Komentari na vest

Bajern završava jedan od najvećih transfera u istoriji: 'Svaštar' koji može da menja Olisea, Dijaza, Musijalu...

ZIVAND

pre 15 dana

Bajern je mašinerija, organizovan klub, ne greši kod dovođenja jer to rade experti a ne po preporuci prijatelja i na osnovu CD.....

TheStefanK

pre 16 dana

Ubica od igraca i to za neke smesne pare
D

Doradora12

pre 16 dana

Vrhunski igrac bice ubica u Bayernu

sikm1

pre 16 dana

sila od tima uvek bila.
D

Djordje Milev

pre 16 dana

Dobar igrač Saibari, uklopiće se on u bayernu
S

Srdjan1314

pre 16 dana

Ovo će biti strasna kombinacija
Bajern je najbolje organizovana klub u Evropi.
b

bbgarko

pre 16 dana

Videcemo da li moze zameniti ove ,solidan je

Crnipanter3

pre 16 dana

Mogo pozocija ume da igra dobar izbor

Crnipanter3

pre 16 dana

Koristan igrac u svakom pogledu
m

mmyyaat

pre 16 dana

zanimljiv decko al mnogo para
a

andja v

pre 16 dana

previse para za taj kvalitet
Mnogo dobar igrač, Bajern baš ume da izabere i retko greši.

perazdera6

pre 16 dana

zanimljiv izbor bajerna

Perica Aksentijevic

pre 16 dana

Obozavam ovaj klub.Svaku sezoni igraju perfektno.Igraci top

Slobodan Ristovic

pre 16 dana

ne treba im takav igrac

Kaki

pre 16 dana

Bolji mi je on nego aron gordon taj mali nema pojma gledao sam ga sad u engleskoj.
d

dtadic12

pre 16 dana

ljudi se frljaju cenama kao da je krompir.. sta se desava
B

Boza limunada

pre 16 dana

Pa brate sad ti treba cetvrt miliona evra za malo veci stan u Mirijevu...

Slavko61

pre 16 dana

Veoma talentovan, ali videćemo na većem nivou od Holandije
M

Marko206

pre 16 dana

Bajern ne gresi u odabiru tako da je pun pogodak sigurno.

Noki71

pre 16 dana

Sjajan igrac,bukvalno vodio psv do titule.

Max Dowman

pre 16 dana

ovi dok ne zategnu odbranu neće uzeti lš, treba im štoper svetske klase, i videćemo ko će biti zamena za Gorecku, Saibari je dobar dodatak na ionako već ubitačan napad

Veljko Maricic

pre 16 dana

Saibari odlican igrac, uklopice se vrh!

MiraGajic91

pre 16 dana

Svaka cast, Bajern odlican klub za njega...
Z

ZaYa

pre 16 dana

Saibari odlican! Bajern mozda ima i najbolju transfer politiku na svetu.

daganma

pre 16 dana

Olisea on ne može da zameni
S

Suzy91

pre 16 dana

Nikad čula za ovog Saibaria

Boka67

pre 16 dana

Murinjo stara lisica portugalska
p

pekica_napoleon

pre 16 dana

Pa bice to kako treba ,dobar je igrac a dal ce da zameni ove videcemo

Nikola Malešić

pre 16 dana

Olise im je zakon

Alek

pre 16 dana

Kakve su ovo cene? Kuda ide ovaj svet ?

Vladimir Mijacic

pre 16 dana

najbolji transfermarket na svetu bm

Vladimir Mijacic

pre 16 dana

diomande je bio pravi izbor

Vladimir Mijacic

pre 16 dana

ne moze ni da pridje oliseu

Vladimir Mijacic

pre 16 dana

nema mesta za njega u bajernu
N

Niki1

pre 16 dana

previše novca za takvog igraca
Z

Zizuu

pre 16 dana

Debeli masni ali premocni Laporta radi sta pozrli na pijaci, stizu Alvarrz Gordon Stoper Bernardo Dilva i desni bek, nemocni starav Perezcic nekako potpisa najgoreg stopera u PL Konatea free i penzionera Damfrisa koji je bio spreman put Saudijske Arabije!!!! Bavarci takodje sjani potpisi... Nemocni staraz Perezcic kmeci i jefa od bola i nemoci... Svi relevantni mediji iz Argengine preneli da je ponuda za Alvareza bila lazna i nepostojefa da ispuni samo predizborno obecanje nemocni starac...

