Komentari na vest

Belingem je opet gladan, a da li je i starter?

D

Doks

pre 19 dana

Strašno precenjen fudbaler. Palmer je u tom rangu. Pa i Foden. Ali, Tuhel ima isti trenerski šmek, kao i Gvardilola. Sva trojica nisu po njihovom ukusu. Ipak, Belingema nije mogao da "otkači". Bilo bi to previše za nadobudne Engleze.

Japanac

pre 19 dana

Engleska da uđe među 8 najboljih i da se lupa nogom u *upe ako i dotle uopšte dođe

Brutal92

pre 19 dana

Белингем баш у лошој форми
M

MilanChe1986

pre 19 dana

Kako je plesao onu sezonu u Realu,steta sto su Englezi kvarljiva roba,pa sad nije ni nalik tom igracu
V

Veljabatica

pre 19 dana

momak lose igra, sta je ovo

Sandro Nikolovski

pre 19 dana

Opet nista od lige sampiona, kad dodju kiprani ili farani ili ko zna..
J

Jasna12J

pre 19 dana

Nije u nekoj formi duze vreme
B

Baća Espino

pre 19 dana

Debilingem trenutno ne bi pravio razliku u Lutonu, a tek što ima stav da je Skols, Lampard i Džerard u jednom, a više nalikuje na Adama Lalanu.

Jelena Doncic

pre 19 dana

👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
S

Serafim992

pre 19 dana

Nije on pao u formi, nego je igrao laznu devetku dok Mbape nije bio tu, pa je zato davao toliko golova.
P

Plavacc

pre 19 dana

i igrao je odlicno,dok ga nisu slagali da je najbolja stvar od secenog 'leba
d

dokile

pre 19 dana

Ukoliko bude zdrav,svakako ima mesto u prvoj postavi...

djole.

pre 19 dana

Kada je došao u Real igrao je totalno nerealno,bukvalno svaka utakmica gol i onda bum slobodan pad,klasika u Engleske igrace. Svi ocekuju da se on vrati u tu formu ali pošto je to bilo nerealno ne može ni da se vrati.
S

Sziliko

pre 19 dana

Momak jako loše igra...

Savo Vukovic

pre 19 dana

Момак одавно није у форми

vaalent

pre 19 dana

Nije gladan samo lagano

Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔

pre 19 dana

Погрешио је што је звао Белингема, боље да је звао некога ко жели да игра за национални тим и има радну етику. Одлична му је ствар што је изоставио пар медијских звезда из тима.