Komentari na vest

Barsa prodala Fatija i oslobodila prostor u budžetu za još jedno ozbiljno pojačanje

K

Katastrofa

pre 24 dana

Da 2020. godine nije poslušao majku i operisao meniskus, sve bi drugačije bilo. Majka mu je bila opsednuta teorijom zavere protiv sina da ga se Barcelona reši, i nije hteo da operiše meniskus. Mada nu je i otac mnoge gluposti valjao po medijima. Šteta zaista za njega.

Radojkovic Milos

pre 25 dana

Bice jaka Barselona, ali se ponašaju jako bedno

bet366.dx.am

pre 25 dana

Barsa je u lovi. Sad samo jako.

Lidijal97

pre 25 dana

ogromna steta za ovog decka,sta je sve mogao biti…🙂

Maki Mon

pre 25 dana

U monako ke uspeo da pokaze sta je i ko je mislim da ce ovo biti odlican transfer
m

menkopenko

pre 25 dana

Koga dovode ako prodaju jamala
d

dokile

pre 25 dana

Jako dobar igrac,ali u Barsi nije dobio pravu sansu
B

Brutalko

pre 25 dana

Dobar je igrač, to se slažem, ali ne i za ovo da "u Barsi nije dobio pravu šansu". Bukvalno je bio top prioritet kluba. Nasledio je Mesijevu desetku, dobio platu od 6 miliona neto, što sve dovoljno govori koliko im je bio važan. Problem je bio u ogromnom broju povreda i propuštenih utakmica. Ako se dobro sećam, najpre je bio odsutan skoro godinu dana zbog povrede meniskusa, tamo negde u sezoni 2020/2021. Zatim je i u narednoj sezoni redjao povrede i dane odsustva, isto nešto jako dugo, tipa pola sezone kad se sve sabere. Pa su ga onda dali na pozajmicu negde (čini mi se negde u Englesku), pa je i tamo zaglavio sa nekom povredom 2-3 meseca. Onda su ga ovi vratili, pa je i u Barseloni, u sezoni pred odlazak u Monako, opet imao neke povrede. Dakle, Barselona je probala sve i svašta, ali morali su da idu dalje i da daju šansu ostalim (ništa manje talentovanim) klincima iz svoje škole. I nisu pogrešili. Na kraju, drago mi je što Ansu nije potpuno propao zbog tolikih povreda i iskreno se nadam da će ga one zaobići u narednom periodu. Dobro njemu, dobro Barsi, svi zadovoljni.
z

zulu

pre 25 dana

biće to strašna ekipa,za lš
V

Vladica1983

pre 25 dana

zaboravljen...steta....

cannot Breakme

pre 25 dana

Svaka cast sve pohvale!

Marijan Pelic

pre 25 dana

Dobro se barsa pojacava mialim da ce biti zanimljivo u ligi sampiona

Elvis Fejzic

pre 25 dana

Barsa se ozbiljno pojačava , ali da li će biti dovoljno za Ligu Šampiona ne znam

Goran Gligorijevic

pre 25 dana

Ma svaka cast za barsu

Marko Kolasinac

pre 25 dana

Mnogo mi je drago zbog njega i sto se preporodio u Monaku. Samo su ga povrede unistile u startu, bio je Jamal pre Jamala.

Vladimmir89

pre 25 dana

vrloo solidan igracccc

SLR

pre 25 dana

pravi barsa opet ekipu..

gaming 4 balkan

pre 25 dana

fati talenat opasan,steta
D

Djani85

pre 25 dana

Barsa radi jako, oslobodili su prostor da kupe Kostova! On im fali za osvajanje LŠ

Marko Zigerige

pre 25 dana

Oživeće karijeru u Monaku samo tako. A Barsa radi opasan posao, još da se otvore za njihov kk da naprave i tamo nešto hihi

Predo8

pre 25 dana

Dobar posao rade
V

Vuk Pavlovic

pre 25 dana

zvaka cast momci

Milovan Jokic

pre 25 dana

Gazi barsa sve sledece sezone
i

icapopara75

pre 26 dana

Samo napred, mali zna , prejaka konkurencijs.

Petrući

pre 26 dana

Propast talenta steta
b

bozazvanipub

pre 26 dana

Fati je dobar al su ga povrede sprečile za nešto veće
sledeci je lautaro
Večiti talenat, na kraju od njega ništa biti neće, nešto slično kao Krkić.

