoj, sta je sa onim wunderkindom iz Australije sto su pokupili
I

Ivan71

pre 16 dana

Ojacavaju se a najslabija liga nemaju konkurente