Komentari na vest
Balša stigao u Atinu, Pirej u euforiji: Pokrenuće oluju...
C
Cankar
pre 20 minuta
Veliki Grobar...dogodine u Partizanu!
S
Srdjan1314
pre 24 minute
Ciganima u Pirej u garantujem 4 mesto
cima88
pre 31 minuta
Na kraju bi crveno-beli trebalo da uplate 7.500.000 evra.

Aleksandar3006
pre 32 minute
Navijači Zvezde 2024-te sprečili potpis za Zvezdu pa ih Terza prevario i on ipak potpisao jer Zvezdi idu pare. Dve igrače OFK-e plaća Zvezda i kasnije kad ih prodaju neki procenat ide OFK-I. Nedavno je Tvorzić izjavio kako mu nude 8 do 10 miliona za Enema a on na pozajmici iz OFK-e. Oni dovode igrače i ako neki ifrač bljesne ide u Zvezdu dzabe a ako nr prodaju ga i Beograd dobije neki manji procenat. Jedbom je Kumara već ugasio OFK Bgd i sad kad odu ugasiće ih. Nigde na svetu nema da filijala igra u istoj ligi kao matični klub. Bilo je u Hrvatskoj ali su danas.na poternicama što kod nas ne sme. Svake godine je neregularno prvenstvo jer i IMT je u vlasništvu navijača Zvezde i kad je bitno filijale će ih uvek pustiti. Al zato više nikog i ne zanima ova liga pa ni navijače Zvezde. Videli smo na proslavi titule.
kiboooo
pre 33 minute
Srecno momak...
m
metalika moj dobar
pre 43 minute
ofk -zvezda-olimpijakos haha kako se tu izlvlace drzavne pare
N
Nele0209
pre 43 minute
Golman je odličan, samo igru da sastavite i to je to
Popokatlpetl
pre oko 1 sat
Samo sa srecom,Balsa je odlican golman
olimpijako i jeste institucija ali daleko od toga da je euforija zbog Balse
Aleksandar Ernjakovic
pre oko 1 sat
Bice zanimljivo...

Aleksandar3006
pre oko 1 sat
Bio je stopiran transfer na Rajka jer je Balša Grobar a sad ide Zvezdi 1,5 miliona evra. Enem je na pozajmici iz OFK-e ali Zvezdi nude od 8 do 10 miliona Evra. Sve igrače OFK-e plaća Zvezda i kad zadovolje vrate se a kad ne zadovolji prodaju se uz neki mali procenat OFK-i. Kad Terzići odu OFK će se opet raspasti. Nigde ni u jednoj zemlji ne sme klub i njegova filijala da igraju u istoj ligi, to je neregularno prvenstvo a Zvezda ima još dve filijale u istoj ligi i još jednu zvaničnu u Mozzartbet prvoj ligi. Kupuju igrače u kadeti i omladincima. Kupuju igrače samo da nebi otišli u Partizan i Vojvodin.primer Bojata otpusti ga Pazar i predsednik nazove da mu Zvezda da ugovor i uopropaste deĉka koji je bio nakbolji bek u ligi, samo da nu ova dva kluba.
Mirko Zlatanović
pre oko 1 sat
Dobar golman jos bolja ekipa. Srecno
Kurcslus
pre oko 1 sat
Toliki novac za rezervnog golmana. Oly se ozbiljno pojacava, brzo ce vratiti titulu!
natasicaaaa
pre oko 1 sat
odlican golman valjda ce dobiti minute
M
MilanKS
pre oko 1 sat
Za 2 godine nazad u tvoj Partizan!
m
maloKoncentracije
pre oko 2 sata
Hoce li navijaci zvezde stopirati i transfer u Olimpijakos, ipak je to bratski klub, ne ide da grobar brani za njih?
I zar nije Mateus najbolji golman lige?
П
Па...
pre oko 2 sata
...зашто би? Нека стопирају навијачи Олимпијакоса. У Звезду не може нико ко је гробар, а за Олимпијакос се питају они.
N
Navijaci Zvezde
pre oko 2 sata
Da, Mateus je najbolji golman lige. Navijace Zvezde ne zanima dalja karijera Popovica, neka mu je sa srecom, bitno da je klub zaradio na njemu.
R
Ružna proslost
pre 40 minuta
Tako je. Isto kao sto vam je došao i postao legenda Grobar Borjan. Nadji njegove intervjue iz Ludogoreca.
O
O la la
pre oko 2 sata
Jedno je potpisati a drugo igrati. Imamo i one koji su potpisivali za mnogo veće klubove...
pika557
pre oko 2 sata
Vraca se titula u Pirej





.jpg.webp)


