Komentari na vest

Balša stigao u Atinu, Pirej u euforiji: Pokrenuće oluju...

C

Cankar

pre 20 minuta

Veliki Grobar...dogodine u Partizanu!
S

Srdjan1314

pre 24 minute

Ciganima u Pirej u garantujem 4 mesto

cima88

pre 31 minuta

Na kraju bi crveno-beli trebalo da uplate 7.500.000 evra.

Aleksandar3006

pre 32 minute

Navijači Zvezde 2024-te sprečili potpis za Zvezdu pa ih Terza prevario i on ipak potpisao jer Zvezdi idu pare. Dve igrače OFK-e plaća Zvezda i kasnije kad ih prodaju neki procenat ide OFK-I. Nedavno je Tvorzić izjavio kako mu nude 8 do 10 miliona za Enema a on na pozajmici iz OFK-e. Oni dovode igrače i ako neki ifrač bljesne ide u Zvezdu dzabe a ako nr prodaju ga i Beograd dobije neki manji procenat. Jedbom je Kumara već ugasio OFK Bgd i sad kad odu ugasiće ih. Nigde na svetu nema da filijala igra u istoj ligi kao matični klub. Bilo je u Hrvatskoj ali su danas.na poternicama što kod nas ne sme. Svake godine je neregularno prvenstvo jer i IMT je u vlasništvu navijača Zvezde i kad je bitno filijale će ih uvek pustiti. Al zato više nikog i ne zanima ova liga pa ni navijače Zvezde. Videli smo na proslavi titule.

kiboooo

pre 33 minute

Srecno momak...
m

metalika moj dobar

pre 43 minute

ofk -zvezda-olimpijakos haha kako se tu izlvlace drzavne pare
N

Nele0209

pre 43 minute

Golman je odličan, samo igru da sastavite i to je to

Popokatlpetl

pre oko 1 sat

Samo sa srecom,Balsa je odlican golman

[email protected]

pre oko 1 sat

olimpijako i jeste institucija ali daleko od toga da je euforija zbog Balse

Aleksandar Ernjakovic

pre oko 1 sat

Bice zanimljivo...

Aleksandar3006

pre oko 1 sat

Bio je stopiran transfer na Rajka jer je Balša Grobar a sad ide Zvezdi 1,5 miliona evra. Enem je na pozajmici iz OFK-e ali Zvezdi nude od 8 do 10 miliona Evra. Sve igrače OFK-e plaća Zvezda i kad zadovolje vrate se a kad ne zadovolji prodaju se uz neki mali procenat OFK-i. Kad Terzići odu OFK će se opet raspasti. Nigde ni u jednoj zemlji ne sme klub i njegova filijala da igraju u istoj ligi, to je neregularno prvenstvo a Zvezda ima još dve filijale u istoj ligi i još jednu zvaničnu u Mozzartbet prvoj ligi. Kupuju igrače u kadeti i omladincima. Kupuju igrače samo da nebi otišli u Partizan i Vojvodin.primer Bojata otpusti ga Pazar i predsednik nazove da mu Zvezda da ugovor i uopropaste deĉka koji je bio nakbolji bek u ligi, samo da nu ova dva kluba.

Mirko Zlatanović

pre oko 1 sat

Dobar golman jos bolja ekipa. Srecno

Kurcslus

pre oko 1 sat

Toliki novac za rezervnog golmana. Oly se ozbiljno pojacava, brzo ce vratiti titulu!

natasicaaaa

pre oko 1 sat

odlican golman valjda ce dobiti minute
M

MilanKS

pre oko 1 sat

Za 2 godine nazad u tvoj Partizan!
m

maloKoncentracije

pre oko 2 sata

Hoce li navijaci zvezde stopirati i transfer u Olimpijakos, ipak je to bratski klub, ne ide da grobar brani za njih? I zar nije Mateus najbolji golman lige?
П

Па...

pre oko 2 sata

...зашто би? Нека стопирају навијачи Олимпијакоса. У Звезду не може нико ко је гробар, а за Олимпијакос се питају они.
N

Navijaci Zvezde

pre oko 2 sata

Da, Mateus je najbolji golman lige. Navijace Zvezde ne zanima dalja karijera Popovica, neka mu je sa srecom, bitno da je klub zaradio na njemu.
R

Ružna proslost

pre 40 minuta

Tako je. Isto kao sto vam je došao i postao legenda Grobar Borjan. Nadji njegove intervjue iz Ludogoreca.
O

O la la

pre oko 2 sata

Jedno je potpisati a drugo igrati. Imamo i one koji su potpisivali za mnogo veće klubove...

pika557

pre oko 2 sata

Vraca se titula u Pirej