RealNo1

pre 16 dana

Барселона мора опет да се задужи да заврши стадион.

Skorpion77777

pre 16 dana

imaju Bavarci lovu.. teško oni greše sa transferima... uvek kupe top igrača

milkica12

pre 16 dana

Pa bice to kako treba ,dobar je igrac a dal ce da zameni ove videcemo

Uskekruske

pre 16 dana

Koji je taj naopako

Vladimir Mijacic

pre 16 dana

top pojacanje

Asd1

pre 16 dana

Bayern je sila od tima.
S

Svaka cast

pre 16 dana

Bajern placa dokazanog igraca 40 50 miliona, doveli kejna za 80 90. Dijaza za 70. Dok kristal palas placa nekog larsena vulverhemptonu 50 miliona. Eto dokaz kakvi su mutanti ti englezi... omasi i bajern kad puno plate igraca ali to je rijetko. Hernandez, palinja, toliso
r

rea

pre 16 dana

Kakav je Toliso promašaj? Čoveka platili 40 miliona, on kao centralni/zadnji vezni odigrao 120 utakmica dao 20 golova i imao 15 asistencija, odradio petogodišnji ugovor i jednotavno se saradnja nije nastavila jer dečko realno nije top klasa, bio blizu 30, Lion ponudio više i to je to.
M

MrZrex

pre 16 dana

Toliso bukvalno savršena dopuna u rotaciji, nije dramio što ne igra, a kad je nekog menjao uvek je bio solidan i odradio posao.
S

Sa

pre 16 dana

Kakvom reputacijom je dosao toliso??? Nisu ga doveli da im bude igrac u rotaciji nego glavni igrac. I nisam mogao nikog vise da se sjetim osim ove trojice, mada po meni nisu ni oni neki bas promasaji.
r

rea

pre 16 dana

@Sa, Toliso je bukvalno doveden samo da bude igrač rotacije pored svih igrača koje je Bajern u to vreme imao u veznom redu (od Vidala, Kimiha, Gorecke, Alkantare, pa čak i Milera koji je igrao sve živo u to vreme, pa Alaba kog je Pep držao na zadnjem veznom, pa Renato Sančes koji je tada smatran najvećim talentom na svetu...
@

@rea

pre 16 dana

2017 godine platili 40+ miliona za tada najboljeg mladog francuskog igraca da im bude igrac rotacije. Dobar si...
M

MrZrex

pre 16 dana

40-50 miliona je puno samo sirotinji kakva smo mi, a da je bio "najbolji francuski mladi igrač" u to vreme, e to malo morgen...
r

rea

pre 16 dana

@@rea, sa 23 godine nisi mlad igrač, prva stvar, a druga stvar 40 miliona je 2017 bilo isto što i danas - osrednja cena za najjače klubove. To je kao da kažeš da je Lavija doveden u Čelsi da bude glavni igrač kluba, ili bilo ko od 150 igrača koje je Čelsi zadnjih 10 godina platio 40+ miliona.
@

@rea

pre 16 dana

Pogubio si se. Kakav lavija? Jel toliso bio najbolji igrac francuske lige tada? Jeste. Sa 23 nije mlad igrac nego na zalasku karijere...jos ovaj neki specijalac pise isto tad i sad bilo40 miliona.
V

Vlade N.

pre 16 dana

univerzalni vojnik, nadam se da ce se uklopiti u Bajernu
B

Brankoni84

pre 16 dana

Bajernov Srnić.😉
V

Vladica1983

pre 16 dana

tesko da ce zameniti olisea...pa i diaza
V

Vladica1983

pre 16 dana

ma usrecicw se sa njim bas