Komentari na vest
Barsa je jedino zimsko pojačanje platila samo 5.000.000 evra!
Y
Yuksek
pre preko 2 godine
Kao i uvek,nemaju novca a oće da troše,oće da se trkaju s realom a real ima 5x više novca
7
76
pre preko 2 godine
Imaju novca nego ih tebas sabotira koji navija za real
S
Suludi Milojko
pre preko 2 godine
Naravno da ima kad se finansira crnim fondovima kraljevske familije i države. Real je klub fašista još iz vremena diktatora Franka.
Uživo
Fudbal
Tenis
Najava mečeva
subota | 27.06.2026.
nedelja | 28.06.2026.
ponedeljak | 29.06.2026.






.jpg.webp)

