Komentari na vest
Belingem je opet gladan, a da li je i starter?
D
Doks
pre 19 dana
Strašno precenjen fudbaler. Palmer je u tom rangu. Pa i Foden. Ali, Tuhel ima isti trenerski šmek, kao i Gvardilola. Sva trojica nisu po njihovom ukusu. Ipak, Belingema nije mogao da "otkači". Bilo bi to previše za nadobudne Engleze.
Japanac
pre 19 dana
Engleska da uđe među 8 najboljih i da se lupa nogom u *upe ako i dotle uopšte dođe
Brutal92
pre 19 dana
Белингем баш у лошој форми
M
MilanChe1986
pre 19 dana
Kako je plesao onu sezonu u Realu,steta sto su Englezi kvarljiva roba,pa sad nije ni nalik tom igracu
V
Veljabatica
pre 19 dana
momak lose igra, sta je ovo
Sandro Nikolovski
pre 19 dana
Opet nista od lige sampiona, kad dodju kiprani ili farani ili ko zna..
J
Jasna12J
pre 19 dana
Nije u nekoj formi duze vreme
B
Baća Espino
pre 19 dana
Debilingem trenutno ne bi pravio razliku u Lutonu, a tek što ima stav da je Skols, Lampard i Džerard u jednom, a više nalikuje na Adama Lalanu.
Jelena Doncic
pre 19 dana
👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏
S
Serafim992
pre 19 dana
Nije on pao u formi, nego je igrao laznu devetku dok Mbape nije bio tu, pa je zato davao toliko golova.
P
Plavacc
pre 19 dana
i igrao je odlicno,dok ga nisu slagali da je najbolja stvar od secenog 'leba
d
dokile
pre 19 dana
Ukoliko bude zdrav,svakako ima mesto u prvoj postavi...
djole.
pre 19 dana
Kada je došao u Real igrao je totalno nerealno,bukvalno svaka utakmica gol i onda bum slobodan pad,klasika u Engleske igrace.
Svi ocekuju da se on vrati u tu formu ali pošto je to bilo nerealno ne može ni da se vrati.
S
Sziliko
pre 19 dana
Momak jako loše igra...
Savo Vukovic
pre 19 dana
Момак одавно није у форми
vaalent
pre 19 dana
Nije gladan samo lagano
Бранко Шијак ⚪️🔴⚪️🐔
pre 19 dana
Погрешио је што је звао Белингема, боље да је звао некога ко жели да игра за национални тим и има радну етику. Одлична му је ствар што је изоставио пар медијских звезда из тима.








