Komentari na vest

Balša stigao u Atinu, Pirej u euforiji: Pokrenuće oluju...

Benny Ben

pre oko 2 sata

Ludi Grci se otvorili!!

Ilija

pre oko 2 sata

Stanić ima da bude igračina

Dragoljub Bojovic

pre oko 3 sata

Ovaj mali je opasan golman

Asani Avni

pre oko 5 sati

oravi se vrlo jak tim

Batina1

pre oko 5 sati

Biće to višegodišnje grejanje klupe.
Z

Zoki1906

pre oko 6 sati

Bravo majstore samo tako nastavi

kolekole57

pre oko 8 sati

Cg dobija sve bolju i bolju mladu generaciju fudbalera, ni Ep nije vise toliko daleko

mozzart-gost

pre oko 8 sati

Balša zasluženo. Najbolji golman Mozzart super lige.

Vuk

pre oko 8 sati

Чињеница је да мркела и терза бацају милионе. Ал онда видиш олимпијакос шта ради - још смо ми и добри

aura 222

pre oko 10 sati

tešoo da će imati neku minutažu veću
h

hellokcs2

pre oko 10 sati

Biće izazov, ali će sigurno dobro igrati.
S

Staniša Žugić

pre oko 11 sati

Puno srece u Olimpijakosu i naravno zaigrace na visem rangu u ligi sampiona nadamo se iznad one famozne crte

[email protected]

pre oko 11 sati

Bravo za Balsu Popovica sve najbolje u nastavku karijere

Osimen99

pre oko 11 sati

Veoma kvalitetan golman!

Balkan Sport Live

pre oko 11 sati

Pa i nije neki igrac koliko ga dizu u visine da se ne lazemo , menadzersko pranje para .

Marija Avramovic

pre oko 11 sati

bio je bolji u prethodnom klubu ali je i dalje odličan

Alek

pre oko 12 sati

Zasluzio je ovo

Ivan Selenic

pre oko 12 sati

prvi put cujem za ovog golmana,i da je uopste bio u zvezdi.

Meda74

pre oko 12 sati

nek mu je sa srećom

Bojan Pavković

pre oko 12 sati

brutalno branio proslu sezonu. srećno
M

Marko206

pre oko 12 sati

Imamo dobre golmane za izvoz steta sto nam i igraci u reprezentaciji nisu takvi.
M

Marko989

pre oko 12 sati

Liga konferencije neka se ponovo plaši.
V

Vucko@00

pre oko 13 sati

Bas je transfer karijere
Z

Zuchishaa

pre oko 13 sati

Cudno bio je bolji u proslom klubu , mada i dalje je maestralan

Aleksandar Virijevic

pre oko 13 sati

izuzetan i predobar golman!

[email protected]

pre oko 13 sati

Srecno golmane, lepa vest nema sta. Puno srece u Olimpijakosu i naravno zaigrace na visem rangu u ligi sampiona nadamo se iznad one famozne crte.

Veljaa13

pre oko 13 sati

Kada igrac bude docekam sa tolikim entuzijazmom, jasno je da su ocekivanja velika

Natasa27

pre oko 13 sati

Dolazak Balse u Grcku ocigledno je izazvao veliko uzbudjenje medju navijacima

Petar Kocevic

pre oko 13 sati

ko jke ovaj budak
T

Tren

pre oko 12 sati

Opet, pošto botuješ na njegovim vestima. Idi prati kriket.
D

Dzemaili00

pre oko 13 sati

Au, zamisli da potpišu nekog jačeg igrača, zapaliće celu Atinu. 😁
C

Cankar

pre oko 14 sati

Veliki Grobar...dogodine u Partizanu!
П

Па...

pre oko 13 sati

...ево, све трчи 😂😂😂
S

Srdjan1314

pre oko 14 sati

Ciganima u Pirej u garantujem 4 mesto

cima88

pre oko 14 sati

Na kraju bi crveno-beli trebalo da uplate 7.500.000 evra.

Aleksandar3006

pre oko 14 sati

Navijači Zvezde 2024-te sprečili potpis za Zvezdu pa ih Terza prevario i on ipak potpisao jer Zvezdi idu pare. Dve igrače OFK-e plaća Zvezda i kasnije kad ih prodaju neki procenat ide OFK-I. Nedavno je Tvorzić izjavio kako mu nude 8 do 10 miliona za Enema a on na pozajmici iz OFK-e. Oni dovode igrače i ako neki ifrač bljesne ide u Zvezdu dzabe a ako nr prodaju ga i Beograd dobije neki manji procenat. Jedbom je Kumara već ugasio OFK Bgd i sad kad odu ugasiće ih. Nigde na svetu nema da filijala igra u istoj ligi kao matični klub. Bilo je u Hrvatskoj ali su danas.na poternicama što kod nas ne sme. Svake godine je neregularno prvenstvo jer i IMT je u vlasništvu navijača Zvezde i kad je bitno filijale će ih uvek pustiti. Al zato više nikog i ne zanima ova liga pa ni navijače Zvezde. Videli smo na proslavi titule.
C

Caci1970

pre oko 13 sati

Sva sreca pa si corav
L

L'Equipe

pre oko 13 sati

To sto gubite po 3:0 ili 4:0 od zvezde nije krivica Terze, OFK ili filiale... uskoro petarda!!!
П

Па...

