Komentari na vest

Benfika na turski pogon krenula za Beograd: Kerem i Kokdžu raširili krila Orlovima (VIDEO)

K

Khanbg

pre gotovo 2 godine

Ja ne videh nista specijalno od njih. Prvi gol su dali na klasivnu majstoriju pojedinca, gde pritom nisu izbacili loptu a lezao je povredjen protivnicki igrac. Drugi iz prekida, posle guzve. Drugo poluvreme nisam gledao. Lepo im ide lopta, to je jedino. Ali nisu nikakav bauk i sa njima moze da se igra. Necemo alibi price, nego izadjite i napadnite. Ako izgubimo, nista strasno!
m

ma da bre to

pre gotovo 2 godine

grobari, danas vam igra partizan, idite malo da prosite podrsku ekipi. to sta ce zvezda da uradi protiv benfike nije vasa stvar, naravno, uvek mozete da navikate da pobedimo 3-4 utakmice pa da opet imamo dobar koeficijent. posto ni vi, a ni ostali, koji ne smeju da izadju sa najjacom postavom protiv zvezde, niste u stanju da uradite nista u evropi. brukate nas kako stignete. evropa je merilo kako ste rekli, ove i prosle godine je to nestalo.
S

Sf

pre gotovo 2 godine

Ma ne prate oni fudbal samo kad Zvezda igra. 'nate oni bojkotuju.
L

Liga sampinjona

pre gotovo 2 godine

Zivela Benfika!Ziveo prelepi Portugal!🇵🇹🇵🇹🇵🇹
L

Lolololo

pre gotovo 2 godine

Ziveo Bajern i nemacki fudbal. Neka isprskaju omaleni dinamo 💪😂
L

Liga sampinjona

pre gotovo 2 godine

Razbucace ih Benfika jako😂👌🏻
m

ma da bre to

pre gotovo 2 godine

mozda, a mozda i nece, ali znas sta je jako?! sto ti se klub raspada. bas jako se raspada. i nema mu pomoci.
3

3puta u 30 dana

pre gotovo 2 godine

Večna bruka negativnih rekordera evro takmičenja. 9 komada protiv Dinama. Bolje šarki maleni misli o tome kako će večeras OFK Beograd da vas ponižava. Eeee jado za vas nije ni liga šampinjona kako si napisao ali šta reći o jadnim navijačima raspalog kluba koji ne prate svoj klub već Zvezdu šampiona.
l

lolololo

pre gotovo 2 godine

I tvoj omaleni dinamo ce bavarska masina da razvali. Nego, sta radis na vestima o Zvezdi? Idi na hrvatske vesti.
S

Svabo

pre gotovo 2 godine

Ne mozemo i ne trebamo mi njima pretiti ali Marakana je nasa kuca i ako misle da ce Zvezda mirno sediti na kaucu i gledati kako nam obuveni prolaze kroz kucu onda su se z..bali.
z

ziziToP

pre gotovo 2 godine

šta se bre ložiš
б

биће тесно,

pre gotovo 2 godine

биће 0:3......
B

Bok

pre gotovo 2 godine

Pa odkud ta malodušnost, a nije ni počelo. Pa jeste li dio elite ili sumnjate u to.
Г

Горостас

pre gotovo 2 godine

Звезда Бенфика 1:0 даћемо гол. Имамо стравичну одбрану и голмана. Одолећемо у одбрани.
Г

Горостас.

pre gotovo 2 godine

Звезда Брага било је увек тешко. Бенфика је ниво изнад. Топ европског фудбала. Звезда ако победи сам врх Европе, ако буде нерешено фантастично направљен ненормални помак, требају нам три бода за прилаз. Можда буде 1:0 за Звезду. То чу да играм 1:0 за Звезду.
D

DDF

pre gotovo 2 godine

Bod protiv Benfike sa sadasnjeg momenta je velik i realan,posle utakmice mozda bude pobeda ili zal za pobedom,mozda bude(ne)zasluzena pobeda Benfike
V

Vukognjenče

pre gotovo 2 godine

Benfika je u protekle tri sezone igrala dva četvrtfinala LŠ i jedno četvrtfinale LE. Jedina prednost Zvezde je što igra na domaćem terenu, još ako bude hladno i kišovito može nečemu da se nada. Na Lužu bi Benfika rutinski dobila. To će inače biti problem u celoj ligi šampiona, što se na strani teško mogu očekivati bodovi...
Д

Драгише мишовић

pre gotovo 2 godine

Раширили моја јаја
А

Аца Лукас

pre gotovo 2 godine

тако је брате мој са севера.....
b

bod ko kuca

pre gotovo 2 godine

Brza ekipa,bas brza,igraju visoko i presing,imacemo problema da iznesemo loptu do centra.
Z

Zato

pre gotovo 2 godine

Ce Serif da igra u prvoj, nema kroz pas mi loptu da iznesemo... Jedino teziste preko Serifa da pomerimo, neki faul, da nekim cudom sacuva loptu...
G

Grobarcina

pre gotovo 2 godine

Dinamo 9...Nordsjeland 6...Fejnord 8....ukupno cak 23 komada primili smo u Evropi od samo 3 prosecne ekipe,pa to je najveci Negativan Rekord u istoriji fudbala,ovo treba zabeleziti u knjigama da deca izucavaju u skoli!
M

Milence Pilence

pre gotovo 2 godine

Jesi dosadan🤦🏽‍♂️... Da ne pljujem nonstop Partizanovce... Kad ima kljusina i u našoj kući🤷‍♂️😉..
K

Komentator

pre gotovo 2 godine

Pomest ce zvezdu
D

Dinamo 9.kom

pre gotovo 2 godine

Jel ladno u Kijevu?
S

SeoB

pre gotovo 2 godine

Da su igrali u Kijevu primili bi deset komada u jednoj utakmici. Igrali u nekom selu u Poljskoj
T