Kaki

pre 26 dana

Nisu ga trebali prodavati iskreno veliki talenat koji nisu znali dobro da iskoriste.
T

Tvrdjava

pre 26 dana

Dovode embapea iz reala,sigurica
P

Peroslav

pre 26 dana

Ispravna odluka pošto se najbolje nije pokazao a trenutno imaju odličnu mogućnost za dovođenje još jednog kvalitetnog igrača

Aleksandar Osmanovic

pre 26 dana

Zamena za Lewandwoskog obavezno

ShoMi_1994

pre 26 dana

Barselona se opasno sprema, bice zanimljiva sledeca sezona

Perica Aksentijevic

pre 26 dana

Najbolji tim u Spaniji a i u Evropi.Stalno su na vrhu
J

Jokkss00

pre 26 dana

levandovski ne treba da ide

cima88

pre 26 dana

Ako ode levandovski neće da valja

sorak96

pre 26 dana

samo pravite mesta da se dovede Alvarez i napadamo ligu sampiona

Stefan Pavlovic

pre 26 dana

fati nekad bio velika nada a danas sam ga se jedva setio
f

frey

pre 25 dana

Bolje se zapitaj koliko se ljudi seti tebe, pa onda komentariši drugoga.

Salleee

pre 26 dana

Barsa poslednjih godinu dve bas radi dobre stvari. Svaka im cast

RealNo1

pre 26 dana

Не раде баш. Рецимо на Гордона су потрошили огроман новац, а притом им фали макар један озбиљан штопер, минимално 1 озбиљан нападач сад како је отишао Левандовски, можда и једно десно крило да покрије када нема Јамала. Оваквим пословањем су и дошли до ситуације да су у финансијском хаосу.
K

Khanbg

pre 26 dana

Zasto mislis da su na Gordona potrosili ozbiljan novac? Lik jos nije ni debitovao a vec je promasaj, kakva glupost. Pritom, polivalentan je i moze da igra sve pozicije u napadu. Sto njima zapravo i treba. Da odmore Jamala i zamene Rafinju. Spic ce svakako doci. Na levom beku sa Baldeom su tanki. A verujem i da ne mogu bas sve pozicije da se zakrpe idealnim igracem u jednom prelaznom roku. Ovaj je ocigledno potreban za napadacki deo tima i neko krpljenje pozadi. Verujem da postoji plan i oko stopera, pominjan je Bastoni. Svakako, ova uprava i ovi ljudi koji sada vode Barselonu, nisu ucestvovali u njenom rusenju i srozavanju.
T

Tln

pre 25 dana

Sta ce im onaj Gordon?? Za taj novac su mogli pokusati da kupe Barkolu ili jednostavno otkupe Rasforda.
A

ArseNiJeste

pre 25 dana

Zašto Gordon? Zato što je odličan igrač, vrlo upotrebljiv, a u najboljim je godinama. Plus... Čoveku je oduvek bio san da igra za Barselonu, toliko da je godinama učio španski, čak i katalonski. Uz to je i vrlo vredan i posvećen igrač, normalan lik,... Sve u svemu, odličan posao Barselone.

Petar Kesic

pre 26 dana

neka terza reaguje sta ceka
N

Nikola Jovanovic

pre 26 dana

Barsa se polako ali sigurno vraća!

Marsovac

pre 26 dana

wonderkid od 6 meseci sledeca stanica poske monaka je Elche

Bongo Gazda

pre 26 dana

Pojacava barsa za sledecu sezonu
d

djuka2025

pre 26 dana

monako pao sa marsa pa dao pare za ovu prevaru... jadni oni
e

e moj ti

pre 26 dana

covek njihov najbolji strelac bio ove sezone,sta baljezgas

Sasa Maksimovic

pre 26 dana

sjebase jos jednog talentovanog igraca
K

Katastrofa

pre 26 dana

Kod prve veće povrede je trebalo da se operiše, ali je poslušao majku koja ga je zatrovala njenim teorijama zavere da se Fatiju radi iza leđa. Mnogo fudbalera sa takvom povredom su se podvrgli operaciji i kansije nisu imali nikakve probleme. Šteta za momka, takva blistava karijera, rodiitelj iz neznanja ti je uništi.
H

Heavy metal

pre 26 dana

Još je jako mlad, ima vremena da se vrati na pravi put. Naravno, sve od njega zavisi.
K

Katastrofa

pre 26 dana

I šta ovi komentari toliko glupi imajubveze sa Ansu Fatijem?
Ј

Јосиф

pre 26 dana

Старац Фоцо!!Е мој Мијате! Да те смени неписмени Данко?

Marko Bankovic

pre 26 dana

Lako je za Barsu 😅

Gatsby82

pre 26 dana

Delovao kao veliki potencijal kad se pojavio

Damir Jovic

pre 26 dana

Barsa pohačava za sledeću sezonu... Biće jaka...
V

Vickasti

pre 26 dana

Kao Delija mogu da se radujem pobedi Rasima i klempavog Danka dominacija Zvezde se lagano nastavlja. Vi ste stručnjaci da oterate svoje " legende" da ih potrošiti preko noći i za to Vam niko nije kriv.
C

Cukur

pre 26 dana

Vazno da je vama vasa Legenda na celu kluba a i drzave…
T

Tvorza mađija

pre 26 dana

a gde su vaše legede? Terza lopina i senilni Toza su vam najveće legende.
v

vuki2233

pre 26 dana

Cim se smanje troskovi dolazi do boljih pojacanja bravoo
N

Nenad Petrovic

pre 26 dana

... Ima se može se...