Komentari na vest

Barsa se u Madridu žali na teren, Flik čupkao travu: Da proterate kosačicu ovuda? (VIDEO)

Sandrodax

pre 2 meseca

KRAJ – LIGA ŠAMPIONA: Atletiko – Barselona 1:2, Liverpul – PSŽ 0:2
R

Roginjo

pre 2 meseca

A oni kad pošišaju na Kamp Nou da bude milimetar trave to je okej, ako je u okviru pravila nek pravi Atletiko kako god hoće

Nikola Milicevic

pre 2 meseca

Prljavi atletiko,na sve su spremni samo da pobede,tekma ce da bude vrh,kartoni u plus,penal,crveni karton,korneri u plus...

Brutal92

pre 2 meseca

Окреће Барса и то много јако

Marko Golubovic

pre 2 meseca

da se ja pitam, ja bi proterao kosilicu ovuda :)
K

Kica1002

pre 2 meseca

Vise sanse atletiko ako barsa da go do poluvremena ima sanse
d

dr.nadja

pre 2 meseca

Samo ce dodatno da ih isprovociraju
m

milan.gudovic

pre 2 meseca

Nesto mi je to poznato... lopta okrugla, trava visoka... obicno da skines odgovornost sa sebe
m

majster

pre 2 meseca

Pa kako je jednima tako je i drugima
m

msavicmiki

pre 2 meseca

sramota

Krkipro94

pre 2 meseca

Okrece Barsa

Par Tizan

pre 2 meseca

Dovesti ovakve ljude u Zvezdu ili Partizan kakav deki i ostali

Gde Smo

pre 2 meseca

Zasto ne krenu da dovode ovakve trenere kod nas nego sve lopove moramo imati?

[email protected]

pre 2 meseca

Za gledanje i uzivanje u fudbalu.
M

Marko206

pre 2 meseca

Ma da, namerno je atletiko vezbao po losoj travi za megdan 😁

Ayahuasca

pre 2 meseca

Rdjavom ... i dlake smetaju

Aleksandar Ranisavljevic

pre 2 meseca

Naravno ako ispadnu biće trava kriva hahahaah
T

Tvrdjava

pre 2 meseca

Prljavi atletiko,na sve su spremni samo da pobede,tekma ce da bude vrh,kartoni u plus,penal,crveni karton,korneri u plus...
s

salata

pre 2 meseca

Ako ga zvizne Barsa do poluvremena da ih otvori onda je sve moguće.
A

Aleksejko

pre 2 meseca

Koga bre da otvori😂 biju, plulju, vredjaju, provociraju, ujedaju, stipaju, pominju ti celu familiju i cekaju kontru ili gresku, tako igraju vec 15 godina, otvorice se tek u 80minutu i to ako budu gubili 3:0, drugacije nema sanse
d

dejogenije07

pre 2 meseca

Мурињо и даље живи на високом нивоу

Милош Гроздановић

pre 2 meseca

Zgaziće ih Atletiko 3:0

Milijana Ilic

pre 2 meseca

Odrace ih barsa bila visoka trava ili ne

JEJICA

pre 2 meseca

Svi će uvek na nesto da se zale

mitrovicsandra

pre 2 meseca

Vala bas sramota
n

neconi1122

pre 2 meseca

Ma glume neke zvezdice

mitrovicsandra

pre 2 meseca

Toliko o znanju😀
7

777x

pre 2 meseca

Pink zvezdice su za tebe😂🤣
D

DeFacto

pre 2 meseca

Veliki problem za Atletiko mogu predstavljati izostanci Pubilja i Hancka. Samim tim očekuje se nepouzdani Lengle od starta a to nije nimalo dobra vest za domaćine. Što se Barselone tiče izostanak Rafinje od pre a sad i Kubarsija je ozbiljan udarac. Verujem da će Atletiko čekati svoju šansu iz tranzicione igre a tu definitivno imaju jaka oružja da ugroze svakoga. Barselona će pritiskati i odbrana opet mora visoko, a bez Kubarsija nije ni upola stabilna. Kad se sve sagleda moje mišljenje je da Barselona ovo ne može da preokrene, ali da može da zakomplikuje to bez dileme.
m

[email protected]

pre 2 meseca

Okrece Barsa
d

dekibodeks

pre 2 meseca

Standardna priča uvek se nešto žale i neko im radi o glavi

Miki Milikic

pre 2 meseca

ne bih otpisao Barselonu
m

milena11.11.

pre 2 meseca

Nekada je Čelzi sipao pesak po terenu.
k

kordelio23

pre 2 meseca

Atletiko od 97' nije izgubio u nokaut fazi Lige Šampiona na svom terenu. 1X sigurica, bukmejkeri su previše potcenili jorgandžije...

Dakara

pre 2 meseca

Vamos Barsa Vamos Lamin Jamal
S

Stefistef1

pre 2 meseca

Rdjavom i dlake smetaju hahah
M

Messi GOAT

pre 2 meseca

Izasla je jos jedna lista najboljih ikada.Engleski sajt "Sport Bible" jedan od nauticajnijih na svetu je objavio 55 najboljih fudbalera.Prvi je naravno Mesi.U prvih 10 su Pele,Prevaradona,Ronaldo Nazario,Cruyff...Penaldzija je 15,Modric 49 Nejmar 50....Mesi dominira na svim listama.VAMOS
s

servlada85

pre 2 meseca

Mora trava da se prosusi pre....
F

Fliče

pre 2 meseca

Brate,pa jasno je da oni ne zele da igraju fudbal
J

Junker

pre 2 meseca

To svi rade. Real je umeo da natopi vodom svoj teren. Ima ona prica za Gvardiolu i Tuhela da su razgovarali o visini trave koja je idealna za tu sezonu zbog promene lopte, valjda tezina i materijal, pa je morala trava da ima odredjenu visinu jer inace remeti igru. Nemam pojma, nekad mislim i da nas ti likovi samo loze.
D

Dragorax

pre 2 meseca

I bele linije su im visoke!

nemanjaa1712

pre 2 meseca

😆😆😆😆

Ivanzile123

pre 2 meseca

Sta je bio problem na svom stadionu?
H

Hyypia

pre 2 meseca

Ne dosudjen čist penal i crveni karton igraču atletika!
@

@hyypia

pre 2 meseca

Problem je tvoja nepismenost.