Tln

pre gotovo 2 godine

Akturtoglu je masina placena 10 miliona.
M

Miror

pre gotovo 2 godine

Benfika svake godine igra LS, i nekoliko puta je prosla grupnu fazu medju 16 najboljih. Najtrofejniji portugalski klub. Igrati 0-0 sa Benfikom je veliki uspeh, mada mislim da ce biti 2 kao kuca.
K

Krle1989

pre gotovo 2 godine

odigraj lepa kvota skoro 2
D

Dejanii

pre gotovo 2 godine

Gledao sam utakmicu ‘’na rate’’ i mogu reci da je Santa Clara bila dosta statična i bez opcija. Prvi gol Benfike čist faul na sredini terena. Sudija iz nekig razloga nije htio da gleda VAR. Igrač dobi karton zbig protesta, pokazuju sudiji da mu je Otakendi poderao strucnu kramponima, a ovaj ništa, ignorise.. kasnije padoše ovi psihički, krenuše nešto agresivno. Drugi gol primiše samo zato sto dva igrača u odbrani nisu ispratila dva protivnička igrača koji su bili udaljeni od njih na korak-dva. Ne znam šta da kažem, vidicemo na Marakani. Ne može se suditi po ovome. Vjerujem da Zvezdina ‘’evropska’’ igra može da pruzi jak otpor i da utakmica bude neizvijesna do poslednjeg minuta. Nadam se samo da će završiti u Zvezdinu korist.
c

cuj ih samo

pre gotovo 2 godine

jadnici nisu uspeli da iz tri puta udju u eveopu pa sad navijaju za benfiku zamislite...
r

rea

pre gotovo 2 godine

Galatasaraj sa Aliekspresa koji će od sutra naši mediji krenuti da uzdižu kao da su Barselona s kraja 2000ih.
B

B9:2

pre gotovo 2 godine

Hahaha ali taj nivo kompleksa da oni 'omalovazavaju' i jednu Benfiku.. kako ste jadni, vi izgleda niste ni svesni.
j

jbt

pre gotovo 2 godine

Ljudi igrali 7 puta u finalu Ls,dva puta osvajali i nadje se neki "znalac"da ih potcenjuje.Stvarno neverovatno.
r

rea

pre gotovo 2 godine

@jbt, jel ovo 1968 godina, ili 2024? Ljudi su i pre 4-5 godina igrali finale LE, ali ovaj današnji tim veze nema sa tim, valjda ti i rezultati nešto govore - Sporting preuzeo primat u Portugalu, Benfika 2 kiksa u prva 4 kola domaćeg šampionata. Partizan je, recimo do pre 10 godina, rutinirao Alekovu Zvezdu, pa vidimo šta se sve izdešava u tom periodu.
G

Grupa JNA

pre gotovo 2 godine

Ajmo braco portugalska srecno u cetvrtak 💪💪
d

dr.Terza

pre gotovo 2 godine

9 punih godina ste bez ijedne titule i trofeja i 20 god bez odigrane LS....jel boli ?
D

Delija

pre gotovo 2 godine

Hahahah koji likovi, ovi se samo jos nisu pobratimili sa vanzemaljcima cirkus.
S

Stara Raška

pre gotovo 2 godine

Pa naravno da su vam braća,preko Splićana! To je veza
k

krstim se

pre gotovo 2 godine

"pa ako nismo u stanju da pobedimo raspalu Benfiku" rece jedan napaljeni lik koji nema pojma o fudbalu... Ej ta Benfika je vrednija od zvezde 7 puta A neki pisu gluposti i nabijaju pritisak da zvezda mora da pobedi Benfiku ej?!
Z

Zvezdas onaj stari

pre gotovo 2 godine

Koliko je Zvezda vrednija od Lucana koje nismo pobedili? 50 ili 100 puta? Nije sve u budzetu ajde malo pratite igru koji nemamo iako imamo ozbiljne igrace!
M

Macupicu

pre gotovo 2 godine

Nema zvezda nikakve šanse protiv Benfike. Biće dva ili tri nula.
P

Palmas

pre gotovo 2 godine

Samo dok nije 9 u dve utakmice, sve ok
B

Boxi22

pre gotovo 2 godine

Dajte onoj Zvezdani 5 komada nek puca samo!
9

92

pre gotovo 2 godine

Dinamo Kijev
B

BLJUC

pre gotovo 2 godine

A vec pola meseca vi piste da je Benfika losa da je nikad gora , naravno za svakog zvezdinog protivnika pisete isto da bi eventualno devalvirali ili napravili poraz zvezde u LS sto gorim. To je ta medijska spin masinerija... Svako protiv koga zvezda igra je slab i u problemima
T

Trebinje

pre gotovo 2 godine

Milan ponjevic će biti ljubomoran u četvrtak 💦💦💦
e

exe

pre gotovo 2 godine

Imas li ti zivot jado jadna?
T

Tenero

pre gotovo 2 godine

Svi koji prate sport znaju šta znači novi trener za ekipu. Izuzetno los tajming za Zvezdu.
@

@

pre gotovo 2 godine

Upravo to, da je Smit preziveo do Zvezde, usudio bi se da kazem da bi mogli uzeti cak i 3 boda, ovako ce biti izuzetno tesko...
s

sta reci

pre gotovo 2 godine

Eto to je ona raspala Benfika sto je neko nazvao... sad su ponovo na nivou porta i Sportinga... pacijenti se blamiraju i nemaju pojma o fudbalu
0

090

pre gotovo 2 godine

GLEDAO..OPASNA EKIPA