pre oko 13 sati

...Партизан и Игокеа играју исту лигу, а играли су и Партизан и Динамик. Партизан је довео Александра Митровића из Телеоптика без икаквог обештећења, а Иван Томић је био тренер Телеоптика док је седео на клупи Партизана. Саво је био делегат региона Војводине и тренер Партизана истовремено. Вукадиновић је био председник Металца и члан УО Партизана. Џомба исто. Толе је био председник Партизана, ФСС, делегат Војводине и почасни председник Спартака. Партизан никада није платио Бамбија Тошића.
G

Godzila

pre oko 13 sati

Džaba ovoliki tekst kad ti jedino možeš da se sagneš Terzi i svakom navijaču Zvezde.
h

hahahahahh

pre oko 13 sati

Ma da, mi titulu osvajamo jer nas "pustaju" OFK i IMT. U moru vasih izgovora ovaj je jedan od duhovitijih.

kiboooo

pre oko 14 sati

Srecno momak...
m

metalika moj dobar

pre oko 14 sati

ofk -zvezda-olimpijakos haha kako se tu izlvlace drzavne pare
П

Па...

pre oko 13 sati

...можеш ли да објасниш како? Озбиљан сам.
e

ehhhhhh

pre oko 13 sati

Ti kad bi nesto razumeo...
П

Па...

pre oko 12 sati

...и не разумем. Зато тражим објашњење.
e

ehhhhh

pre oko 12 sati

Njemu je bilo upuceno. Stalno provocira i pljuje a nikada nema neki validan argument.
G

Gost1234

pre oko 12 sati

Lepo te je covek pitao da objasniš kako??? Pa red je i da objasniš kakve državne pare, kome, kada, za šta tačno??????????? Ovog je Terza pokupio džabe u Cg, I prodao ga sad u Olimpijakos. Gde su tu državne pare prosvetli nas o prepušteni grobare))))))) Jedino ako misliš na grčku drzavu))))))
N

Nele0209

pre oko 14 sati

Golman je odličan, samo igru da sastavite i to je to

Popokatlpetl

pre oko 14 sati

Samo sa srecom,Balsa je odlican golman

[email protected]

pre oko 14 sati

olimpijako i jeste institucija ali daleko od toga da je euforija zbog Balse

Aleksandar Ernjakovic

pre oko 14 sati

Bice zanimljivo...

Aleksandar3006

pre oko 14 sati

Bio je stopiran transfer na Rajka jer je Balša Grobar a sad ide Zvezdi 1,5 miliona evra. Enem je na pozajmici iz OFK-e ali Zvezdi nude od 8 do 10 miliona Evra. Sve igrače OFK-e plaća Zvezda i kad zadovolje vrate se a kad ne zadovolji prodaju se uz neki mali procenat OFK-i. Kad Terzići odu OFK će se opet raspasti. Nigde ni u jednoj zemlji ne sme klub i njegova filijala da igraju u istoj ligi, to je neregularno prvenstvo a Zvezda ima još dve filijale u istoj ligi i još jednu zvaničnu u Mozzartbet prvoj ligi. Kupuju igrače u kadeti i omladincima. Kupuju igrače samo da nebi otišli u Partizan i Vojvodin.primer Bojata otpusti ga Pazar i predsednik nazove da mu Zvezda da ugovor i uopropaste deĉka koji je bio nakbolji bek u ligi, samo da nu ova dva kluba.
L

L'Equipe

pre oko 13 sati

Vratimo se malo u vremena dok su bili Tole Karadzic i Hajduk Kula... ne treba zaboraviti taj zlocin. Sve se vraca sa kamatom
П

Па...

pre oko 13 sati

...Бојат је отпуштен из Пазара јер је објавио слику генерала Павковића. Као бившег играча Партизана, требало је да спаси бивши клуб. Међутим, нису хтели. Звезда га је спасила.
I

Inteligencija?

pre oko 13 sati

Bojat najbolji bek lige? Pa ja ne znam sta cete da izmislite vise.

Mirko Zlatanović

pre oko 14 sati

Dobar golman jos bolja ekipa. Srecno

Kurcslus

pre oko 15 sati

Toliki novac za rezervnog golmana. Oly se ozbiljno pojacava, brzo ce vratiti titulu!

natasicaaaa

pre oko 15 sati

odlican golman valjda ce dobiti minute
M

MilanKS

pre oko 15 sati

Za 2 godine nazad u tvoj Partizan!
m

maloKoncentracije

pre oko 15 sati

Hoce li navijaci zvezde stopirati i transfer u Olimpijakos, ipak je to bratski klub, ne ide da grobar brani za njih? I zar nije Mateus najbolji golman lige?
П

Па...

pre oko 15 sati

...зашто би? Нека стопирају навијачи Олимпијакоса. У Звезду не може нико ко је гробар, а за Олимпијакос се питају они.
N

Navijaci Zvezde

pre oko 15 sati

Da, Mateus je najbolji golman lige. Navijace Zvezde ne zanima dalja karijera Popovica, neka mu je sa srecom, bitno da je klub zaradio na njemu.
R

Ružna proslost

pre oko 14 sati

Tako je. Isto kao sto vam je došao i postao legenda Grobar Borjan. Nadji njegove intervjue iz Ludogoreca.
П

Па...

pre oko 13 sati

...са том праксом је завршено. Нека деца воде рачуна на чије утакмице иду. Гледаш Партизан, поздрави се са каријером.
O

O la la

pre oko 15 sati

Jedno je potpisati a drugo igrati. Imamo i one koji su potpisivali za mnogo veće klubove...

pika557

pre oko 15 sati

Vraca se titula u Pirej
P

PAOKara

pre oko 12 sati

Slabo se vraca bez pomoci sudija.Bez 12,13 penala nema titule.